Как се справяте с редиректите?

Нямам идея какво е, но започвам да споделям русофобията на ъпчо. То пък няма такава наглост - да действаш като вирус и да претендираш за легитимност.
За целта е да смениш браузъра по подразбиране - задържаш Майкрософ клавиша и натискаш " R ", пишеш " control /name Microsoft.DefaultPrograms " и там от менюто "Задайте вашите програми по подразбиране" / "Set Your Defoult Programs" действаш смело

Ще пробвам и това, дано помогне. Човече, много си отзивчив, благодаря ти. Ще черпя и ще ти играя хоро на сватбата. Шегувам се, не мога да играя хоро. :D

Едит: Не става и така, приятелю. Браузерът е наистина Мозила, но при отваряне на всеки нов прозорец ми излиза яндекс като търсачка, при положение, че съм задала гугъл по дефолт.
Абе, как се постват скрийншотове тук, че като опитам с upload a file ми казва: ''The uploaded file is too large''. Пък колко да е голям? :) Ох, аман от мен вече.
 
Последно редактирано:
Дам. Ти си добър човек и не заслужаваш втори брак, Newbie. :)
Сега, ако можеш да ми обясниш, къде е бутонът ''файърфокс'', щото за първи път разбирам, че има такъв - ''for Windows, click the Firefox button and select Add-ons ''
 
Дам. Ти си добър човек и не заслужаваш втори брак, Newbie. :)
Сега, ако можеш да ми обясниш, къде е бутонът ''файърфокс'', щото за първи път разбирам, че има такъв - ''for Windows, click the Firefox button and select Add-ons ''
321.jpg


Така е с по новите версии.
 
Така е с по новите версии.
Как прикачваш скрийншота? :)
Между другото, набутах се някъде (вече и аз не знам къде влизам и как) и открих опция за използване на различни търсачки по дефолт, сред които беше и яндекс. Премахнах отметките на всички, включително на яндекс, като оставих само гугъл - файда? Тцъ! Излиза ми като търсачка при отваряне на нов прозорец в сесията. При рестарт на браузера си излиза мозила, а като търсачка - гугъл. Проблемът започва с отварянето на нови прозорци. Нямам идея как да прикача скрийна, за да видите какво представлява. Ще опитам и твоя начин. Ако помогне, и на теб ще ти играя хоро на сватбата. :D
 
Ok, я да пробвам така:

35HSVyU.jpg



Е тва ми трови живота вече втори ден. :)
el72Y
 
Ще опитам по-късно, мерси :)

@mtpv, няма как да ти дам повече лайкове за този пост - успях със съветите от линка ти. Махнах гадната гнида. :) Сега остава утре, като включа компютъра да няма нови изненади. Отново благодаря на всички, които се отзоваха на помощ.:)
 
Последно редактирано:

Горе