Климатични

етерИум

Well-Known Member
Амии, какво да ви кажа за темата. Нова е, нова е, но тва е временно както знаем.

Аз не исках да я правя, ама получих стотици съобщения на лични, хората питат: "Етериум, ще направите ли тази тема?", "Кога?", така че ето я темата.

Като цяло добре дошли са само пълноправни членове на Римския клуб, професионални климатолози с над двадесет и пет години стаж в реномирани световни климатични центрове и минимум посещение на COP27, или, по изключение, на COP26, но само като част от някоя официална делегация.
Ако не се намерят, тогава всеки може да коментира по познатата рецепта: един каже нещо, друг му отговори, заформят се лагери, приказката тръгне и така, неусетно, темата ще задмине по обем и гледаемост дори култовите "Украйна-Русия" и "кросдресър пастор", което е и нейната минимална предварително поставена цел.

Очакват се минимум два лагера: добре познатият експертен лагер с винаги точна информация от надеждни авторитетни източници, и обичайните скептици.

Има анкета, но тя няма да е горе, а ще се попълва в движение чрез чертички тебешир върху черна дъска, която аз притежавам.
***

И така, светът гори и всички говорят: Ние сме на прага на извънредна климатична ситуация!

"Климатичните промени са тук. Това е ужасяващо. И това е само началото.

Ерата на глобалното затопляне приключи; настъпи ерата на глобалното кипене.

Въздухът не може да се диша. Жегата е непоносима."


из Встъпителните бележки на Генералният секретар на ООН Антониу Гутериш на пресконференция за климата, 27 юли 2023 г

***
Какво по дяволите мислите???
 
Кат е жега - отварайте прозорците. Те така:

 
Кат е жега - отварайте прозорците. Те така:

Те имат много опит с програми като оная, забравих как беше й официалното име, но неофициално беше "Секс срещу храна".

В ООН-то да си батко, наште тука големци са жив зян в сравнение.

(*Нищо не казваш за 27-ми, ейй да ти са и незнай, държиш ма в напрежение голямо. Кажи ключова буква поне.. :))
 
"Секс срещу храна"
това съществува откакто свят светува :) Напоследък обаче модела малко се посбърка .... мъжете почнаха да разчитат да дават секс на жени които да ги хранят :)
 
Много се колебах дали да пиша, понеже още не са сформирани лагерите, па не искам да ме зачислят с тебешира към неправилния отбор...:confused:

Относно климатичното ''кипене'', мисля, че с предоставянето на универсален базов доход, всеки ще получава важно научно откритие, което да го защитава - не само него, но и околните, както си му е редът. Нали японците бяха създали хапче срещу изпотяване, та нещо такова го виждам аз.

Както и да е, първите стъпки са направени. Ура, другари, ура!!!

Вземете своя охлаждащ worldcoin още сега. Почувствайте освежителната прохлада!

 
Според мен трябват незабавни мерки.
-Трябва да се спре консумацията на мусака.
-Всички, които ползват ток над определена стойност да бъдат бити публично


Какво не трябва да се спира:
-Полетите с по 1-2 човека на богаташите.
 
Всъщност богатите и развити държави, когато са се развивали са замърсявали околната среда много повече. Развити държави, които са замърсявали 10 пъти повече от изостаналите държави не могат да казват и налагат изисквания на бедните държави.
 
това съществува откакто свят светува :) Напоследък обаче модела малко се посбърка .... мъжете почнаха да разчитат да дават секс на жени които да ги хранят :)
Аз няма да заменя секс за храна. Аз без секс мога. А за статията .. UN.
 
Какво по дяволите мислите???
Темата е много сериозна, благодаря ви, че се вслушахте в гласа на феновете !



Много се колебах дали да пиша, понеже още не са сформирани лагерите, па не искам да ме зачислят с тебешира към неправилния отбор...:confused:
То по дифолт си в неправилния :)

Както и да е, първите стъпки са направени. Ура, другари, ура!!!

Вземете своя охлаждащ worldcoin още сега. Почувствайте освежителната прохлада!

