Ключови думи и микро нишови сайтове

Здравейте! В болница съм в момента. Имам бисквитка, но е скапана и е зор дори да си проверя пощата, камо ли да се хвана на работа.

Ако всичко върви по план, скоро излизам и се хващам за работа. Много поръчки се насъбраха точно преди да се случи това и ги подкарвам всичките. Може да пропусна някой и предварително се извинявам, но преживях голям стрес - физически и психически. Ще помоля всеки, на който не съм отговорил до другия петък (8-ми март) да се свърже с мен отново. Ако трябва, ще се реванширам по някакъв начин.

Поздрави!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Здравей Fozzy, скорошно оздравяване ти пожелавам!
Когато нямаш много поръчки и имаш време, пиши ми, заинтересуван съм от офертата, но не ми е спешно :)
Поздрави
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

И аз мога да се похваля от Fozzy. Коректно отношение и лесна комуникация.
Перфектен човек, всеотдаен и лоялен към работата си. :) Много лесно се работи с него.
Де да бяха всички така .....
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Изпълни си поръчката според уговорката.Точен и коректен,ще ползвам услугите му и в бъдеще.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Доволен съм от услугите на Fozzy. Перфектно свършена работа. Изключително лесно се работи с него.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Искам да попитам по колко статии трябва да има всеки блог за начало и през какъв период трябва да се публикуват статии за да се обновява инфото или не се обновява, не знам при тези алгоритми на Г. как ще се задържат тези блогове, може Пандата да ги ожъне може и Пингвина да ги изтрязка за екзакт мач на домайна или за еднакъв анкър текст, ще обясниш ли какви усилията се изискват за подръжка на месец, за да си направи всеки сметка, благодаря :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Петър е човека който може да ти даде точните отговори като аз ще дам само някой насоки, който са важни за този вид сайтове:

1.Етап подбор на ключовата дума и анализ на конкуренцията. Автора на темата я върши прекрасно тази работа.
2.Етап изработка на сайт с ключовата дума. За начало са ви необходими 4-5 статии, написани грамотно на английски език. Правите сайт с добър дизайн и функционалност и слагате реклами в текста на статиите.
3.Оптимизация на сайта, за да се класира сайта трябва да се прави грамотно SEO например сателитки и правилно разпределени линкове и друго. Влезете ли в топ 10 имате печалба. Имайте предвид, че само името на домейна и онпейж оптимизацията не е достатъчна за гугъл. От сайт с 1000 точни търсения на месец се печели средно около 10 евро.

Надявам се да съм полезен.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Искам да попитам по колко статии трябва да има всеки блог за начало и през какъв период трябва да се публикуват статии за да се обновява инфото или не се обновява, не знам при тези алгоритми на Г. как ще се задържат тези блогове, може Пандата да ги ожъне може и Пингвина да ги изтрязка за екзакт мач на домайна или за еднакъв анкър текст, ще обясниш ли какви усилията се изискват за подръжка на месец, за да си направи всеки сметка, благодаря :)

Здравей! Правилно е описал sparc нещата. :) Колкото до другите работи:

- 2-3 статии на месец е добре да се качват.
- Панда не може да ги подгони, ако статиите, които качвате са уникални и качествени.
- От Пингвин сте защитени, стига да не спамите и да правите грамотен линк билдинг. Тук мога да помагам.
- От ЕМД ъпдейт има риск, но това е основното ви предимство. Може да не се правят на ЕМД, но ще трябва да се хвърли повече труд по оптимизацията.


Поздрави!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Днес взех един по къстъм сайт с няколко многообещаващи думи :).
Фози както винаги точен и отзивчив.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

здрасти Fozzy

поздравления за нишата и труда който хвърляш...

имам един въпрос и той е:
колко пъти се продава дадена ключова дума?

мерси
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

здрасти Fozzy

поздравления за нишата и труда който хвърляш...

имам един въпрос и той е:
колко пъти се продава дадена ключова дума?

мерси

Само веднъж, разбира се.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Фози е коректен, бърз и изключително търпелив дори към неориентирани начинаещи като мен. Поръчах сайт и го получих преди очаквания срок - в Неделя!! Фози, почивай повече и се пести, за да може повече хора да се радват на успешните си микро нишови сайтове. Още веднъж, благодарности.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Колко ще струва ключова дума(първия пакет) + 2 статии по 500 думи ?
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Колко ще струва ключова дума(първия пакет) + 2 статии по 500 думи ?

$17. Ключовата дума е $9. Цената на статия по принцип е $3, но взимам $4 защото обикновено се отхвърлят доста статии преди да се намери свястна. Затова добавям $1 към услугата, заради времето за преглед и редакция.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Искам да благодаря на Фози за добре свършената работа. Поръчах готов МНС сайт, който беше направен преди очаквания срок, а думата е дори с повече търсения от очакваното.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Бърз, точен, коректен и винаги готов да помага. Ако имате нужда от обявената в тази тема услуга, не се колебайте - това е човека!
Благодаря, Фози!
 
Последно редактирано:
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Не вярвайте на Fozzy - той е един луд човек! :shock:
Още щом намерих този форум и се регистрирах, попаднах на темата му.
Поръчах си пакет "Играч", защото съм начинаещ и прецених, че ще е добре да бъде направено всичко за старта на подобен сайт от човек, който разбира нещата.
Fozzy започна веднага работа по думите, още преди превода на сумата да е постъпил при него, след като разменихме първите си съобщения.
Качих трите домейна на следващия ден още, защото думите ми бяха предоставени 11 дни преди 12 дневния краен срок !!!
Toва далеч не е всичко.И трите думи имат над 1900 exact търсения и СРС над 1.50$ !!!:D
А на следващия ден имах три готови сайта с семпъл но изключително приятен дизайн на темите, настроени плъгини, препоръчителните страници и категории и...всичко.
Изключително и много приятно изненадан съм и впечатлен от професионализма на този човек и ще го препоръчвам горещо на всеки, който има интерес към микронишовите сайтове.

Още веднъж, БЛАГОДАРЯ ТИ Fozzy !!!:beer:
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

каня се и аз от една година да поръчам само такова чудо съм нямал микронишов сайт ............................. да ви питам откровено има ли някой от поръчалите дето да прави над 50долара на месец от адсенс независимо дали е с 3 сайта или 20 :)
 

Горе