Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

За БСП-то разбира се.
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

То ще ни оправи :) за пореден път разбира се:)
Ти комунист ли си или социалист? То в България няма толкова голяма разлика де.
Добре кажи ми като и ако дойде серго пакккк на власт какво ще оправи - пак ще викаме бегайте от държавата, че нещо не става номера дето ви го обещахме ли?
Няма да разбереш, че всички са от една и съща партия ей.
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

То ще ни оправи :) за пореден път разбира се:)
Ти комунист ли си или социалист? То в България няма толкова голяма разлика де.
Добре кажи ми като и ако дойде серго пакккк на власт какво ще оправи - пак ще викаме бегайте от държавата, че нещо не става номера дето ви го обещахме ли?
Няма да разбереш, че всички са от една и съща партия ей.
Глупак, Сергей знае как да развива икономиката, БСП са хитри хора, знаят как да раздвижат икономиката, за разлика от бойко.
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

Глупак, Сергей знае как да развива икономиката, БСП са хитри хора, знаят как да раздвижат икономиката, за разлика от бойко.
Тоз Украинец даже не може и да краде както трябва!
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

"Тоз Украинец даже не може и да краде както трябва! "

Е дай му малко време, то с времето идва опита :D :D
 
От: От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

"Тоз Украинец даже не може и да краде както трябва! "

Е дай му малко време, то с времето идва опита :D :D

:lol::lol:
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

Знае, знае. В момента не ги ли пере? :)
Сега може да пере но преди когато крадеше тези пари съвсем очевидно? Не знам как хората ще гласуват отново за този нагъл помияр! Как не го е срам? Ако бяхме една държава като Пакистан до сега вече 100 бомби щяха да паднат в парламента! Всичките това заслужават!
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

Знае, знае. В момента не ги ли пере? :)

След четири години на резервната скамейка бая е обеднял дали не точи зъби за голямо парче от народната баница.
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

Е, чак пък да е обеднял :) Има далавера и извън парламента хаха
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

Глупак, Сергей знае как да развива икономиката, БСП са хитри хора, знаят как да раздвижат икономиката, за разлика от бойко.

Ти освен да обиждаш май малоумната ти глава нищо друго не знае. Винаги се питам защо ли хора на които нищо не си им направил почват да се заяждат.....
 
От: От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

Ти освен да обиждаш май малоумната ти глава нищо друго не знае. Винаги се питам защо ли хора на които нищо не си им направил почват да се заяждат.....


Защото такива хора като мен, трудно можеш да ги накараш да убеждават хора като теб, просто няма смисъл, ти си с увредена глава, не мисля хич да те убеждавам.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

@ReminD - и какви точно реформи ще предприеме Станишев за да оправи икономиката ? Много ми е интересно.
 
От: Как ще гласувате на следващите избори? (плюс анкета)

Толкова се чудех за кого да гласувам и тъй като ми писна от досегашните, а исках да гласувам за нова партия, май, ще гласувам за "Глас Народен" на Светльо Витков.
 

Горе