Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Глупаво, тъпо е да се хвалиш колко много си изкарала след като си прередила другите и не зачиташ правилата на една общост, а в същото време някой друг, който няма приятел, познат, колега от който да влезе с неговия профил и ще трябва да чака..

Да, това би било доста тъпо и нагло. Разбира се не бих направила нещо такова, а и никой не е предреден. Написах, че двама продаваме нещо, един има профил и ползваме неговия, ако използваме и двата си профила то ще има дублиране и крайно объркване какво се случва. Колко сме изкарали пък съвсем никъде и по никакъв повод не сме писали, това не е от значение, не е било тема на разговор, а и не влиза в работата на който и да е от тук, че ако въобще пита да му се отговори.
Факт е, че сайта се продаде бързо, но това се вижда от самата му тема ....
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Няма да ги получиш, първо не са обявени въобще в този сайт и второ тук повече инфо не давам. Пък и са над 100К и над 150К, едва ли са за някой от тук.
Поне със сигурност аз не желая да правя бизнес с който и да е от заяждащите се в темата ми умнознайковци с по 3000 мнения, нито едно от които не е полезно и не е помогнало на някой.

Ще се изненадаш от това колко сериозни партньори може да намериш тук ...
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Да съгласен съм със спай, парите са винги на лице при наличието на инвестиране в страхотни проекти
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

За каква сума го продаде?
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

За реалната :)
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Хаха дето същестува спрямо субективната представа :D

Аз за тази дето се е спазарил, че тя си е обективната
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Не си прав и обективната и субективната цена нямат нищо общо с реалната - тя е една такава дето ти тия работи не ги разбираш - трябва да си поне шеф на офис та да вденеш - демек тия работи се учат към края на втория срок и ти е още рано да ги учиш :p
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Значи пак трябва го записвам този 2ри, че не си спомням, а и никой нищо не споменаваше за реални цени на стоки и услуги :D
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

За каква сума го продаде?

Хайде сега, ако напиша цена после ще ме хокат, че се хваля... Тук каквото и да направя, все някому е неугодно.
Кажи едно Честито и не го мисли повече.

Всичко добро от мен.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Е нали ти казах браво за взетото решение, е ако не търсиш показност може и на ЛС
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

абе не мога да разбера като се продава нещо в тоя форум що никой не казва какво продава? открай време е така - продавам нещо страхотно ама казвам само на живо. ебах го, да не продавате наркотици нещо едва ли не та такава потайност, не говоря за тая тема, а по принцип.
да е някакво срамно нещо да се продава, ясно, ама има много дето продават сайтове, ама не казват адреси да ги види човек.
ето сега ми е интересно - нема ни сайт, ни нищо. дайте да го видим тоя сайт бе, ако е толкова скъп и печеливш да го изкопираме поне :D аз лично ако продам нещо за много пари ще се гордея и ще покажа -е тва беше мое дело, вижте колко съм умен, а тука някакви потайности. странна работа :D
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

абе не мога да разбера като се продава нещо в тоя форум що никой не казва какво продава? открай време е така - продавам нещо страхотно ама казвам само на живо. ебах го, да не продавате наркотици нещо едва ли не та такава потайност, не говоря за тая тема, а по принцип.

Мислех, че съм сам, но явно и други си задават същите въпроси. Предполагам всеки има неговата си причина, но схемата отстрани е забавна:
А: Имам сайт, работещ (винаги се уточнява), с приходи и посещаемост. Не мога да кажа кой е той, но на ЛС може. Приходите са стабилни, цена - добра, но и тя на ЛС.
Следват поне 20 запитвания за ЛС, а то как да бъде?!, при което май само аз не разбирах кой е тоя сайт и колко пара му се иска. :lol:
Следващият път и аз ще искам инфо на ЛС :p

ПС. Без лоши чувства към пускащите обяви!
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Защото моята лична практика показва че след обявяването на даден сайт за продажба (цени над 1000лв) веднага след това следва леко пропадане на сайта - може и да съм параноик но определено си мисля че има доста завистливи потребители които друга работа си нямат.

То и да не го покажеш половината форум се изрежда да пита кой е сайта и колко струва и то пак същата работа.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Защото моята лична практика показва че след обявяването на даден сайт за продажба (цени над 1000лв) веднага след това следва леко пропадане на сайта - може и да съм параноик но определено си мисля че има доста завистливи потребители които друга работа си нямат.

Не, не си. В рамките на 4ч след пускането на сайт, адуордс ми отчете най-високият процент невалидни кликове за последните 6 месеца...
 

Горе