Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Няма точна формула за оценяване на сайт.
Всяка цена се определя от временното състояние на пазара и един успешен брокер, би трябвало да има изграден усет и познания в областта.
Също така е добре да се обоснове продажната цена и да се изтъкнат предимствата от сделката на купувача, без да се лъже а да остане доволен от покупката.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Няма точна формула за оценяване на сайт.
Всяка цена се определя от временното състояние на пазара и един успешен брокер, би трябвало да има изграден усет и познания в областта.
Също така е добре да се обоснове продажната цена и да се изтъкнат предимствата от сделката на купувача, без да се лъже а да остане доволен от покупката.

Благодаря.
 
От: От: От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Форумите на dir.bg бяха първи, най-посещавани и

Да прав си ,но форумите на дира и самия дир вече не се търси, откакто абв сложиха новини!
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Mirsoslv a.k.a г-жо, не че се заяждам, но това не става така - въпрос който е обширен, базиращ се на никакво инфо, как може се получи концентиран отговор. Щото по същите параметри можем си говорим за някой сайт за познаства, сайт за продажби, голяма новинраска медия, сайт за обяви или пък фейсбук в раната си версия.

Надявам се това което съм писал, да помогне на другите от колкото на вас, щом сте решили. Малко хора от тука биха ви дали точна оценка и параметри, някой се опитаха по един начин да ви ги дадът, аз по друг - в крайна сметка, се надявам новите да подберат, есенцията
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Надявам се това което съм писал, да помогне на другите от колкото на вас, щом сте решили. Малко хора от тука биха ви дали точна оценка и параметри, някой се опитаха по един начин да ви ги дадът, аз по друг - в крайна сметка, се надявам новите да подберат, есенцията

Аз също се надявам на същото. Поне намерих моите отговори по един или друг начин, но хората са казали: който търси, той намира.

Успех от мен.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Mirsoslva a.k.a г-жо, не че се заяждам, но това не става така - въпрос който е обширен, базиращ се на никакво инфо, как може се получи концентиран отговор. Щото по същите параметри можем си говорим за някой сайт за познаства, сайт за продажби, голяма новинраска медия, сайт за обяви или пък фейсбук в раната си версия.

Надявам се това което съм писал, да помогне на другите от колкото на вас, щом сте решили. Малко хора от тука биха ви дали точна оценка и параметри, някой се опитаха по един начин да ви ги дадът, аз по друг - в крайна сметка, се надявам новите да подберат, есенцията

Много правилно, трябва да се даде линк към конкретния сайт на конкретния човек, който има дълогогдишни наблюдения над интернет пазара и изобщо над целия секор и той да си даде мнението. Така общо може да се говори само за малки сайтове на wordpress... всичко друго граничи с невъзможното да се определи без никаква информация или да се даде формула.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Аз имам един домейн , ама супер домейнче името не казвам ,за да не ми го изплагиатсват на кирилица- искам твърдо
76 000 еурос.Разходите ми са : 26 к за новата кола ! 5 к за л'бовницата!1 к за Вик не съм си плащал отдавна!24 к да купя няколко готини сайта с цел препродажба ! и ми оставят да почерпя овчарите на село!Важното е да си в далаверата!
Наддавайте! стъпка - балканска! естевено 8 к!Ако има някой повече да даде само на лична за да не ги е яд другите камаради от форумес.Но ако има чалъм да го дам за благотворителност - давам им го. И няма да го продам .Не щем пари - Не щем кинти А свобода човешки правдини!!!
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Обидни квалификации и малоумни предположение, оронване на авторитет без причина и не адекватно участие в темата ми.
Благодаря ти за отрицателната репутация "Мирославе". Всичко, което съм написал бе вярно до момента, в който съм го написал. А ти вземи научи българския, защото какъвто правописа ти, такъв и бизнеса ти. Със здраве.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Благодаря ти за отрицателната репутация "Мирославе".

