Как се монетайзва правилно страница с 3 000 000 фена

От: От: Как се монетайзва правилно страница с 3 000 000 фена

С този коментар показваш, че не разбираш абсолютно нищо от фейсбук.


Не можеш да изчислиш колко е рийча по някакви харесвания. По-скоро споделянията са доста по-важни.

Абе хора за какво се заяждате не мога да разбера??? Къде съм казал, че разбирам от фейсбоок? Ако разбирах щях ли да пиша по форуми за съвети? Другото, което е, че обяснявам, че съм опитвал вече здрава спамилка и ви казвам, че не ми върши работа и после чета как съм говорил глупости. Май и аз съм объркал форума и съжеляявам, че писах вобще. Успех на всички!
 
От: Как се монетайзва правилно страница с 3 000 000 фена

Ама аз не ти говорих за "спамилка", а за постове, които да заинтригуват хората в страницата. (Не си объркал форума... просто не ги приемай много лично нещата.)
 
От: От: Как се монетайзва правилно страница с 3 000 000 фена

Абе хора за какво се заяждате не мога да разбера??? Къде съм казал, че разбирам от фейсбоок? Ако разбирах щях ли да пиша по форуми за съвети? Другото, което е, че обяснявам, че съм опитвал вече здрава спамилка и ви казвам, че не ми върши работа и после чета как съм говорил глупости. Май и аз съм объркал форума и съжеляявам, че писах вобще. Успех на всички!
Изборът да пишеш тук си е твой, в предното си мнение каза:

Исках да пусна тази тема за да науча нещо от хора, които се занимават сериозно с фб, а и аз да пускам ъпдейти на това какво се случва за да може и други хора да трупат опит, а не хора, които никога не са се занимавали да дават акъл...

НЯМА никакъв смисал да се пускат по 4+ поста на ден защото генерират същия трафик както и един пост. Това са нови алгоритми на фб и по този начин се опитват да лимитират спама, а и да си продават рекламите. Ако не сте чули преди 3-4 месеца печалбите им се увеличиха драстично и това е следствие от тези алгоритми. За постове на всеки един час не може да се говори вобще, защото няма никакъв риич.

Не ми е ясно, след като не разбираш нищо от фейсбук, на базата на какво са горните твърдения. Подчертал съм 4 неща:

1. Мисля, че лично аз се занимавам достатъчно сериозно със фейсбук, от много години. Скрийн-а който ти пуснах е доказателство.
2. Има смисъл да се пускат повече от 4 поста на ден. Зависи от постовете, аз пускам и по над 20.
3. Никой не знае какви са новите алгоритми на фейсбук. Според мен е пълно с бъгове, аз лично съм бил късметлия моя страница от 1 милион да порасне от самосебе си. Имах картинки с по 1 милион харесвания и всичко ставаше вирусно.
4. Виж точка 2.

Мисля, че дори доста спокойно ти отговарям, след като ни обвини, че сме некомпетентни и категорично твърдиш разни неща, които според мен са пълни глупости.
 
От: Как се монетайзва правилно страница с 3 000 000 фена

@purpleseo ако ти трябват бързи пари дай ми статистики и ако ми хареса страницата ще я купя ;)
 
От: Как се монетайзва правилно страница с 3 000 000 фена

Фейсбук не банват страници без причина. Единствения вариант е да има масов, ама масов репорт, а другият, който е и най-често срещат е заради лайк-скриптове. По-скоро ще ти баннат профил, заради спам, а не страница, но това е само ако ти е фалшив профила. Иначе какво се чудиш за "монетайзването", пускаш си 1 сайт според аудиторията и си правиш пари сам, не да се занимаваш всеки ден с хора за реклама... елементарно е.
 

Горе