Как печели zamunda и arenabg

От: Как печели zamunda и arenabg

Може и да е било нещо готово в зората на цивилизацията, но сега е толкова пипнато, че е станало съвсем друго нещо.
Оригиналния сорс издържаше 6К пиъра и макс 100 души едновременно. Но много се отклонихме от темата...
 
От: От: Как печели zamunda и arenabg

Оригиналния сорс издържаше 6К пиъра и макс 100 души едновременно. Но много се отклонихме от темата...

И аз мисля, че трябва да е "барната", няма как иначе. Интересно ми е колко машини са нужни за поддържането на подобен трафик?
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Няма какво да ги мислиме те пари си изкарват, колкото и да зимат съм сигурен че собствениците им не умират от глад...
 
От: Как печели zamunda и arenabg

80-100k на месец може би..но както някои написа по горе..да не ги мислим.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

ВЯярно е да не ги мислим.

Имаше един дето пита как става продаването на реклама в такива сайтове с нелегално съсдържание.
Ми първо сърварите им не са в бг
Второ - всички файлове са качени от потребители.И копче не могат да им кажат на админите
 
От: От: Как печели zamunda и arenabg

ВЯярно е да не ги мислим.

Имаше един дето пита как става продаването на реклама в такива сайтове с нелегално съсдържание.
Ми първо сърварите им не са в бг
Второ - всички файлове са качени от потребители.И копче не могат да им кажат на админите
Ихааа, верно ли не могат?
Затова ли там вече няма чалга?
Затова ли се трият много филми?
Защото не могат да им кажат ли?
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Едно съдържание е легално докато не се докаже обратното. Ето защо могат да си продават реклама както всеки друг сайт. А това къде ти е сървъра няма никакво значение и няма да те спаси от евентуално преследване. Дори предоставянето на терен (торент тракер/посредник) за извършване на престъпна дейност се води престъпление, така че това, че файловете не са на сървърите им никак не им помага.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Аз съм този който пита как става продаването на реклама в такива сайтове с нелегално съсдържание. Понеже имаше една тема в която се продават банери в замунда, ако някой е ползвал услугите им, нека да каже (ако иска) дават ли некви документи срещу парите и чрез пайпал ли се плаща, банкова сметка ...?
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Искам да поправя колегата bnight от 3та страница, който спомена, че gepime.com прави 400 000. Аз имам инфо че собственика си докарва 40 000 на месец. Включвам се за да не се залъгваме с нереални цифри. Със сигурност не съм и аз точен до левчето, но така знам понеже съм от Пловдив.:wink:
 
От: От: Как печели zamunda и arenabg

Искам да поправя колегата bnight от 3та страница, който спомена, че gepime.com прави 400 000. Аз имам инфо че собственика си докарва 40 000 на месец. Включвам се за да не се залъгваме с нереални цифри. Със сигурност не съм и аз точен до левчето, но така знам понеже съм от Пловдив.:wink:

определено 400 000 е нереално
 
От: От: От: Как печели zamunda и arenabg

определено 400 000 е нереално

Ми за информация на съквартиранта ми гаджето организира партито на gepime.com утре вечер :) Тъй де вече днес. Мисля че имам малко по-точна информация нищо че не съм от Пловдив ;)
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Добре на мен едно не ми е ясно. Тези тракери съществуват благодарение на труда на Администратори, Модератори, Старши Ъплоадъри и тнт... След като се изкарват такива пари тези верни работници защо го правят за слава. Аиде Админите да речем, че намазват по нещо, но без Ъповете както им викат как ще съществуват. Или аз не съм запознат и тези хорица наиситна получават нещо от голямата баница...
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Не е луд, който яде баницата... И с ъплоудърите е същото. Защо админите да плащат пари след като хората са готови да работят безплатно? Няма логика. А и не можем да сме сигурни, че не им плащат. Може би им пускат някой лев.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Трябва да е около 2-3 лева за качен торент. 5 лв. максимум. Хайде признайте си колко вземат, на никого няма да кажем :wink: .
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Интересно, въобще някой прочете ли моя пост, как точно се изкарват пари ?! -)) Към всички ! Това не е бизнес, а ХОБИ!
П.С. Към този, който пита за реклама там: Има си мейл за тази работа. Издава се данъчна фактура.
 
От: Как печели zamunda и arenabg

Интересно, въобще някой прочете ли моя пост, как точно се изкарват пари ?! -)) Към всички ! Това не е бизнес, а ХОБИ!
П.С. Към този, който пита за реклама там: Има си мейл за тази работа. Издава се данъчна фактура.
Ти същият онзи malak ли си, за когото си мисля (linkos)?
 

Горе