Кога SEO не помага

От: Кога SEO не помага

Бюджета е го определим двама след консултации помежду ни и някакви предожения
 
От: Кога SEO не помага

Не може и не бива да бъде подценяван всеки източник на трафик и публичност на бранда.
Атаката по всички фронтове, стига продукцията на бранда да го позволява, винаги ще носи резултати

Напълно съм съгласен
 
От: Кога SEO не помага

SEO не помага, когато клиента няма грам мозък в главата си. Ти му го водиш до вратата, а той я тръшва под носа му.
 
От: Кога SEO не помага

Въпреки всички панди и пингвини, които разклатиха SEO-то през последните 3 години съм на мнение, че това продължава да е рекламния канал с най-добра възвращаемост. В краткосрочен план adwords дава по-добри резултати, в средносрочен план нещата са на кантар, но в дългосрочна перспектива SEO остава най-евтиния канал за трафик.
 
От: Кога SEO не помага

Започнах да плащам на Гугъл за реклама на сайта ми. Няма нячин да излизаш най-отгоре прд конкуренцията, ако не вложиш много пари. И когато казвам много, имам предвид хиляди. Истината е, че на твоят въпрос няма точен отговор. Трябва да си направи акаунт в Google Adwords и започнеш с малка кампания и да влагаш по малко, доато видиш, кои думи работят най-добре. Има много добро обяснение на Google Adwords страницата.
 
От: Кога SEO не помага

Според мен и двете са задължителни, за да има успех. Както сео така и реклама. Рекламата задължително трябва да бъде на точните места и правилно замислена и изпълнена. Иначе си е само загуба на пари.
 
От: От: Кога SEO не помага

Започнах да плащам на Гугъл за реклама на сайта ми. Няма нячин да излизаш най-отгоре прд конкуренцията, ако не вложиш много пари. И когато казвам много, имам предвид хиляди. Истината е, че на твоят въпрос няма точен отговор. Трябва да си направи акаунт в Google Adwords и започнеш с малка кампания и да влагаш по малко, доато видиш, кои думи работят най-добре. Има много добро обяснение на Google Adwords страницата.

Можеш да излезеш най-отгоре дори и да не вложиш пари. Казвам го от опит. Преди години имах сайт за пароли за Нод32 и го публикувах всеки ден. Почна малко по малко да се изкачва нагоре при търсене. След време стигна първа позиця в Гугълбг а сайта на Фирмата разработваща Нод32 беше на втора позиция. Сайта беше регистриран на блогър и от Есет са се оплакали за съдължанието в него и от Блогър го изтриха.
 
От: Кога SEO не помага

SEO само по себе си не помага. Ако си на 1ва страница в Google, но сайта не е практичен, няма смисъл. А и сега, тъй като условията са доста динамични, SEO се превръща в цялостен онлайн маркетинг. Ако си в конкурентна ниша, за да избуташ конкуренцията от 1ва страница, трябва много голям бюджет, много добро планиране и куп други неща. Определено не помага и ако нишата и търсенето онлайн за дадената дума е много слабо.
 
От: Кога SEO не помага

SEO си е част от маркетинга и като такава също се нуждае от бюджет. В онлайн бизнеса, според мен, не става само със SEO или само с платена реклама, нужна е комбинация и от двете.
 
От: Кога SEO не помага

Какво Ви е мнението за платена реклама във фейсбук с клик към сайта?

Безсмислено е - въпроса е защо?

1 - Ти какво печелиш. Май само Трафик?
2 - Ти можеш ли да монетизираш трафика. Да или Не?
3 - Като пратиш с кликове над 12к юзера - какво? Това 1 200 лв ли са ти?
4 - Нищо не работи за теб при такава стратегия - ти работиш за разходите си.

Твоят въпрос е като един към мен:

- Имам една Фен страница и искам да ти я продам за 3-5 000 лв. Навит ли си?
Аз:
- Не, това са пълни глупости - имам същото като теб, но ми е без пари.
 
От: Кога SEO не помага

Нещо леко в страни от постовете, но ме тревожи малко.
Сайта ми е направен с Ajax под wix платформата, разбрах че това не е особено добре за SEO оптимизация. С една дума да забравя за първа страница.
Това вярно ли е?
 
От: Кога SEO не помага

Backlink creation in SEO is biggest and most important task, which helps to gain more higher rankings.
SEO is always been beneficial for any newbie.
 
Никъв смисъл за мен. Google се превърна в триглав змей, който не го интересува нищо освен да расте все повече и повече. И в крайна сметка резултата е, че новите са прецакани, а манталитета на потребителите и практиката на сайтовете деградира все повече.

Сайтове от първата му страница си копи-пействат материалите, за тях проблем няма, за гошо проблем няма и за потребителя проблем няма. Какво сео, какви 5 лева...
 
Уникална статия. СЕО не помагало в конкурента нища, а реклама помага. Ами тя нишата ако е конкурента и за реклама трудно ще се впишеш! Може ли да сравняваш нов сайт и фирма с вече известни или сайт с пропуски и липси с развит сайт? Все едно, хората папагали плащаме за реклама и забогатяваме, а после ще има "тези клиенти много смотани.."
Трябваше в началото да уточниш, какво разбираш под сео - мушингии с цел манипулиране на алгоритъма или качество.
Kpetrov - малко така става, но кой не го интересуват парите. Може би всички световни копани са така.
 

Горе