Как печели zamunda и arenabg

Идеята е, че имаш реклами и Adblock, който спира тези реклами.

Сайтовете слагат Adblock Killer за да не позволяват на потребителите да използват активиран Adblock в сайта им.

И @4moki имаше предвид, че хората ще изхитреят и ще се научат как да ползват друга приставка, която блокира този Adblock Killer.
 
Идеята е, че имаш реклами и Adblock, който спира тези реклами.

Сайтовете слагат Adblock Killer за да не позволяват на потребителите да използват активиран Adblock в сайта им.

И @4moki имаше предвид, че хората ще изхитреят и ще се научат как да ползват друга приставка, която блокира този Adblock Killer.
Мерси за пояснението! Напълно възможно е, но поне основата от хората ще ги мързи. Или ще го изключат, или ще излязат от сайта. И аз така правя. Ако статията ми е важна да я прочета, спирам АдБлокера, ако статията е вероятно "слаба", излизам от сайта.
 
Няма какво да те мързи, има готови филтри, които успешно се борят с тоя тип "килъри". Не съм попадал отдавна на такъв сайт, за да ми се налага да го инсталирам, но преди си го ползвах доста успешно. Иначе не знам, дори и да си спреш Ad Block-а, то ако не цъкаш по рекламките, генерираш ли им някакви приходи изобщо?
 
Няма какво да те мързи, има готови филтри, които успешно се борят с тоя тип "килъри". Не съм попадал отдавна на такъв сайт, за да ми се налага да го инсталирам, но преди си го ползвах доста успешно. Иначе не знам, дори и да си спреш Ad Block-а, то ако не цъкаш по рекламките, генерираш ли им някакви приходи изобщо?
Мисля, че им генерираш, просто по-малко. Impression мисля че се води. 1 показване е 1 impression.

П.П. Би ли пробвал със сайта на www.fakti.bg и със сайта на www.forbes.com и да кажеш дали си ги преодолял, когато можеш, ще съм благодарен.
 
AdBlock-a килва реклами, него го килват съобщения от този тип, а с включване на един-два допълнителни филтъра, той получава имунитет да не умира от тия съобщения. :D
 
Тия торент сайтове са добри, само че е гадното, че от чужбина не се отварят....
 
През проксита, но първо ще трябва да се провери дали не глобяват, че на малко места е както тук. :D
 
Тия торент сайтове са добри, само че е гадното, че от чужбина не се отварят....
VPN-и има с български сървъри, за по 5 лв. на месец. С публично безплатно прокси скоростта ще е с която баба ми върти тавата на село.
 
В Германия е жестоко, когато те барнат да теглиш. Четирицифрени суми. Направо не си струва да се гледа филм, когато после го платиш на таква цена. YouTube от своя страна дава достатъчно, без да е торент-сайт.
 
Последно редактирано:
@Blinky , обърни внимание на поредните пишман сео оптимизатори. Пускат някакво безсмислено мнение, след седмица го редактират и добавят връзки нанякъде си. moon21 вече е приключил процеса, optimeon също действа по тоя начин, може да му видиш по-старите мнения, в момента просто пуска нови, които да обработи след време. Направо си им кажи да си наблъскат кирливите линкове в една тема и че не е забранено и да мирясат :)
 
@Blinky , обърни внимание на поредните пишман сео оптимизатори. Пускат някакво безсмислено мнение, след седмица го редактират и добавят връзки нанякъде си. moon21 вече е приключил процеса, optimeon също действа по тоя начин, може да му видиш по-старите мнения, в момента просто пуска нови, които да обработи след време. Направо си им кажи да си наблъскат кирливите линкове в една тема и че не е забранено и да мирясат :)
Да, забелязах. Пратих ги да почива. ;)
 
Навремето Замунда искаха по 4000лв на месец за реклама на хубав спот. Сега е по-човешко. :)
 
Да, сега малко по-отчаяно го карат. Ама нещата се променят. Като гледам как им свети сайта от попъп-чета, не мисля, че са много цъфнали с продажбите на реклама. :) Някой запознат да сподели как вървят. Виждам само форма за заявяване да рекламираш.
 
Хм мисля че в някоя рекламна мрежа им виждах цената за импресии, ако се сетя къде беше ще пиша.
 

Горе