Моля, моля - пак заповядай. Ти ми сложи репутация за това, че си пиша в темата и не желая да я разводнявате, нормално е да ти върна жеста. На хората които поне се опитаха да ме насочат сложих положителна, на другите нищо, освен на теб и още един от които получих лоша... Живота е колело, нали знаеш, пък и не се тревожи толкова, хората не са тъпи, че по тази репутация да те преценяват. Надявам се не разчиташ само на нея, а и си имаш някаква твоя.
А що се отнася до онова което написа, вече не помня какво е то, но или не е било вярно, или не по темата, или заяждане... Със сигурност е обяснено в постингите ми, но тази тема за мен приключи. Търсех отговор, намерих го и не смятам да си трупам излишни постинги тук. Ти продължавай след като си нямаш работа.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Аз имам един домейн , ама супер домейнче името не казвам ,за да не ми го изплагиатсват на кирилица- искам твърдо
76 000 еурос.Разходите ми са : 26 к за новата кола ! 5 к за л'бовницата!1 к за Вик не съм си плащал отдавна!24 к да купя няколко готини сайта с цел препродажба ! и ми оставят да почерпя овчарите на село!Важното е да си в далаверата!
Наддавайте! стъпка - балканска! естевено 8 к!Ако има някой повече да даде само на лична за да не ги е яд другите камаради от форумес.Но ако има чалъм да го дам за благотворителност - давам им го. И няма да го продам .Не щем пари - Не щем кинти А свобода човешки правдини!!!

Ха, ха, ха - Готино :)
Забавен завършек на темата.

Благодаря, оценявам го :)
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

...освен на теб и още един от които получих лоша...

Явно действаш на принципа: "Ти на мен - аз на теб!", без да се интересуваш от мнението на другите, и че обиди хората, които писаха и се опитаха да ти помогнат. Това, че не мислят като теб, не означава, че не са прави и грешат, но до него момент без да те бяха обидили и провокирали ти го направи! После - другите ти били виновни.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Моля, моля - пак заповядай. Ти ми сложи репутация за това, че си пиша в темата и не желая да я разводнявате, нормално е да ти върна жеста. На хората които поне се опитаха да ме насочат сложих положителна, на другите нищо, освен на теб и още един от които получих лоша... Живота е колело, нали знаеш, пък и не се тревожи толкова, хората не са тъпи, че по тази репутация да те преценяват. Надявам се не разчиташ само на нея, а и си имаш някаква твоя.
А що се отнася до онова което написа, вече не помня какво е то, но или не е било вярно, или не по темата, или заяждане... Със сигурност е обяснено в постингите ми, но тази тема за мен приключи. Търсех отговор, намерих го и не смятам да си трупам излишни постинги тук. Ти продължавай след като си нямаш работа.
Дреме ми на уя, ако трябва да съм честен. Не се прави, че не помниш какво съм те питал и защо съм ти дал червена репутация. Отивай да си продаваш спам страничката :wink:
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Явно действаш на принципа: "Ти на мен - аз на теб!", без да се интересуваш от мнението на другите, и че обиди хората, които писаха и се опитаха да ти помогнат. Това, че не мислят като теб, не означава, че не са прави и грешат, но до него момент без да те бяха обидили и провокирали ти го направи! После - другите ти били виновни.

Не, действам С ПРИНЦИПИ И ГИ ЗАЩИТАВАМ, независимо какво ще ми коства това.
 
Последно редактирано:
От: От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Дреме ми на уя, ако трябва да съм честен. Не се прави, че не помниш какво съм те питал и защо съм ти дал червена репутация. Отивай да си продаваш спам страничката :wink:

Съжалявам, но нито пишеш смислено, нито уникално, че с нещо да те запомня.
Единствената асоциация която правя с твоя ник е заяждане и натрапване...
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Уникално тъпо парче си. Имам не повече от 5 мнения в глупавата ти тема, щом можеш да помниш колкото хлебарка с кой какво си говорил, поне се научи как да търсиш. Цифричките виждаш ли ги, долу в дясно - 1,2,3,4, това са страниците на темата ти. Спирам да пиша в темата, за да си спестя поредния безсмислен отговор от твоя страна.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Ето и цитати от моята тема и следващите постинги ....
… ако някой може да ми отговори без други въпроси - благодаря, ако не по-добре да не си губим взаимно времето.

