Как печели zamunda и arenabg

Базата им доколкото прочетох в един от "големите" бг технологични сайтове вече е обявена за продажба.
Еха, края на едно епоха ли идва. ТО такъв бизнес трудно се продава и намира нови собственици.
 
Ами, въпроса е да не изгори някой, дето е имал неблагоразумието да използва едни и същи данни за вход там, а и на разни други места
Ама те така ли ще я пуснат тази база? Доста грубо ще е да се продадат така лични данните. Но не като да не се случва постоянно. То големите го правят. :)

И колко точно би струвала такава база с хора, които не им се дават 10 лв. за билет? :)
 
Замунда и като цяло торентите.. умряха.. вече всичко се намира онлайн и могат да се гледат филми и т.н. затова няма за какво да ги ползваш.. да се преориентират към онлайн филмите.. ако направят да не е със субтрити а с направо с дублаж ще спечелят..
 
Замунда и като цяло торентите.. умряха.. вече всичко се намира онлайн и могат да се гледат филми и т.н. затова няма за какво да ги ползваш.. да се преориентират към онлайн филмите.. ако направят да не е със субтрити а с направо с дублаж ще спечелят..
Не съм влизал по торенти от месеци. Но това, което казваш не е вярно. За себе си не виждам смисъл да плащам за нещо, което не ме интересува.
Но най-вероятно тази работа със Замунда е свързана с влизането на Дисни на българския пазар. Май познах.
 
Замунда и като цяло торентите.. умряха.. вече всичко се намира онлайн и могат да се гледат филми и т.н. затова няма за какво да ги ползваш.. да се преориентират към онлайн филмите.. ако направят да не е със субтрити а с направо с дублаж ще спечелят..
Еми то не е само за филми, още се ползват поради факта, че на някои не им се дават пари за OS или за платени софтуери. Филмите, сериалите и някаква музика, вече не са чак толкова търсени, започнаха и да си плащат, за да ги гледат като бели хора. Но за жалост, другите неща, които са си свикнали да си ги получават фри, все още си ги търсят от там. :)
 
Еми то не е само за филми, още се ползват поради факта, че на някои не им се дават пари за OS или за платени софтуери. Филмите, сериалите и някаква музика, вече не са чак толкова търсени, започнаха и да си плащат, за да ги гледат като бели хора. Но за жалост, другите неща, които са си свикнали да си ги получават фри, все още си ги търсят от там. :)
Преди години беше модерно да си плащаш за филми и сериали, но сега като ги видях и си мисля, че те трябва да ми плащат, за да ги гледам. Музика едва ли някой тегли от замунда.
 
Преди години беше модерно да си плащаш за филми и сериали, но сега като ги видях и си мисля, че те трябва да ми плащат, за да ги гледам. Музика едва ли някой тегли от замунда.
Музиката, според мен от много време вече не се тегли от там. Еми имаше албуми, за това го ползваха. Иначе, филмите, то напоследък излизат такива бълвочи, че рядко нещо може да си заслужава да се плати за него. Ако имах абонамент за някоя услуга, само за HBO имам де, щях сериозно да обмисля дали да плащам. Даже едно време си спрях HBO-то, точно защото започнаха да бълват какви ли не глупави сериали. Като го поразделиха и направиха архив, вече малко повече си заслужава.
 
Преди години беше модерно да си плащаш за филми и сериали, но сега като ги видях и си мисля, че те трябва да ми плащат, за да ги гледам. Музика едва ли някой тегли от замунда.
Споделям. Тук-там, и през някой месец, нещо което все пак да ми грабне отчасти интерса. И а-а да ми го грабне и дотам.
 
Ама те за много и продават базата. :D Ако може да се вярва на написаното тук:

 
€2500 искаха за базата снощи. Паролите са хашнати, ама е MD5, така че не е много работа се декриптират. Честно казано не знам с каква цел някой би дал толкова пари точно за база от хора, които не искат нищо да плащат за съдържание.
 
€2500 искаха за базата снощи. Паролите са хашнати, ама е MD5, така че не е много работа се декриптират. Честно казано не знам с каква цел някой би дал толкова пари точно за база от хора, които не искат нищо да плащат за съдържание.
Сещам се за една причина. Дори за три. За да види паролите и мейлите (потребителските им имена) на тези, които имат навика да ползват едни и същи данни по други сайтове, от които може да извлече някаква ползва. Мейлинг листи, и може би, за да вдигне друг торент, като сподели на потребителите от листа си за него.
 
Те данни изтекоха от една камара големи сайтове дето са къде по-сериозни от замунда и дори още ми изскачат предупреждения за пароли че били намерени в списъци и т.н. Вие за замунда се притеснявате :D :D :D
 
Замунда тръгна, но явно бекъпът е от миналата година.
 

Горе