Качествен маркетинг на Вашият проект!

Айде да пробваме, много съмнителна оферта. Ей сега пускам един сайт, давам ти да си му правиш "маркетинг" и ти плащам % от всяка поръчка, ок?
 
От: Качествен маркетинг на Вашият проект!

Ако може и на мен офертата на ЛС
 
От: Качествен маркетинг на Вашият проект!

И аз искам повече инфо, но не на лично съобщение, а публично. Кажи какво точно предлагаш, какви средства използваш, за какви сайтове е подходяща офертата и изобщо опиши си услугата. Дори и индивидуално да изготвяш оферти (без фиксирани цени) пак трябва да дадеш повече подробности.
 
От: Качествен маркетинг на Вашият проект!

Предлагаш маркетинг на сайт, но не и на он-лайн магазини :lol:
 
Ако маркетингът не включва писане на текстове - thread starter-ът може и да предлага добра услуга ;)
 
От: Качествен маркетинг на Вашият проект!

Много е късно за заяждане или нещо подобно, но....пич, още в заглавието на темата има грешка, да не говорим за постовете ти. Как очакваш някой да те вземе на сериозно?
 
От: От: Качествен маркетинг на Вашият проект!

И аз не искам да се заяждам, но искам да попитам тук.. в това ли се състои маркетинга на един сайта.. да избереш къде и за какъв период да се рекламира един сайт и да вземеш 10%.. Щото аз ще кажа че най-хубавото място да се рекламира е гугъл.. дайте ми сега по 10%...

Много е късно за заяждане или нещо подобно, но....пич, още в заглавието на темата има грешка, да не говорим за постовете ти. Как очакваш някой да те вземе на сериозно?
 
От: Качествен маркетинг на Вашият проект!

Дай някакви проекти, които вече си изпълнил, не за друго ... така всички да видят и да се убедят, че ти си човека на който да се доверят ...
 
От: Качествен маркетинг на Вашият проект!

Маркетингът не изисква ли поне малко-малко рекламен текст и прес рилийз? Ако и разчетът на бюджета ще е като тях...
 

Горе