Като ни няма, и раздела замря! :D

uni-web

Well-Known Member
Като не се обаждаме с ReminD, и форума политика замря.

Де, сте гробарчета, честита ви нова година, и да се не качвате на власт никога повече. http://www.predpriemach.com/member.php?u=1102:D

И почерпи ли ви тиквич за нова гадина. :D
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Ами замрял е раздела, защото Гея станишев явно не ви е платил да агитирате през празниците ;)
И искаш да кажеш, че когато вие пишете и хората ви се смеят и псуват - това е активен раздел за политика ли?? Горкичкият ми той :lol: На това му се вика "Ти го плюеш и препикаваш, а той си мисли, че дъжд вали" :lol:
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Няма много какво да се обсъжда , държавата ще пропадне , намаляваме всяка година , цигани / българи 50 на 50 съвсем скоро , радвайте се Орешарчета....
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Дайте да си върнем пак бате Боко,защото държавата ще се срине и ще фалира без него,няма в България толково умен и честен човек като него,ако той не е начело ще настъпи потоп много скоро!
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Ти па няма ли да получиш перманентен бан, че направо ми писна да ти се смея на кухата лейка...... :lol:
Ами замрял е раздела, защото Гея станишев явно не ви е платил да агитирате през празниците ;)
И искаш да кажеш, че когато вие пишете и хората ви се смеят и псуват - това е активен раздел за политика ли?? Горкичкият ми той :lol: На това му се вика "Ти го плюеш и препикаваш, а той си мисли, че дъжд вали" :lol:
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Той, я фалира преди да се махне, вече няма какво да се фалира. :D
Дайте да си върнем пак бате Боко,защото държавата ще се срине и ще фалира без него,няма в България толково умен и честен човек като него,ако той не е начело ще настъпи потоп много скоро!
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Ти пък, боко кво направи за да не е така? Той целта му беше да се охранят всички в челото на гроб и до там.

Нали не смяташ, че е правил нещо за държавата, или за българите?

Няма много какво да се обсъжда , държавата ще пропадне , намаляваме всяка година , цигани / българи 50 на 50 съвсем скоро , радвайте се Орешарчета....
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Като са празници политиците празнуват. Трудно е да се правят работни гафове в неработно време.
 
От: От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Ти па няма ли да получиш перманентен бан, че направо ми писна да ти се смея на кухата лейка...... :lol:
Истнски интелигентните и умни, а и искрени хора, не ги е страх от кухи лейки и не им искат бан, защо ли ти го искаш?? ;)
 
От: От: От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Истнски интелигентните и умни, а и искрени хора, не ги е страх от кухи лейки и не им искат бан, защо ли ти го искаш?? ;)

аз предлагам който пише против БКП да получава перманентен бан!
как може да говорим такива неща за прикритото гейче?
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Дайте да си върнем пак бате Боко,защото държавата ще се срине и ще фалира без него,няма в България толково умен и честен човек като него,ако той не е начело ще настъпи потоп много скоро!
При Бойко не спряха парите за субсидии , за разлика от предното управление на Станишката. Има време и сега да ги спрат пак , пък новите експерти да теглят кредит след кредит и да раздават по 1 и 50 на пенсионерите и на циганите с деца. И това го прави министър председател , който говореше , че няма да има никаква криза в Европа ... отличен икономист и анализатор....
[video]www.youtube.com/watch?v=XrWkuXm7Nkc[/video]
 
От: От: Като ни няма, и раздела замря! :D

То пък сегашните боклуци са по-хубави - същата смрад... Само не разбирам защо в този форум няколко човека ревностно и умишлено се правят на подлоги, че и отстояват някакви псевдопозиции на псевдополитици...

Той целта му беше да се охранят всички в челото на гроб и до там.
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Хах,май преведоха партийните субсидии за 2014 и гледам изпълзяха платените навсякъде...
Днес гледам мистър бигша в едната телевизия, от нова година насам гледам и янето се раздвижи и разни други дето беха изчезнали живнаха. Гледах и тоя форум спокоен беше до нова година, ама и тука са тръгнали паричните потоци :) Нали сме затова тука все пак, да припечелваме :)
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

А бе, що няма тема за ефтиния ток?
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Nortrant - проста сметка - нощния е два пъти по малко от дневния само от разликата във времето - тоест и намалението е по малко - 5 процента , като сложиш и това , че е и по малко като употреба, ето ти още 1-2 процента надолу. Ето ти 10 процента намаление :)
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

не замрял ето 2 бързи:

Сидеров категоричен - няма да си дава имунитета
Той ще съди пострадалия полицай


Наказание до 1 г. затвор, пробация или глоба за фотографиране и записване на хора без тяхното съгласие

Просто вече нищо няма смисъл, държавата е пропада - овчи народ живее в нея, а комунистите ще управляват вечно!!!
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Умните и можещети говоря от моя кръг са влезли в тотална обезверение по линия правителството, а то има ли и закакво да не е така. Цялото правителство разчита на онзи лудия докато се бие на ляво и десно - ей във Варна пак. Идва в града ми да ми играе евтин популизъм срещу спиране на забраната за преиуменуването на туриските местности, а вечерно време оди се натиска с Местана. Да ходи се млати на ляво на дясно, да виленее и да говори за БГ - ей това е голяма радост за неговите промити атакисти.....

И докато цялото правителство на него разчита, турските-комунета взимат ли ударно стотици милиони, взимат ли ..... Говорят силна социална политика има ли и това се гордеят кво силно кви пет лева - декапиталзират НЕК и дават пари на бедните, майките и пенсионерите - един оглозган кокал образно казано. А милиардите дето ги взеха и се готвят ги вземат, тях какво няма ги говорим - щото Волен и ко го играят фарса или пък говорят просототии разплащания с бизнес и върнати пари - като МФ вади официално друго. А някой хора мислят, че света се върти около партията майка и стават и лягат с тази идея - и това ми било предприемачески форум. Авторът е казал Боже колко мъка има по този свят .......
 
От: Като ни няма, и раздела замря! :D

Да, с това правителство Българинът показа, че умее изключително добре да подбира парламентарната измет...
 

Горе