Кое радио се слуша в Пловдив?

Радиото умря. Сами си правете изводите, след, като изгледате клипа. В момента се сещам само за бг радио. Преди време гласувах за музикалните награди на бг радио.
Radio vs Streaming Services
Нали знаеш, че ефирните радиа, повечето, ако не и всички имат и стрийм.
 
Заради кмета Тотев с олихофренските ремонти, които затвориха града слушам радио 1 в колата. Помага за нервите при изпълненията на състезателите от Хасково, Кърджали, Смолян и прилежащите им територии.
В офиса Енерджи онлайн.
 
Умряло друг път. Виж каква се слуша на път ми в офисите и кафетата. :) Аз слушам, независимо, че имам 100 диска с мп3-ки.... пак писват и минаваш на радио. А и има вече много читави предавания по радиата. :)
 
Нали знаеш, че ефирните радиа, повечето, ако не и всички имат и стрийм.


Знам, но дали ще слушаш радио станция от радио или от интернет сайта на станцията е все същото.
А в клипа когато ги питат, какво слушат в колата (радио или стрийминг услуги), под радио се има предвид традиционното ефирно радио въпреки, че и то може да се стриймва.
Под стриймнг услуги се има предвид услуги, като Spotify.

А по темата която си пуснал е важно какво радио се пуска по автобуси или по заведения където нямат собствен плейлист с музика.
 
Знам, но дали ще слушаш радио станция от радио или от интернет сайта на станцията е все същото.
А в клипа когато ги питат, какво слушат в колата (радио или стрийминг услуги), под радио се има предвид традиционното ефирно радио въпреки, че и то може да се стриймва.
Под стриймнг услуги се има предвид услуги, като Spotify.

А по темата която си пуснал е важно какво радио се пуска по автобуси или по заведения където нямат собствен плейлист с музика.
Не ми се гледаше клипа, но все пак мисля, че трябва да се съобразяваме с локалния пазар. А тук колите са по - стари, а за стриймваш от телефона ти трябва нет + блутут, така че ми се струва че повечето слушаt ефир вместо стрийм. (може и да не съм прав) / аз например само на дълъг път си пускам soundcloud.
 
Радиото умря. Сами си правете изводите, след, като изгледате клипа. В момента се сещам само за бг радио. Преди време гласувах за музикалните награди на бг радио.
Radio vs Streaming Services
Несъм съгласен с теб. Просто трябва да намериш точната аудитория за точния продукт. Затова и спрях да давам съвети по поста.
 

Горе