Ключови думи и микро нишови сайтове

От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Извинявам се за офтопика, но как мога да видя колко пари дават рекламодателите в adwords за дадена ключова дума?

attachment.php


Трябва да си логнат в adwords акаунта ти.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Няколко думи и за моето ревю.

Получих думата и е много добра. В момента съм начиенаещ (и то много) в МНС. На пръв поглед думата е повече от перфектна.
Заслужава си! Само да вметна, че цената на СРС е 2.84 лв, а конкуренцията е висока!

Успех на колегата и това е бърз и лесен начин да имате пасивни доходи.
Бтв въпреки, че бях 6-ти получих ревю, което може да гарантира, че е точен и коректен!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Таман получих думата, проверих я и всичко е точно както е казал Фози, дори е повече от това, което очаквах от към цена на клик, което е перфектно.

На базатата на думата, считам, че и по скъпите му услуги ще са на ниво и ще се получи точно това, за което се плаща, но съм сигурен дори и повече ще се получите.

Като цяло доволен съм - реалността е точно като това, което очаквах

Ако ви трябват добри сайтове, той е човека :)
 
Добавям "креативен" план за всички, които сегашните параметри не ги устройват. :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз също получих своята дума и то доста бързо. На този етап нещата се развиват чудесно и се надявам да имам още поводи да похваля Fozzy.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Искам и аз да си поръчам една думичка.И ако може и малко повечко инфо като за новобранец ще съм благодарен.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Искам и аз да си поръчам една думичка.И ако може и малко повечко инфо като за новобранец ще съм благодарен.

Ще се радвам да поръчаш. Пиши ми въпросите си тук или на лично и ще отговоря :)
 
От: Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Доволен съм от услугата. Платих и получих договореното дори преди посочения срок (да не говорим, че са празници тези дни). Много коректен, заслужава си да се работи с него.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз също си получих думичката от ревюто всичко е както описаха по-горе колегите.Ще разработя сайтчето и ще видим резултатите ! :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Добре де, виждам темата за 2 или трети път и викам да я прочета малко е късно и съм на няколко ракии, та викам аз нещо не разбирам.
Имате 1000 търсения (потенциални) на ключовата дума. Разпределени по дни това са 333 търсения да речем на ден. Позиции от 1 до 10 първата обира над 100 от останалите позиции, обират максимум по 10 търсения. От 10 души колко да кликнат 1. Това да ти донесе долар. За 30 дена това са 30$. Е дори и при слаба конкуренция заслужава ли си за 30 долара да оптимизираш, да правиш, а след време големите рекламодатели ще видят сайта и ако е от типа "Сайтове направени за Адсенс" ще го блокират?

Аз ли някъде греша, ракията ли пише .... и аз нз. Ще съм благодарен ако някой разясни малко от тия 1000 търсения, колко пари е изкарал реално!
------------
Извинявам се даже сметките са ми грешни търсенията на ден са 33 1000/30=33.33 Така че сметките излизат още по-ниски ?
 
alabam4eto, точно това е идеята. Един сайт да ти прави по трийсетина долара, но си представи да имаш 10-20-100 сайта. Тогава графиката изглежда доста по-различно :)

Иначе правилно си сметнал, с една малка разлика. Тук думата не е просто с 1000 търсения, а с висок cpc (за да изкараш повече от по-малко кликове) и НИСКА конкуренция в serp-a (за да я класираш без проблеми).

Тоест плащаш си пакета, инвестираш 10-20-30 долара за seo услуги и после зарязваш сайта да си носи пасивни доходи с месеци наред. :)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Вече мога да споделя повече. За пръв път поръчвам подобно нещо, но за 2 дни след поръчката имам готов сайт по избраната дума.
Лично на мен сайта ми харесва, а ако започне да носи приходи - тогава всичко ще бъде чудесно.
Ако това реално стане, офертата на Fozzy ще е повече от перфектна.

Но най-важното за мен е комуникацията с пича! Приятно съм изненадан от него - обяснява всичко, готов е да помага и знае какво прави.
Дано не загуби ентусиазъм и продължава да предлага качествени услуги и съпорт. Дано проекта потръгне и да поръчам още много :)

Благодаря ти, Fozzy!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Искам и аз да поръчам 1000+ пиши ми на лично както ти трябва.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

И аз да похваля Fozzy. Много точно и отговорно си свърши работата, за 2 дни вместо за 7. Направи ми сайта, всичко нагласено перфектно и само трябваше да си добавя рекламите.
Едно голямо евала за такъв човек, защото съм сигурен, че не съм му бил само аз на главата и дори се зае да работи през празниците.
Сега само остава да започне печалбата :).
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Следва и поредната хвалба :)
Добавил съм линкове към новия сайт в 3-4 други сайта. Има само сайтмап и не е добавян в WMT, не е събмитван никъде.
В момента сайтът е на 4-то място по ключова дума, което е радващо.
Трябва да се преборя са резултатите от Google Places и още някои и ще съм начело :)
Може би съм получил бонус като новобранец....

Ще пиша пак, когато имам посещения от търсене и първи кликове, надявам се!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Много интересна тема, ще я следя с интерес. И бих се радвал, ако някой се престраши да даде реални резултати - на кое място в SERP-а, колко посещения има в сайта си, колко клика и съответно колко е изкарал от тях. Ако щете и без да казвате коя е думата, но просто да си направят останалите някаква груба сметка. Аз се целя в ниши с по няколко десетки хиляди търсения месечно и дори и на първа позиция в SERP-а едва хващам по 100-200 уникални на ден. Някакси ми се губи сметката тук... ама знае ли човек.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Много интересна тема, ще я следя с интерес. И бих се радвал, ако някой се престраши да даде реални резултати - на кое място в SERP-а, колко посещения има в сайта си, колко клика и съответно колко е изкарал от тях. Ако щете и без да казвате коя е думата, но просто да си направят останалите някаква груба сметка. Аз се целя в ниши с по няколко десетки хиляди търсения месечно и дори и на първа позиция в SERP-а едва хващам по 100-200 уникални на ден. Някакси ми се губи сметката тук... ама знае ли човек.

Следи темата :) И аз чакам с нетърпение резултати, но са минали едва 2-3 дни от направата на първите сайтове. Brad се похвали, няма и за 3 дни и вече е 4-ти. Пожелавам на всички такъв и по-голям успех дори! :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Пак съм аз и вече спирам с хваленето, че не е на добре :)
За вчера имам 31 импресии, 3 клика и печалба от 5,88 паунда от новия проект.
Fozzy, стягай се и приеми поръчката ми за още 10 сайта...
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Коментар и от мен: поръчах си пакет Сефте, за няколко дни сайта беше готов с доста приличен дизайн и съдържание. Доволен съм от резултата. Сега започвам линк билдинга и ще споделя следващи резултати.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Пак съм аз и вече спирам с хваленето, че не е на добре :)
За вчера имам 31 импресии, 3 клика и печалба от 5,88 паунда от новия проект.
Fozzy, стягай се и приеми поръчката ми за още 10 сайта...

Е-е-е Брад, кво направи бе? Моя сайт никъв го няма още :).
 

Горе