Как се прави предизборен ПР по нашенски

mantaman

Well-Known Member
Жалко е когато някой на средата на мандата се сети че е седнал на грешния и че филма не е шведски а съветски.
Още по жалко е когато в опитите си да се реанимира се опитва да провокира безредици
Избори 2011
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Какво да се каже... Сега "Атака" е като наранено, УМИРАЩО диво ЖИВОТНО т.е. нищо не може да прави освен да напада...
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Те реално ще го духат на следващите избори. И тактиката им е продиктувана от PR агенти, това не може да е плод на някой от там. След като новините избълваха няколко репортажа за нападения на малцинствата върху българите, това дойде за повечето като отговора който трябва истинския българин да приветства. Да, ама леко не се получи по начина, по който PR агентите им са си го представяли в първоначалните си планове. Жалкото е, че може да им свърши негативна "услуга". Трябва да се прави нещо за народа, а не такава вандалщина минаващ, която да събуди уж българското в народа. В момента нациатя ни има друг вид проблеми, а не етнически. И тях може би ги има, но аз лично, като гражданин не съм ги усетил, като изключим циганските разпри и грабежи, които малко или много са подтикнати от немотия и мизерия, което в една държавица като нашата е повече от нормално, но определено не и редно.

Важното за тази партия в момента е да направи PR, който да е защитен от факти, които наистина биха били плюсове за народа. А от тях в този парламент нищо не чух, освен боища, клевети и какви ли не глупости, които не знам поради каква причина си мислят, че им помагат. Не виждам бъдеще за тях в следващото правителство. Моята препоръка към тях е да уволнят съветниците си и да ангажират хора, които могат и не ги мързи да мислят. Както се вика даже и да блъскат в една пазарна ниша (разборайте избирателна маса) и нейните проблеми, то това пак би им осигурило влизане в следващия парламент. Пример (ще се изразя икономически): Пазара има нужда (потребителя има проблем, на който търси решение), ти от своя страна задоволяваш тази нужда (тя не е една, но колкото повече покриеш, толкова повече ще придърпаш тази маса към себе си) и имаш гарантирани еди колко си гласа на следващите избори. Това работи повече от лъскави плакати, празни обещания и фалшиви депутатчета.

Правят проучване, избират целева група и действат. Знам, че са в опозицията, но ако не могат да го направят или да се опитат, то явно трябва да си ходят, както и всички други, които не могат да го направят. Излиза един бастун от тях, след като си е написал домашното, прави изявление какво мислят да направят, като изключат свойте интереси или тези на другите, плащаши под масата и казват срок, в който ще почнат и след него същия излиза и дава репорта си за резултатите. Това е формулата - колкото мо мъжки го правиш, толкова повече симпатии ше спечелиш. Колко малко е нужно, за да си там, а колко много ги мързи да мислят. Но преди всичко да го кажем отново - там не са от най-мислещите за народа хора. ;)

И само да им кажа на господата PR агенти - това не е PR, а привличане на внимание с простотия. Това не работи, драги мои. ;)
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Леко предизборно е,но мисля,че отразяването е предизборно,те редовно ходят и правят демонстрации. :)
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Това с джамията не е кауза на Атака, а на гражданите, на които не им харесва това в центъра на столицата да им вие ходжа и разни талибани да пълзят по тротоарите.
Просто Атака са единствените, които го повдигат тоя въпрос, а гнусните мекерета от СК и БСП обявават всеки който дръзне да протестира срещу това за нацист, атакист и тн.

И сега заради това нещо искат да закриват и Атака, която може да е крайна партия, но във всяка държава има такива и те са полезни да ги има като са с някакъв малък процент. Защото така обръщат внимание на проблеми, дето другите си пускат между ушите, пък нямат достатъчно власт да правят глупости.
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Не знам за Атака, но Герб ако станат ортаци с Доган ще сърбат попарата гореща и лютива.
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Агейнст когато имаш твърда и последователна позиция няма лошо, обаче когато две години спинкаш сладко и изведнъж се сетиш че идват избори и че електората ти се разбягал и почнеш да се правиш на ощипан нема кой да ти се върже
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Агейнст когато имаш твърда и последователна позиция няма лошо, обаче когато две години спинкаш сладко и изведнъж се сетиш че идват избори и че електората ти се разбягал и почнеш да се правиш на ощипан нема кой да ти се върже

както вика авера: най е жалко, когато изглешдаш евтино. така и при тия смешковци дето спинкат на депутатска заплата там ;)
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Не знам за Атака, но Герб ако станат ортаци с Доган ще сърбат попарата гореща и лютива.

За ГЕРБерите голям процент от гласувалите за тях са работещи хора.Предполагам,че ще загубят повече гласове ако станат ортаци с "хората с турски имена".Освен това ГЕРБ казаха,че сами ще си съставят кабинет и толкова много говорят против ДСБ и БСП,че не знам как ще могат да си вземат думите обратно.. :D :D
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Тя сватбата няма да е публична даже за парлама ДПС и кандидат за президент ще извадят. Обаче важното е какво ще се случи на балотажа, ако се окаже че в районите на ДПС са гласували 90% за кандидата на ГЕРБ тогава вече нищо няма да може да ги спаси.
 
От: Как се прави предизборен ПР по нашенски

Тя сватбата няма да е публична даже за парлама ДПС и кандидат за президент ще извадят. Обаче важното е какво ще се случи на балотажа, ако се окаже че в районите на ДПС са гласували 90% за кандидата на ГЕРБ тогава вече нищо няма да може да ги спаси.

То зависи кой е на балотажа, ако турците нямат техен човек, много ясно че ще гласуват за ГЕРБ, щото няма за кой друг.

Но ако се стигне изобщо до балотаж, това ще е много лош знак, защото хората явно изобщо не са в час. Ще видите, че ГЕРБ в последния момент ще изкарат Плевнелиев, и ако хората се колебаят между него и популистчетата на БСП или СДС.....
 

Горе