1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Когато места уордпресс от един домейн към друг..

Дискусията в 'Wordpress Форум' стартирана от devilx, Февру 13, 2018.

1. devilx

devilx Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2008
    Съобщения:
    1,615
    Харесвания:
    94
    Точки:
    48
    Значи имам един старт уордпресс 1 ми сайт... от 2009 още имам към 500 статии през годините.. сега имма нов домейн.. а към този съм имал някви нови линкове да реших да преместя статиите към новия домейн..

Каква е процедурата?

правя експорт на базада данни след което правя импорт към новия домейн? Освен това правя редирект на сайта и това ли е всичко?

Ами в новия домейн имам страници и статии това проблем ли е?

2. danko6

danko6 Well-Known Member

Рег.:
    Юни 12, 2009
    Съобщения:
    2,145
    Харесвания:
    153
    Точки:
    63
    Първо правиш тези неща:

След това използваш този плъгин за линковете: Search & Replace и може да ползваш плъгин за редирект на линковете на старите статии към новия домейн

3. devilx

devilx Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2008
    Съобщения:
    1,615
    Харесвания:
    94
    Точки:
    48
    Не ми трябват файлове искам само статиите да кача в сайта и да се индексират автоматично.. а старият домейн да редиректно директно към новия домейн...

4. scorebg

scorebg Active Member

Рег.:
    Септ 15, 2011
    Съобщения:
    658
    Харесвания:
    67
    Точки:
    28
    Експорт от "Разни" ->Експорт в xml файл. Отиваш на новия адрес/wordpress и импортваш въпросния файл. Ще попита какво да направи с външните файлове, дали да ги импортне и тях. Отнема време ако имаш много съдържание.

5. devilx

devilx Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2008
    Съобщения:
    1,615
    Харесвания:
    94
    Точки:
    48
    Да направих точно така попитах гугъл и той ми помогна.. ама благодаря ти пак

Сподели страницата