Как открихте нашия форум?

Дискусията в 'За Форума - Webmaster Community' стартирана от coolice, Март 28, 2007.

?

Как открихте нашия форум?

1. Търсачка

438 глас(ове)
    65.7%
  2. Реклама на сайт

21 глас(ове)
    3.1%
  3. Линк от друг форум

51 глас(ове)
    7.6%
  4. Препоръка от приятел

157 глас(ове)
    23.5%
  1. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,703
    Харесвания:
    1,510
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Моля, моля. Да, копирайтинга не е никак лошо начало на каквото и да е фрилансване в областта на дигиталните услуги. :) Честно казано покрай него много вероятно е да започнеш да правиш статии и съдържание за собствения си сайт или блог на тематика, която те вълнува. Успехи и до нови срещи. :)

vasilena7 харесва това.
  2. ivaylonc

ivaylonc New Member

Рег.:
    Ноем 16, 2015
    Съобщения:
    29
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    от позната счетоводителка. Пишела като hap23. Каза, че хората тук били много културни и образовани.

Blinky харесва това.
  3. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,703
    Харесвания:
    1,510
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Да, този потребител е много ценен и уважаван тук. :) Направо е бог в областта си. :) Искрени благодарности и на него. :)

4. shawn

shawn New Member

Рег.:
    Авг 10, 2014
    Съобщения:
    14
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    От доста време го посещавам, не пиша често, но причината е, че доста от нещата, които ми трябваха вече ги има.
    Иначе и аз като повечето потребители го открих благодарение на Google. ;)

Blinky харесва това.
  5. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,703
    Харесвания:
    1,510
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Мерси много. Да, виждаме, че си от доста време с нас. :) Има няма 4 години. Иначе какво точно търсеше в Google, че ни намери тогава? Интересно ми е. :)

shawn харесва това.
  6. shawn

shawn New Member

Рег.:
    Авг 10, 2014
    Съобщения:
    14
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    Доста назад ме върна.. Ама със сигурност беше нещо от рода на "Как да печелим пари от интернет", а форума естествено беше на челна позиция. :)
    А сега предимно чета темите, които са ориентирани към бизнеса във фейсбук, понеже преди година (мисля, че беше към февруари) направих страница, която е ориентирана главно към българския рап и вече има доста последователи.
    Взех да се отклонявам много от темата, надявам се да не е проблем. :)

7. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,703
    Харесвания:
    1,510
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Не е никакъв проблем. Такива писания са не само интересни, но и мотивиращи. :) Лично аз съм много ЗА да има повече хора, пишещи за това какво са направили през целия си професионален път, дори и намирането на форума да е само една малка частица от обучаването си и стигането до крайната си цел. Ще се радвам повече такива постове. И весел престой, макар че си от доста време и вече знаеш дали е весел или не чак до там. Определено тук е място, където може да се научи много. А и честно казано малко ми залипсваха хората с въпросите. Едно време много теми се генерираха именно на тази база. За това в този си пост силно апелирам: ХОРА, ЗА БОГА, НЯМА СРАМНИ ВЪПРОСИ. ПИТАЙТЕ ЗА ВСИЧКО!!! Аз го правя и не спирам. :)

shawn харесва това.
  8. Александра Христова

Александра Христова New Member

Рег.:
    Апр 30, 2018
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    От потребител в социална мрежа. Съвсем случайно по точно казано.

Blinky харесва това.
  9. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,703
    Харесвания:
    1,510
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Здравей и добре дошъл при нас. Ще споделиш ли как точно се случи - в смисъл чрез споделена статия, страница, нещо....или споменаване в някой пост.

10. Александра Христова

Рег.:
    Апр 30, 2018
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    Ще споделя мнението на момичето тогава, която пишеше - ... препоръчвам https://www.predpriemach.com/ , от тук идва голяма част от работата ми.

Blinky харесва това.
  11. Pavlin_Kralev

Pavlin_Kralev Member

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    128
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    Привет! И аз съм горе долу нов тук. Има доста познание в този форум. Струва си да бъде популяризиран с всякакви средства.

12. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,703
    Харесвания:
    1,510
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Благодаря много за инфото. За черпене е момичето....дано се разпознае и да се обади в темата. ;) Успехи и приятен престой тук....видях вече и аватар имаш, давай смело напред. Поразходи се из темите, за да дадеш някое друго полезно мнение. Виж тук например: https://www.predpriemach.com/forums/За-Форума-webmaster-community.18/

13. Александра Христова

Рег.:
    Апр 30, 2018
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    Аз съм фрийлансър преводач с английски език .Безработна съм към момента, и се надявам от това да дойдат поне малко не знам как да го кажа финанси. Точност, коректност, кратки срокове на изпълнение. Сертификат, много добро владеене. Занимавам се с това вече 2 година.

14. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,703
    Харесвания:
    1,510
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Идеално, почваш с контент райтинг, за ЕН, разбира се. :)

А след набиране на скорост - собствен информационен, нишов блог, който да ти докарва още парички. ;) Ако нещо можем да сме полезни, казвай, насреща сме. Скоро ще може да си пуснеш и обява....важно е, ако е за превод или писане на текстове, да подготвиш портфолио. ;) И е много важно да поемеш задачи, които са ти във възможностите...например, да пишеше някакви технически текстове - не знам, но за общи и други... :)

15. Александра Христова

Рег.:
    Апр 30, 2018
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    С портфолиото е малко трудон, защото просто нямам такова. Който иска нека да пита, ще помагам с каквото мога. Тъй като нямам портфолио, поне няма как да представя надявам се не е проблем сериозен.

16. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,703
    Харесвания:
    1,510
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Не всички ще искат, но някой биха искали да погледнат някоя твоя работа. След време ще имаш. Дори може да започнеш нещо, дори раздай в началото 2-3 ревюта. ;) Колкото да спечелиш доверието им. И в бъдеще, тя работата сама ще те намира. :)

17. Александра Христова

Рег.:
    Апр 30, 2018
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    Благодаря за идеята, за първи път създавам портфолио. Но пък нещо, полезно и приятно, Благодаря, че ме приехте. Справих се с това начинание.

Последно редактирано: Май 3, 2018
  18. ViKey

ViKey New Member

Рег.:
    Четвъртък
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Познат.
    На какви условия трябва да отговарям за да пусна тема в секция Фрийланс?

Blinky харесва това.
  19. Александра Христова

Рег.:
    Апр 30, 2018
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    Ще можете по всяко време, като е нужно преди това да имате 10 поста и 10 прекарани дни тук, просто превантивна мярка против спам и злонамерени потребители. Ако имате други въпроси, пишете ни.

Поздрави,

Blinky харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice