Как се формират доходите ви?

Как се формират Доходите ви?

  • Уча - изцяло от родителите

    Votes: 1 1.1%
  • Уча - но си изкарвам допълнителни средства

    Votes: 16 18.2%
  • Бачкам на заплата

    Votes: 6 6.8%
  • Бачкам на заплата но си докарвам допълнителни доходи

    Votes: 16 18.2%
  • Работя изцяло за себе си

    Votes: 30 34.1%
  • Имам собствена фирма и наети работници

    Votes: 6 6.8%
  • Друго

    Votes: 9 10.2%
  • Имам собствена фирма - нямам персонал - наемам подизпълнители

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    88
От: Как се формират доходите ви?

Томов анкетата е анонимна и няма проблем всеки да посочва каквото си иска - Варианти за отговори има хиляди но тези които съм избрал са напълно достатъчни за целта на анкетата не случайно има графа други
 
Re: От: Как се формират доходите ви?

Томов анкетата е анонимна и няма проблем всеки да посочва каквото си иска - Варианти за отговори има хиляди но тези които съм избрал са напълно достатъчни за целта на анкетата не случайно има графа други

За това и се поставих в тази графа ;)
 
Готово оправено е от ученик на Уча за да включи и студентите

Иначе като гледам анкетата имаме не лошо представяне на фул тайм уебмасърите :) аз това си гоня да видя :) а мантаман може да сподели неговата идея :)

Чудя се дали е свързана с хората който имат нает персонал ?
 
От: Как се формират доходите ви?

Ти пък Кулайс как ти мина това през акъла :)

Гледам в първата група никой не се е разписал и си викам - Браво явно няма новобранци всички идват готови бизнесмени :)
 
Ами чудех се значи незнам защо ми хрумна това :)


тези който учат може и да работят и са в друга графа.... тези на който родителите успяват да им осигурят всичко не им се е налагало нещо допълнително знам ли :)
 
От: Как се формират доходите ви?

То ясно че са се написали в другата графа точно за това си викам - Гледай направо готови бизнесмени идват

Явно преди да попаднат във форума са били в други където са развивали бъксове и чак като са залебили вече са дошли във висшата лига :)
 
От: Как се формират доходите ви?

Това "Работя изцяло за себе си" как би трябвало да се разбира?
Предложения за тълкувания на това:
1. Сам си давам работа и сам си работя, но движението на парите е само в посока от единия джоб към другия, т.е. приход няма.
2. Егоист съм и не искам да се грижа за близките и семейството си, защото работя ИЗЦЯЛО и САМО за себе си.

П.П.:
Ако сте в сериозно настроение, не обръщайте сериозно внимание на този ми пост. Заяждам се.
 
От: Как се формират доходите ви?

1. Като огладнея си намирам нещо за ядене. Това малко работа ли е?
2. На кой му пука за другите? Като съм гладен, да не би някой нещо да ми носи?
 
От: Как се формират доходите ви?

Работя изцяло за себе си 16 29.63%

това не мога да го разбера... :?:
как може да работиш за само за себе си? - това е невъзможно, освен ако не живееш в отшелничество :roll:
 
От: Как се формират доходите ви?

И аз цъкнах "Работя изцяло за себе си", ама всъщност е някакво комбо с още 1-2 опции. Всъщност никой от вариантите не покрива моя модел, в каквито и комбинации да е и дефакто съм "Други". Ама за целите на извадката това трябва да е.
 
От: Как се формират доходите ви?

Вие се хилите ама на мен ми дойде до главата. Седя и си цъкам из фейса в офиса на 1 приятел, той човека си гледаше работата и влязаха 2-ма усмихнати господа. В следващия момент писахме обяснение защо си проверявам профила в офиса на приятеля ми. Общо взето всичко се размина с 2-3 разходки и минимална глоба по друг параграф и по-точно защо в офиса е тъмно, майтап от всякъде.
Политика за стимулиране на малкия бизнес! :))))

И по темата, каква точно е хипотезата, която се проверява в това проучване? :)
 
От: Как се формират доходите ви?

И аз цъкнах "Работя изцяло за себе си", ама всъщност е някакво комбо с още 1-2 опции. Всъщност никой от вариантите не покрива моя модел, в каквито и комбинации да е и дефакто съм "Други". Ама за целите на извадката това трябва да е.
И аз съм по твоя модел :)
 
От: Как се формират доходите ви?

Като говорим за доходи:
282285_186036838189912_584067262_n.jpg
 
От: Как се формират доходите ви?

И за мен няма опция в анкетата ... 20% си докарвам аз, а останалото от съпруга. Завъртях се тука, белким променим процентите в моя полза, ама ще видим:)
 
От: Как се формират доходите ви?

Бачкам на заплата, но си докарвам допълнителни доходи

За сега, допълнителните доходи не са достатъчно за да напусна работа. Така, че ходенето на работа е задължително, а в свободното време си докарвам някакви приходи.
 
От: Как се формират доходите ви?

И аз гласувах, не виждам проблем да кажа, че влизам в графата "работя изцяло за себе си", доходите са както следва 50% онлайн, 50% офлайн (вид инвестиция) засега.
 

Горе