Дискриминация към слепите. Кой ще защити правата им ?
 
Дискриминация към слепите. Кой ще защити правата им ?
Е, предполага се, че имат ирис все пак. А има и други биометрични данни. За добрата кауза, ще го измислят.

То по дифолт си в неправилния :)
Дам, и се откроявам. Можете да си ме представяте така:

1690828014249.jpeg

п.с. тоя дребния от дясно с пищова е контрата. ;)
 
Е, предполага се, че имат ирис все пак. А има и други биометрични данни. За добрата кауза, ще го измислят.


Дам, и се откроявам. Можете да си ме представяте така:

Виж файлът 29932

п.с. тоя дребния от дясно с пищова е контрата. ;)
Прасенцата са излезли от кочинката 😂
 
Прасенцата са излезли от кочинката 😂

Превземаме Бастилията, така че леко небрежния вид е напълно оправдан.

Освен това, по такъв начин типин трол бойко си ме представя в недалечното минало, когато съм бранила про100. С голи гърди. ;)
 
Колко хора бяха поканени да попълнят анкетата на FB за климатичните промени? Много забавна! Готови ли сте за климатичните промени? Близките ви готови ли са? Какво правите, за да се подготвите? На какво според вас се дължат - на човешка намеса?... Хубава анкета беше. Аз я попълних. :)
 
Здравейтее, Здравейтеее, скъпи мои съфорумци, добри хораа, предприемачии, дропшипърии-мипъри, копирайтъри-конспирайтъри, и други. Добре сте ми дошли в новата темаа, пишети, пишети, не бойти са, пишети по повичи, поне по 100 поста на човек да напишете. Скъпи мои коментатори, тръгнах да ви слагам сърца на всиччките, много ва обичам, харесвам, ама ми е много бавен форумаа (знаейте че съм под санкции, задето съм честен-местен човек, помните, затова ме намразиха земните и небесни зли власти, щот съм възпитам интелгентен човек с широко сърце). И само Вбб-то намаза сърце, халал да му е!

Но недейте скърби и страда, знайте, че всички ва обичам и всички имате по ено сърцее (Новата и той намаза едно, даже пръв, питайте го колко е хубаво): Парти, приятелю, знай го, бъди сигурен в това; Славчев, знай и ти, никога няма да забравя как цъкахме каратеката в електронниите игри навремето; Мите, пак си смени фалшивото име, агент си магент, но знай че и теб обичам дето пишеш тукаа.. Тая с бастилската нянка и теб та харесваам, обичаам, знайш че е вярно, мярно..

Скъпи коментатори драги съфорумце, пълня жакузито с лични въглеродни кредити, сладоледии, вафли торти, разхладителни напитки, климатични насекоми, уърлдкойни-муърлд, ше ви поканя да видите че ви уважавам, обичам. Грета и тя ше доди.

За да ви са отблагодаря че пишете-мишете, държите най-хубавата тема модна-годна, да ви покажа че ва обичам, както сте са улучили с общ интерес-минтерес, ше ви почерпя с нещо дето ще ви хареса, мареса. Е го:
____
Парламентская газета (Парламентарният вестник) е официалното седмично издание на Федералното събрание на Руската федерация. Издава се от 1997 г. Основатели на вестника са Държавната дума и Съветът на федерацията на Руската федерация. Изданието е официален издател на федерални закони, резолюции, актове и други документи на Федералното събрание.

Парламентская газета, 16.05.2023 г
Академик на Руската академия на науките: Глобалното затопляне може да бъде спряно чрез намаляване на населението

Глобалното затопляне е възможно да се спре, ако растежът на населението се забави в рамките на 25-50 години, казва академикът на Руската академия на науките, професор, водещ експерт на Центъра за компетентност на NUST MISIS Александър Клименко.

Експертът припомни, че на конференцията на страните по Рамковата конвенция на ООН беше приет Глазгоуският пакт за климата, който има за цел да задържи повишаването на средната глобална температура доста под 2 градуса над прединдустриалните нива от 1850 до 1900 г. като температурата се повиши до 1,5 градуса. Според Клименко пактът няма да може да постигне тези цели.

