Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Един приятел ми препоръча сайта, влизам когато имам време. Форумчето ми харесва като цяло.
 
Благодаря ви много за хубавите думи. Надявам се да оправдава очакванията ви. Ако решите, можете да споелите и повече покрай споменаването му в разговорите с вашите приятели. Как е станало на въпрос. Какво ви е заинтригувало и всичко около откриването му. Успехи от мен. :)
 
Приятел ми препоръча сайта. Дойдох тук воден от нуждата да продам ако мога сайта, който създадохме с брат ми. За съжаление едва ли ще мога да бъда полезен на някого, но от няколко дни чета и наистина обогатявам знанията си в теми които са ми чужди по принцип. Поздрави на всички.
 
Приятел ми препоръча сайта. Дойдох тук воден от нуждата да продам ако мога сайта, който създадохме с брат ми. За съжаление едва ли ще мога да бъда полезен на някого, но от няколко дни чета и наистина обогатявам знанията си в теми които са ми чужди по принцип. Поздрави на всички.
Мерси много за мнението ти. А как стана дума за форума? :)
 
Мерси много за мнението ти. А как стана дума за форума? :)
Споделих, че искам да продам сайта и той ме насочи насам. Каза, че тук мога да намеря хора с желание да развиват започнатото от нас. На това искренно се надявам, защото мисля, че сайта е доста интересен.
 
Споделих, че искам да продам сайта и той ме насочи насам. Каза, че тук мога да намеря хора с желание да развиват започнатото от нас. На това искренно се надявам, защото мисля, че сайта е доста интересен.
Мерси много. :) Супер те е посъветвал. :) Успехи ти пожелавам и всичко най най. :)
 
Този сайт го знам от много време. Вече дори не си спомням как съм го намерил. Има изключително полезни теми - такива с информация която не я пише по учебниците, а и няма кой да ти я каже
 
Искам да изкарвам някакви пари в интернет и той просто ми каза да влизам тук. Наистина има шанс да намеря нещо, но иска чакане.. :D
Също така виж темата ми в общия раздел имам проблем. :)
 
Каза ,че това е мястото ,което ще ми помогне да науча всичко и да се запозная с умни хора. Не ме излъга!!!
Хе-хе. Доста добре се е изказал. Да му благодариш лично. Ако има ник, направо го кажи. :)
 
Ще му непременно. Не му знам ника. Определено попаднах на място с много будни умове. Живеем в свят на слепци и прогресивно ослепяващи. Надявам се с помощта на една голяма част от стабилните предприемачи тук да увелича мойте сайтове до 100. Поздравления блинки за жестокия форум.
 
Разбрах от #Google и този форум ми е наистина полезен, както и всичко писано, споделено, направено и т.н. Хората тук си помагат взаимно и ето затова ми допада, защото има дисциплина, уважение, взаимопомощ и на човек му е приятно да седи в predpriemach. Накратко мога да кажа това :)
 

Горе