Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси много, че сподели. Нещо по-конкретно обаче да споделиш? Ще се радвам да ни кажеш и какви си търсил. ;)
Написах "направи си форум" и на около десетото място ми излезе и форума.
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Написах "направи си форум" и на около десетото място ми излезе и форума.
Мерси, но малко не излизаме за това, сигурно нещо друго ще си търсил. ;) Но определено няма да е лошо да имаме такава тема, с такова заглавие. :) Да хване повече такъв трафик. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей,
Определено излезе така, спомням си го. Точно заради предприемача си направих форума....
Едит:може и да направя такава тема
Благодарности за коментара. Но да, може да излиза, но аз нещо не го виждам. Скоро ще има и такава тема, определено. Не знае, че и така може да се търси. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодарности за коментара. Но да, може да излиза, но аз нещо не го виждам. Скоро ще има и такава тема, определено. Не знае, че и така може да се търси. ;)

Още утре смятам да я напиша, но нека се наблегне и на медията-според мен там ще може да се привлекат хора.

Между другото: имам чакаща статия там
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Още утре смятам да я напиша, но нека се наблегне и на медията-според мен там ще може да се привлекат хора.

Между другото: имам чакаща статия там

Ей, супер. Мерси, ще съм задължен. :) Статията ти е одобрена: http://www.predpriemach.com/content.php?r=198-polzata-ot-cheteneto-na-predpriemach-com - не лоша статийка си направил. Благодаря за което. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

През Гугъл. Намирала съм доста отговори по различни теми преди да реша да се регистрам.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

През Гугъл. Намирала съм доста отговори по различни теми преди да реша да се регистрам.

Мерси много, някакви спомени за това, което си търсила? И мерси за гласуваното доверие. От кой път те "конвертира" форума, или казано по друг начин - на кое посещение реши, че е хубаво да имаш акаунт тук. :) Успехи ти пожелавам тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

ами честно казано не, преди повече от година го намерих за първи път. Сега директно по спомен си го намерих (лесен домейн :). Иначе ако не ме лъже паметта когато го намерих търсех неща за аффилиейт, вероятно по тази връзки и съм го намерил, но точен querry за жалост не помня.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

ами честно казано не, преди повече от година го намерих за първи път. Сега директно по спомен си го намерих (лесен домейн :). Иначе ако не ме лъже паметта когато го намерих търсех неща за аффилиейт, вероятно по тази връзки и съм го намерил, но точен querry за жалост не помня.

Мерси много за инфото. :) Пожелавам ти успехи тук и благодаря ти за гласуваното доверие. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Препоръка от приятел и много се радвам, че ми препоръчаха този сайт. Има много интересни и полезни теми във форума и най-актуалните новини се обсъждат и разглеждат обстойно. Наистина много полезен сайт!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Препоръка от приятел и много се радвам, че ми препоръчаха този сайт. Има много интересни и полезни теми във форума и най-актуалните новини се обсъждат и разглеждат обстойно. Наистина много полезен сайт!

Здравей и добре дошла при нас. Мерси за топлите думи и силно си радвам, че си част от нас вече. :)

Пожелавам ти приятен престой тук и почерпка за твоя приятел. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Случайно. Това, което ме накара да кликна беше актуалността на информацията. Оттогава влизам тук почти всеки ден, но регистрацията ми е съвсем прясна, така, че здравейте.:rolleyes:
Щях да забравя, думичките бяха- писане на статии, търсачката -гугъл.
 

Горе