Как се изгаря с 5000лв и получаваш една снимка вместо сайт...

Явно не успявам да се изкажа правилно. Хубаво де, няма да разводянвам повече темата.
Аз те разбрах, но повярвай ми държим точно тънката линия, за да не се и губят потребители или да ги откажем с някакви стриктни мерки. ;)
 
Ужас, има млади момчета, решени да се развиват тук, но има и такива, които просто даже, не знам, какъв е смисъла такива хора да съществуват на тази планета земя (паразити), не мога да правя сайт, иначе бих ти го направел безплатно, само и само да си върнеш надеждата, че ни има.
- поздрави.
 
@Firefly кво стана тук? Реши ли се казусът някак?
Пил е студена вода и май се е покрил с едно шише ракия да удави мъката. Не съм го засичал да пише от доста време. Малко след старта ан темата си. Поне знаем, че тия пари не са повод да си посегнеш. :)
 
Съмнявам се за сполучлив край за него. За ония - със сигурност. Но такива дупета гледат такива да ги ударят бързо и нещата да се потулят с времето. Както му викам аз КЛАСИКА. Ако направи година, или дори половин, може да ги пиша вече на 100% бегали кинти, загубено време и нерви. ;)
 
Ето това са данните на този уж "Пламен"


Бях му дал направо акаунт в една рекламна мрежа от там да си преведе капарото за едно приложение исках да ми изработят :) :D но така и приложение не видях изгорях много по-малко пари.
 
Последно редактирано от модератор:
@Ивайло Петков изтрий снимката веднага ако не искаш да бъдеш осъден. Личните данни не са за раздаване ей така по форумите!
 
  • Haha
Реакции: Sky
@Ивайло Петков изтрий снимката веднага ако не искаш да бъдеш осъден. Личните данни не са за раздаване ей така по форумите!
Кой ще го осъди - измамника дето взима пари и не предоставя това за което са се разбрали :D
 
@BurnX кой какво е предал няма значение. Защо да не си гони правата? Това че едната страна се чувства прецакан и не прави нищо, не значи че и отсреща е така.

Да не говорим, че може покрай сайта prikachi (а може и през predpriemach) да тръгнат едни проверки и въпреки не намесата на собственика на личните данни пак да бъде осъден.
 
Защото ми се струва нереалистично един измамник дето явно е опарил не един човек - да си търси правата.
Защото не е никак логично. Иначе, айде наистина автора да махне такива данни от поста си. Не е редно. Все едно кой какво ще си потърси, важното е тук да не се огледат. ;)
 
То пък страшно секретна информация е споделил, някакво име и някаква улица. Всяка седмица във входа ни има по една купчина писма оставени от мобилни оператори, пенсионни фондове и др. в които можеш много лесно да видиш егн, три имена, адрес, телефон, осигурителен доход и куп други работи сигурно.

Boyko Borisow
gr. Sofia, kv. Bankq

Ще ме съдят ли?

Иначе до преди няколко години докато рових из сайта на търговския регистър си видях всички документи които съм им предоставил, включително и сканирана лична карта от двете страни o_O
Май изтървах срока да ги съдя.
 
Защото не е никак логично. Иначе, айде наистина автора да махне такива данни от поста си. Не е редно. Все едно кой какво ще си потърси, важното е тук да не се огледат. ;)

Само да имаше човек с права, който да ги махне, че не знаeм автора кога ще се логне да види молбата. Oh, wait.
 
Само да имаше човек с права, който да ги махне, че не знаeм автора кога ще се логне да види молбата. Oh, wait.
Готово. Има кой да го махне, ама този човек си изчака любезно да си го направи автора. Все пак сме толерантни и търпеливи. :)
 
Само да имаше човек с права, който да ги махне, че не знаeм автора кога ще се логне да види молбата. Oh, wait.
И кво. Хем са му дали не малка сума, хем са му дали и други данни....Класика. :) Направо си е плакал за нагъзване. :)
 

Горе