Как решихте да се занимавате с Интернет бизнес?

Аз пък бях фен на Супер Марио...
После киснех в Матрицата да цъкам Кантър Страйк по 5-6 часа после 7-8 часа....,

После някой ми каза че мога да използвам вренето в нета да изкарвам пари от една супер програма "кешфиеста"
Тя ме спаси! От тогова ползвам интернет вместо Кантър Страйк

А форума как го открих не е истина. Търсех си книжка за манипулация и попаднах на книжка на автора на "Езикът на тялото" Алън Пиййз, която се казва "Въпроси и отговори"

Чак когато я разлистих разбрах , Че книжката описва ефективни манипулативни техники в Мрежовия маркетинг.

Написах мрежов маркетинг в Гугъл и попаднах на фирми, които ти продават кашон с билкови шишенца и после ти трябва да ги шитнеш на някои нещастници на двойна цена.
Написах МЛМ с надежда да открия фирма , която да не иска да купуваш нищо преди да е поръчано. Открих Ейвън и Орифлейм но те предпочитат жени...

Я да ви питам Орифлейм май приемали и мъже, но ми обясниха, че жените се справяли по-добре с козметиката..., което си е 100% вярно...
И така попаднах на статия за онлайн МЛМ в Предприемач.ком. От тогава съм ви фен и ви чета абсол. всеки ден! Разбрах къде е далаверата...
 
Ами аз съм търсил какви ли не начини са печелене на пари от нета, но нищо реално като се почне от кешфиестата и други подобни, та докато ви открия вас. След като намерих предприемач.ком живота ми се промени, придоби смисъл :D Та по темата. Разбрах че вместо да играя на някакви игри които водят до затъпяване мога да си докарам някой лев от интернет и започнах с гугъл като си направих сайтчето за сериалите, но от 1-2 седмици проучвам генбъкс-а и смятам да продължа с това. Та това е моята история.
 
kolev89 каза:
Ами аз съм търсил какви ли не начини са печелене на пари от нета, но нищо реално като се почне от кешфиестата и други подобни, та докато ви открия вас. След като намерих предприемач.ком живота ми се промени, придоби смисъл :D Та по темата. Разбрах че вместо да играя на някакви игри които водят до затъпяване мога да си докарам някой лев от интернет и започнах с гугъл като си направих сайтчето за сериалите, но от 1-2 седмици проучвам генбъкс-а и смятам да продължа с това. Та това е моята история.

Бате аз съм на 26 и до ден днешен играя на фифата и напослдедък даже си я купувам за да и джиткам онлайн, но не се мисля за затъпял, за всичко може да отделяш време, въпроса е по колко време :wink:
 
adelina каза:
Не знам защо във този форум сред проверените афилиейт програми не срещам SFI Marketing Group. От Тази програма ако не успее някой да спечели поне ще научи доста за Интернет маркетинга. От България има над 2000 SFI Affiliates .


Ами не сме се занимавали с тях иначе знам че са сериозна млм компания и даже се бях регистрирал преди 3-4 години за да разгледам как е направено отвътре :) Ако някои ден се захваем с тях ще ги дбавим ...
 
Ееееех върнахте ме доста назад... чак се насълзявам деба. Първата "правечка 8М" си купих като бях 6-7ми клас (86-87 година - изкарал съм парите от пренасяне на въглища на бабите от улицата). Та като взех правеца - баща ми имаше едно Хитачи (еднокасетъчно) вързахме го и него... вързахме правеца към един телевизор "Юност" и 30 часа писахме кода на една игра от една книжка. След това тока спря и псувахме още 30 часа ... Дойде 91 година и си купих 286ка. Corel 1 беше последна дума на софтуера тогава ... след това взех 386SX/40Mhz... минах през 486SX, 486DX, 486DLC .... нататък вече не ги помня. Аааа помня само че като излезе Pentium II 66MHz аз си го купих - дадах около 3000$. През 93 година закачах към едни софийски BBS-и. Имаше навремето едно програмка PCTools (25-30КБ) - теглих я около 7-8 часа. Няма да ви говоря за какви сметки за телефон ставаше въпрос след това - дъртия един път се опита да ме опуха ама аз избягах :)

Ееех доста се отплеснах. Отивам на кръчма ... като се върна може да драсна за онлайн бизнеса :)

Поздрави
 
Истински маниак си бате :)
Аз един ден се сетих да потърся как да изкарам някой лев и така минах през някоя друга простотия, един бан от адсенс и ето ме сега най-после ги измамих отново и имам акаунт :lol:
 

Горе