Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
това с фрийлансърството не е добра идея!
стотици хиляди са фройлансъри и да ти кажа не са малко тия дето работят като за 20 фрийлансъра!
демек много малко потенциал за да се издържаш от този бизнес има!

все едно да слушам кандидат правист!
всеки изка да иде да учи право , ама като види колко много адвокати има в БГ леко осъзнава че професията е пренаселена.. :)

иначе успех ако намериш нишата си като фрийлансър
 
Препоръка от приятел. Една от най-полезните /след един японски сайт за риболовни принадлежности/;)
Аз съм от "другата" страна спрямо последно писалите колежки. Иначе получих в срок и пълен обем първата си поръчана услуга от тук и вече имам оферти за следващите две.
Доколкото разбрах, скоро дори ще имам право и да обявявам конкурси, така че ще ми е още по-полезно.
Успех и поздрави на всички!
 
Здравей и добре дошъл/ла при нас. Надявам се да ти е полезен тук форума и ту пожелавам приятен престой с нас. Ще ти хареса тук, няма начин. :)
Аха, ако правилно разбирам ти си домакина.
Поздрави за направеното. Че и за поддържаното де.
Иначе съм си момченце. Старомодно.
 
Открих форума чрез Гугъл преди доста време. Следя го отдавна и съм намирала доста полезна информация тук, но едва наскоро се регистрирах.
 
Супер. Добре дошла тогава. И ти пожелавам приятен престой тук. А какво точно си търсила тогава, за да попаднеш на нас? :) Винаги си го питам. :)

Благодаря за посрещането. Всъщност не съм сигурна какво точно съм търсила, тъй като е било преди около 4 години когато стартира първият ми сайт. Предполагам, че съм търсила информация за оптимизация, популяризиране на сайт, реклама.
 
Благодаря за посрещането. Всъщност не съм сигурна какво точно съм търсила, тъй като е било преди около 4 години когато стартира първият ми сайт. Предполагам, че съм търсила информация за оптимизация, популяризиране на сайт, реклама.
Мерси много. И пак да ти пожелая приятен престой. И смело с регистрациите. Няма страшно, най-много да ви стане по-готино, че вече официално сте част от форума. :)
 
Препоръка от приятели. Доста полезни неща сте насъбрали. Благодаря :)
Здравей, и добре дошъл. Приятно изкарване тук. Само да ни кажеш как стана дума за форума? Как ти го препоръча? В разговора за какво ставаше дума? Мерси предварително.

Успех.
 
Здравей, и добре дошъл. Приятно изкарване тук. Само да ни кажеш как стана дума за форума? Как ти го препоръча? В разговора за какво ставаше дума? Мерси предварително.

Успех.
В Дискорд всъщност стана дума за онлайн форумите и попитах какви са най-добрите български форуми, които трябва да се знаят и този беше един от тях
 
В Дискорд всъщност стана дума за онлайн форумите и попитах какви са най-добрите български форуми, които трябва да се знаят и този беше един от тях
Еха. Бая добра реклама. Ще го черпим тук. :)
 

Горе