Как се прави собствена интернет страница (сайт)

shliaki

New Member
Много ми е нужно инфо как да си направя и-нет страница (сайт). Който има опит нека ми пише. Много ще съм му благодарен !!!! :!: :!:
 
Сайт не се прави толкоз лесно. първо трябва да седнеш да почетеш бая.
Най-лесно става да си едитнеш някой темплейт.
 
Мдам трябва да по прочетеш, то ако ставаше лесно нямаше да си има хора за тази работа, всеки сам щеше да си прави, знам един тип взима много евтино, казва се Деян Марковски, може да го намериш във форума :)
 
купуваш си малко книжки и започваш 8) най-важното е да започнеш от най-елементарните неща, които много от колегите ги пренебрегват, а това са основите. с 2 думи, четеш и действаш, докато се понаучиш. но не си мисли, че за месец ще имаш забележителен сайт! трябва много път да извървиш, аз също съм още в началото и продължавам да дълбая ;)
 
ако не ти се дават пари най добре браузни фрее темплейт сайтове или си дръпни някой торент с стотици фрии темплейттс - тва е най доброто ако те мързи , но все пак ти трябват дори и малко хтмл познания за да се оправиш
 
Отделяш 50 лева
Купуваш си книги за:
HTML
CSS + DHTML
PHP
JavaScript , Java , Flash (по-избор)

Отделяш още 40-50 лева
Купуваш хост и домейн и си свиркаш.
И аз си спомням в началото като се запалих по правене на сайтове как пусках теми от сорта на
Как се прави сайт. Как да публикувам сайта от WPM и т.н. и всички ми отговаряха в стила в който ти отговарям аз , че и по-зле обяснено някой , и аз много се дразнят , че не ми обясняват. Когато обаче разбрах как аджеба се правят сайтове и се захванах по-сериозно , разбрах защо не ми обясняавт - защото не може да се обясни нито с 1 , нито с 2 , нито с 5 поста... Учи се с времето от най-различни места.
Аз html научих от едно онлайн ръководство , но го затрих , а не мога да намеря друго с толкова подробни обяснения като в мойто , за да ти го препоръчам. За това си купи книжки и чети :)
 
ZzZaPyr каза:
Отделяш 50 лева
Купуваш си книги за:
HTML
CSS + DHTML
PHP
JavaScript , Java , Flash (по-избор)

Отделяш още 40-50 лева
Купуваш хост и домейн и си свиркаш.
И аз си спомням в началото като се запалих по правене на сайтове как пусках теми от сорта на
Как се прави сайт. Как да публикувам сайта от WPM и т.н. и всички ми отговаряха в стила в който ти отговарям аз , че и по-зле обяснено някой , и аз много се дразнят , че не ми обясняват. Когато обаче разбрах как аджеба се правят сайтове и се захванах по-сериозно , разбрах защо не ми обясняавт - защото не може да се обясни нито с 1 , нито с 2 , нито с 5 поста... Учи се с времето от най-различни места.
Аз html научих от едно онлайн ръководство , но го затрих , а не мога да намеря друго с толкова подробни обяснения като в мойто , за да ти го препоръчам. За това си купи книжки и чети :)

shilaki понеже може да ти се стори че този коментар е леко враждебен нека ти перефразирам думите на колегата - той иска да ти каже че ако дадеш на един човек една риба , той ще е сит цял ден , но ако го налучиш да я лови - ще е сит цял живот .
 
Поста на Деян го премини. Най-искрен съвет. Не прави моята грешка ( и на много други) да тръгнеп с WPM . Излишна загуба на време е , Деян още не го е осъзнал , но ще му дойде времето.

@vetzkov много точно ти е пояснил какво искам да ти кажа :)
 
DeyanMarkovski каза:
Досаждам на хората в mIRC и им се моля да ми сложат линковете в подписите си. Ако не щат им предлагам в замяна да им направя сайт, даже веднъж предложих и секс услуги, но ми отказаха : ]

Диди поне е оригинален
 
Със коя програма може да се направи сайт ????? WPM - както се разбира от постовете не е мн добра или поне така аз разбирам.
Иначе ако някой ми помогне само за основите , да започна ще е направо супер . Знам че неможе да се обясни с 1-2 поста но се пак ... Може ли в нета да намера инфо за ХТМЛ и за обработка на сите без да купувам излишни книги :?: Плс ако някой може да ми помогне нека да пише
 
MartiN каза:
Със коя програма може да се направи сайт ????? WPM - както се разбира от постовете не е мн добра или поне така аз разбирам.
Иначе ако някой ми помогне само за основите , да започна ще е направо супер . Знам че неможе да се обясни с 1-2 поста но се пак ... Може ли в нета да намера инфо за ХТМЛ и за обработка на сите без да купувам излишни книги :?: Плс ако някой може да ми помогне нека да пише

http://www.w3schools.com/html/ бате ето тва е сичкокоето трябва да знаеш като начало за хтмл айде успех и приятно четене :wink:
 
DeyanMarkovski каза:
Не мога да разбера защо карате хората да си дават парите за книги и им давате линкове към уроци на английски след като може да напишат в google.bg HTML и готово...
Защото се учи с книги, а не както тебе - направи триста сайта и нищо не постигна. Само времето си загуби.
 

Горе