Когато места уордпресс от един домейн към друг..

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Значи имам един старт уордпресс 1 ми сайт... от 2009 още имам към 500 статии през годините.. сега имма нов домейн.. а към този съм имал някви нови линкове да реших да преместя статиите към новия домейн..

Каква е процедурата?

правя експорт на базада данни след което правя импорт към новия домейн? Освен това правя редирект на сайта и това ли е всичко?

Ами в новия домейн имам страници и статии това проблем ли е?
 
Първо правиш тези неща:

След това използваш този плъгин за линковете: Search & Replace и може да ползваш плъгин за редирект на линковете на старите статии към новия домейн
 
Не ми трябват файлове искам само статиите да кача в сайта и да се индексират автоматично.. а старият домейн да редиректно директно към новия домейн...
 
Експорт от "Разни" ->Експорт в xml файл. Отиваш на новия адрес/wordpress и импортваш въпросния файл. Ще попита какво да направи с външните файлове, дали да ги импортне и тях. Отнема време ако имаш много съдържание.
 
Експорт от "Разни" ->Експорт в xml файл. Отиваш на новия адрес/wordpress и импортваш въпросния файл. Ще попита какво да направи с външните файлове, дали да ги импортне и тях. Отнема време ако имаш много съдържание.
Да направих точно така попитах гугъл и той ми помогна.. ама благодаря ти пак
 

Горе