„Световната общност няма реални възможности да ограничи покачването на температурата в рамките на 2 градуса и още повече 1,5 градуса. Тези възможности няма да бъдат налични, ако растежът на световното население не бъде спрян по време на живота на сегашното или следващото поколение“, обобщава академикът.
 
Здравейтее, Здравейтеее, скъпи мои съфорумци, добри хораа, предприемачии, дропшипърии-мипъри, копирайтъри-конспирайтъри, и други. Добре сте ми дошли в новата темаа, пишети, пишети, не бойти са, пишети по повичи, поне по 100 поста на човек да напишете. Скъпи мои коментатори, тръгнах да ви слагам сърца на всиччките, много ва обичам, харесвам, ама ми е много бавен форумаа (знаейте че съм под санкции, задето съм честен-местен човек, помните, затова ме намразиха земните и небесни зли власти, щот съм възпитам интелгентен човек с широко сърце). И само Вбб-то намаза сърце, халал да му е!

Но недейте скърби и страда, знайте, че всички ва обичам и всички имате по ено сърцее (Новата и той намаза едно, даже пръв, питайте го колко е хубаво): Парти, приятелю, знай го, бъди сигурен в това; Славчев, знай и ти, никога няма да забравя как цъкахме каратеката в електронниите игри навремето; Мите, пак си смени фалшивото име, агент си магент, но знай че и теб обичам дето пишеш тукаа.. Тая с бастилската нянка и теб та харесваам, обичаам, знайш че е вярно, мярно..

Скъпи коментатори драги съфорумце, пълня жакузито с лични въглеродни кредити, сладоледии, вафли торти, разхладителни напитки, климатични насекоми, уърлдкойни-муърлд, ше ви поканя да видите че ви уважавам, обичам. Грета и тя ше доди.

За да ви са отблагодаря че пишете-мишете, държите най-хубавата тема модна-годна, да ви покажа че ва обичам, както сте са улучили с общ интерес-минтерес, ше ви почерпя с нещо дето ще ви хареса, мареса. Е го:
____
Парламентская газета (Парламентарният вестник) е официалното седмично издание на Федералното събрание на Руската федерация. Издава се от 1997 г. Основатели на вестника са Държавната дума и Съветът на федерацията на Руската федерация. Изданието е официален издател на федерални закони, резолюции, актове и други документи на Федералното събрание.

Парламентская газета, 16.05.2023 г
Академик на Руската академия на науките: Глобалното затопляне може да бъде спряно чрез намаляване на населението

Глобалното затопляне е възможно да се спре, ако растежът на населението се забави в рамките на 25-50 години, казва академикът на Руската академия на науките, професор, водещ експерт на Центъра за компетентност на NUST MISIS Александър Клименко.

Експертът припомни, че на конференцията на страните по Рамковата конвенция на ООН беше приет Глазгоуският пакт за климата, който има за цел да задържи повишаването на средната глобална температура доста под 2 градуса над прединдустриалните нива от 1850 до 1900 г. като температурата се повиши до 1,5 градуса. Според Клименко пактът няма да може да постигне тези цели.

„Световната общност няма реални възможности да ограничи покачването на температурата в рамките на 2 градуса и още повече 1,5 градуса. Тези възможности няма да бъдат налични, ако растежът на световното население не бъде спрян по време на живота на сегашното или следващото поколение“, обобщава академикът.
Обичам ва, обичам ва, ама трябва да мрете, щото ми е жега. Нещо такова, ако го обобщим. :confused:
 
Обичам ва, обичам ва, ама трябва да мрете, щото ми е жега. Нещо такова, ако го обобщим. :confused:
Не бой саа, Нанде, седи мирно недей са намалява, има алтернатива. Ше сложим ено чипче-мипче, хубаво, малко, да мой да си климатична, неутрална, то щи помогне да си захранвах уредите-муредите от енергията на тялото, мялото. Сичко ше е ток и жица, спокото. ;) :D
 

Горе