Каталози в България и чужбина подобни на Start.bg...

Buldar

New Member
Вероятно всички познавате Start.bg - страхотен каталог.
Има стотици директории, но функционалността на Start.bg е уникална с това, че е насочена към потребителите.

Знаете ли други подобни сайтове, у нас или чужбина, който са конфигурирани по този начин?
 
Записвам се. Имаше много преди време, сега са по-малко. Има много бизнес каталози, но точно такова този, не съм засичал. Нещо като catalog.bg? Или, като цяло Start.bg е някакъв хибрид между директория и листинг сайт с подкатегории. В чужбина са нещо като класифай адс, но честно казано не е точно такова. ;)
 
Всъщност повечето каталози днес са ориентирани, към взаимодействие с търсачките и не са лесни заизползване от потребителите.
Качествата на start.bg са отлични, но в чужбина немога да намеря нищо подобно.
Накратко листинг сайт, който е ориентиран към взаимодействие с потребителите или някакъв онлайн ежедневник, където можем да добавим линк, да напишем микро блог или статия.
 
Последно бях пратил на колега от форума голям списък със сайтове за линкбилдинг в България ако е обновил списъка може да го намерите тук https://eunion.info/ , имам пусната тема в която също е коментирано и най отгоре е оставен линка
 
Вероятно всички познавате Start.bg - страхотен каталог.
Има стотици директории, но функционалността на Start.bg е уникална с това, че е насочена към потребителите.

Знаете ли други подобни сайтове, у нас или чужбина, който са конфигурирани по този начин?
links.bg
 
умрял, жив, това съм ползвал, това ми идва, друго не се сещам
 

Горе