Ключови думи и микро нишови сайтове

От: Re: Ключови думи и микро нишови сайтове

това е от google адсенсе инфо за самия сайт
нямам си на идея дали са добри показателите - очаквам ваште менния

29.11% Page CTR
Прекалено висок показател. Ако си показваш сайта на близки, приятели и нещо такова, ги помоли да не кликат на рекламите.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Сега го проверих... и при мен е така. Потърси в Гугъл.ком (най-долу в дясно има опция за превключване на търсенията - поне на Хрома) "keyword checker for websites" или нещо подобно. Ще ти излезнат много предложения.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Здравейте колеги !
чудех се докъде я докарахте с вашите микро нишови сайтове ?
Аз за момента само субмитвам насам натам за бецклинкове - nqko EDU. социалки и кво ли още не ама така и сайта ми не мърда от небитието в което се е закотвило .
 
[size=+2]ГОЛЯМА ГЕРГЬОВДЕНСКА ПРОМОЦИЯ[/size]

Стартирам промоция за предстоящият празник. Промоцията е валидна от днес до 7-ми май включително.

[size=+1]Всеки, който досега не е поръчвал от мен, ще получи ЕДИН от следните бонуси (по негов избор):[/size]

- Създаване на 6 сателита и набавяне на 3000 линка към тях.
- Добавяне на сайта в 1500 директории.
- Създаване на 1000 контекстуални връзки в сайтове с PR от 1 до 8 + 10 000 коментара към тях.
- Създаване на 40 000 блог коментара.
- Набавяне на 500 .edu беклинка посредством блог коментари.
- Добавяне на спинната статия в 7450 артикъл директории + пинг.
- Добавяне на сайта в 600 социални мрежи + rss + пинг.

[size=+1]За тези, които вече са поръчвали от мен:[/size]

- 30% отстъпка от поръчката.
- 10% отстъпка + една от гореизброените услуги.
 
От: Re: Ключови думи и микро нишови сайтове

След снощния ми пост тази сутрин новините са по добри - изглежда е било просто въпрос на време google да индексира микро нишовия ми сайт / направен от fozzy / и днес сам на 3 то място по ключовата дума . Сега остава потребителите само да цаката на рекламиките в сайта ми и всички ще са happy.
Ще пиша пак как се развиват нещата при мен след седмица :)
Успех и на останалите колеги !
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Малко прибързано се похвалих :(
Преди време бях чел някъде че google може да се самонагажда и да показва това което иска потребителя .
Мога да потвърдя това - тъй като ползвам фирефох реших да проверя на коя позиция се намира сайта ми с ИЕ . Бях неприятно изненадан когато открих че сайта ми не се намира дори в първите 10 . При което проверих и с няколко други инстромента които просто затвърдиха показаното от ИЕ / а ако направя проверката с фирефох на pc то ми показва че съм на 3 то място /
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Смисъл как така Google се самонагажда, вие деактивирал ли сте персонализрианията въз основа на извършеното търсене ?

Не знаех че има такава опция - това опция в фирефох ли е или е опция към Google акаунта ?
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Тази опция е от Гугъл независимо какъв браузър използвате. Без да влизате в гугъл акаунта си кликнете на назъбеното колело горе в дясно на екрана и щракнете върху посетени сайтове. След това натиснете върху опцията Деактивирай персонализиранията въз основа на извършеното търсене.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Искам да изразя благодарността си към колегата Fozzy!
Изключително коректен и работи бързо.
Сега чакам да се индексира сайта.

Със сигурност ще ползвам услугите му и в бъдеще!

Поздрави!
 
Приемам последни промоционални поръчки до полунощ :) Оттам насетне промоцията става неактивна.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз искам да се възползвам от промоцията!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Колеги как ви вървят микро сайтовете някой да се похвали :))
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Няма ли промоция вече?:)
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Няма ли промоция вече?:)

Изтече промоцията. Скоро пак ще има, но кога и каква не знам. Не съм я планирал още :)

Иначе предната добре протече. Няколко човека се възползваха.
 
От: Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Изтече промоцията. Скоро пак ще има, но кога и каква не знам. Не съм я планирал още :)

Иначе предната добре протече. Няколко човека се възползваха.

Пиши на лично какво е необходимо за план старт и информацията за плащането
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Фози , последни данни как са в класиранията на сайтовете направени от теб ?
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Фози , последни данни как са в класиранията на сайтовете направени от теб ?

Половината са в топ 20. От всички в топ 20, 50% са в топ 10.

Имаше 2-3 наказани сайта, но гледам, че от позиция 100, всеки ден си връщат по 5-6 места.

Доста от хората, на които съм направил сайтовете не им обръщат достатъчно внимание и са ги оставили на самотек. За да потръгне сайта все пак си иска набавянето на някое линкче :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Аз заковах 3-то място, ама нямам много посетители... 1 клик... засега. Ама доволно скъп, точно колкото се очакваше. Дано станат повече - и посетители и кликове.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Човекът е много коректен и бърз. Направи ми 3 сайта за по-малко от 3-4 работни дни, което е супер. Отделно отговори и на всичко, което го попитах :) Ако всичко е наред с тези сайтове ще си поръчам още - успех на Fozzy!
 
  • Like
Реакции: Wicz

Горе