Кое е Логото?

Кое лого е по-добро (виж логото в първия пост):

  • Вариант №1: по-цветно

    Votes: 21 72.4%
  • Вариант @2: по-семпло

    Votes: 8 27.6%

  • Общо гласове
    29
От: Кое е Логото?

Логото ти е ясно :) ... сега избираш надпис май? ... аз съм за санс-серифа.
 
От: Кое е Логото?

Да, дайте мнение и за надписа :)
Подвеждащо си тръгнал :) ... логото е едно и също и в двата вариатна ... просто горе е цветно, а долу не. и сега всички ще гласуват за шаренкото, пък не бива ... защото там надписа не е добър. В серифните шрифтове И-то е ужасно - главното И. Ако обърнеш внимание на естетиката в латиницата - 2 тънки греди и дебела наклонена ... нашето е точно обратно ... и поне според мен седи зле, а и според всички БГ шрифтописци. То кирилските шрифтове са само руски, та затова ... та вземи долния надпис.
 
От: Кое е Логото?

Цветовете на долното почти не си личат. На първото пък сякаш са много изпъкващи.
Ако не беше надписа щях да съм 100% за първото, но надписа би стоял различно в зависимост от дизайна на сайта.
Гласувах за първото, но и второто би стояло добре ако цветовете на сайта са в същите пропорции.
 
От: Кое е Логото?

Първото по ми харесва, защото самата кутия изпъква повече :) Второто ми е по-убито :)
 
От: Кое е Логото?

Фонът е гаден. Трябва да е доста по-тъмен.
 
Последно редактирано:
От: Кое е Логото?

Noke, ето това е цялостния дизайн dev.izbori.bg

Благодаря на всички колеги. Помогнахте ми доста - спирам се на първото лого комбинирано със втория текст. Като направим и окончателния вариант ще ви го покажа
 
От: Кое е Логото?

Noke, ако не беше се изхрачил щеше да ме изненадаш.
 
От: Кое е Логото?

Чудесно. Аз не бих сменил сегашната картинка с някоя от тези в анкетата. Това там наличното е много повече "лого" от тях.
 
Последно редактирано:
От: Кое е Логото?

Видях какво беше направил за Amoun, така че мнението ти няма значение.
 
От: Кое е Логото?

ЕДит: Айде изтрих го. размеквам се нещо, от жегата ще да е.
Съжалявам, ако съм обидил нечий труд.
 
Последно редактирано:
От: Кое е Логото?

Защо манипулирате "хората" че гласувайки не оставят съдбата си в чужди ръце.

Съдбата на поданиците на Задунаевската губерния отдавна е в чужди ръце с или без техния глас

Много партии се въртят горе нямаше ли да е по добре да сложите само логото на руските терористи от БКП(БСП) а за останалите се подразбира от всеки нормален човек чии продукт са.

PS

А иначе за логото първия вариант по ме кефи.
 

Горе