Кои брояч използвате ?

Кои брояч ползвате ?

  • Google Analytics

    Votes: 93 61.2%
  • Statcounter.com

    Votes: 11 7.2%
  • www.tyxo.bg

    Votes: 41 27.0%
  • www.bgcounter.com

    Votes: 3 2.0%
  • www.wstats.org

    Votes: 3 2.0%
  • Яндекс Метрик

    Votes: 1 0.7%

  • Общо гласове
    152
От: Кои брояч използвате ?

Ползвам няколко брояча защото всеки от тях си има своите предимства и по този начин се опитвам да извлека максимално количество информация.

1. Tyxo.bg - осигурява ми статистика в реално време и показва посетителите по градове.
2. Piwik - Върнали се посетители, лоялност, Bounce Rate, макс действия от един потребител, тотално време прекарано от потребителите на сайта.
3. AwStats в CPanel - би трябвало да е най-точната статистика, показва ботовете и трафика им + трафика генериран от потребителите в гб.
4. Google Analytics - за всякакви други възможни "фийчъри".

Неочаквано добра комбинация :)

И имаш 3 брояча на сайтовете? Не е ли малко досадно за потребителите? Все пак за всеки скрипт трябва време и ресурси, за да се зареди. Особено ако ти е бавен нета ще е кофти.
 
От: Кои брояч използвате ?

А и натоварват сървъра допълнително.
 
От: Кои брояч използвате ?

Сървъра няма какво да натоварват, скриптовете се свалят от сайтовете на броячите обикновено.
 
От: Кои брояч използвате ?

Ползвам най-добрия(поне според мен)- piwik.org open source е

От няколко месеца се канех да го сложа първите впечатления са страхотни.На отделен сървър го инсталирах супер е.Стоя на страна и аз от нещата,които започват с Г
 
От: Кои брояч използвате ?

дайте нещо в реалн овреме да показва като тиксото ...
ама да се заключва дева
 
От: Кои брояч използвате ?

За реално време - http://getclicky.com/ както вече споменах, много е гъзария :)
По дефаулт е заключен, ама ако си платиш има функция да се отвори.

А за това piwik - аз виждам смисъл само ако искаш нещо да му модваш кода, иначе само си затлачваш сървъра. Тия статистики товарят супер много.
 
От: Кои брояч използвате ?

За реално време - http://getclicky.com/ както вече споменах, много е гъзария :)
По дефаулт е заключен, ама ако си платиш има функция да се отвори.

А за това piwik - аз виждам смисъл само ако искаш нещо да му модваш кода, иначе само си затлачваш сървъра. Тия статистики товарят супер много.

Вярно, наистина е голяма гъзарийка. :) Сега ще си го сложа и аз. По принцип ползвам tyxo, но бях сложил някакъв второстепенен да има.
 
От: Кои брояч използвате ?

аз най-обичам руския брояч LiveInternet щото има 1 вагон безплатни SEO-екстри
 
От: Кои брояч използвате ?

За реално време - http://getclicky.com/ както вече споменах, много е гъзария :)
По дефаулт е заключен, ама ако си платиш има функция да се отвори.

А за това piwik - аз виждам смисъл само ако искаш нещо да му модваш кода, иначе само си затлачваш сървъра. Тия статистики товарят супер много.

Обаче има един проблем. Тоя брояч отчита с почти 200 повече от tyxo-то. На кой да вярвам ?
 
От: Кои брояч използвате ?

Обаче има един проблем. Тоя брояч отчита с почти 200 повече от tyxo-то. На кой да вярвам ?

На getclicky естествено, tyxo е боза :)

Аз го ползвам заедно с analytics и не съм хващал разминаване.
 
От: Кои брояч използвате ?

Пробвах го. Хубав е наистина, но трябва да се плаща като изтече Trial периода, иначе е безполезен...
 
От: Кои брояч използвате ?

аз използвам tyxo но не мога да разбера защо от няколко седмици не ми показва за деня от къде влизат вървят ми с няколко дни назад... ;/ някой друг има ли този проблем
 
От: Кои брояч използвате ?

Пробвах го. Хубав е наистина, но трябва да се плаща като изтече Trial периода, иначе е безполезен...

Аз вече около година го ползвам и си е фрий.... Ревеше ми по едно време, че ми изтичал trial периода и ако искам да го платя, ма аз го зарязах и то взе че си остана :)
 
От: Кои брояч използвате ?

То може да си продължиш да си ползваш безплатния и да си имаш всички най-нужни функции, но: "Tracking for yahandsup.com has been disabled, likely because it had traffic levels too high to qualify for our free service. You can upgrade to premium service here, which will re-enable the site automatically. Thank you for your support!".
 
От: От: Кои брояч използвате ?

То може да си продължиш да си ползваш безплатния и да си имаш всички най-нужни функции, но: "Tracking for yahandsup.com has been disabled, likely because it had traffic levels too high to qualify for our free service. You can upgrade to premium service here, which will re-enable the site automatically. Thank you for your support!".

Хах е тва не го знаех. Аз го ползвам на един сайт с около 200 уникални, та за момента си седи.
 
От: Кои брояч използвате ?

Аз лично отдавна не използвам броячи ама съм ги пробвал повечето навремето . Мисля че само един сайт имам с гугъл аналитикс и това е.
 

Горе