При положение, че не даваш никаква информация а искаш точни отговори какво мислиш, че ще получиш?
Въпреки това, темата ти се казва: "Как се оценява сайт?"
Няколко човека ти казаха принципите на оценка на сайт. И то не на теория - тези хора с това се занимават и много добре знаят как се оценява сайт, но ти им се подигра, спамели ти темата, били многознайковци. Не си доволен/доволна от това. Разбира се, винаги може да продадеш една стока на много висока цена, но доколкото разбрах, питаш за реална такава, нали?

А и не ми се сърди, но мисля, че си некоректен/некоректна и с друго нещо!
А и като споменах това и сега не знам какво същество си - мъж, изживяващ се като жена, жена която иска да бъде мъж? Казваш, че ползваш никнейм на друг човек - ми какво те спира да направиш собствен? Не мислиш ли, че така злоупотребяваш? Злоупотребяваш с въпросния човек (разбира се, той ти е дал съгласието и паролата си, но въпреки това е некоректно) злоупотребяваш и с нас и определено се криеш, докато не се принуди да кажеш, че си жена. Защо така? Не мислиш ли, че самата ти злоупотребяваш със себе си, след като не си направиш собствен никнейм, а ползваш чужди такива, и в същото време искаш да правиш пари, бизнес?
Не те обиждам, просто ми е непонятно как ползваш чужди неща а не собствена регистрация - толкова ли е трудно да я направиш?

Не съм те обидил досега, просто се изненадвам каква е тази злоба на моменти от теб и тези негативни изказвания. Това най-малкото прилича на човек, искащ да прави бизнес, да изкарва пари. Винаги доброто отношение помага и привлича повече, има повече ползи от него.
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

При въпроси може и на тел: 0893 557 931 Мирослав или Димитрина - Който си избереш :)))))
 
Последно редактирано:
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Написах и защо - при нов профил трябва да имаш поне 10 мнения за да пуснеш тема - въпрос на време.
Примерно с моя профил още щях да пиша мнения или в противен случай да ги наспамя за час и да съм с тъмно червена репутация, а с този профил вече продадох единия сайт и имам капарирана една от страниците и т.н.

Сигурно се мислиш нещо за голямата работа, всички други могат да си чакат реда, не се сърдят, някой даже спамят, по теми или пишат добри мнения - никой не ги обижда или да им дава негативна репутация. Такава се дава, само ако те обиждат или са нагли. Но ти не си като тях, ти си важна, бизнесменка, за теб правилата не важат, влизаш, пререждаш, и открито си признаваш за това? За мен няма значение дали изкарваш милион или 100 лв. от сделка в сайта - важно е да си коректен и морален. Глупаво, тъпо е да се хвалиш колко много си изкарала след като си прередила другите и не зачиташ правилата на една общост, а в същото време някой друг, който няма приятел, познат, колега от който да влезе с неговия профил и ще трябва да чака.
Честно ли е това?
Или пак ще е оправдаваш.

"Омешвайте си шапките всякак", но има правила, етика, морал които трябва да се спазват! Нещо, което не виждам в теб - само оправдания, оправдания... .
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Мен ми е чудно едно колко цифрена е оценката, след като някой те оцени?
 
От: Как се оценява сайт? Сайт с големи приходи.

Сигурно се мислиш нещо за голямата работа, всички други могат да си чакат реда, не се сърдят,

Моля не ми вади думи от контекста в опит да ги използваш срещу мен.


Успех от мен.
 
Последно редактирано:

Горе