Кои за бога са тези Боклуци?

От: Кои за бога са тези Боклуци?

Пълни дришльовци, после защо не съм влизал там от 1000 години сигурно...
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Я дайте линк :clap:
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Фън :) .

Аудиторията са си същите ритани зелки гледам.
Изключвам мембърите дето са активни и тука (тях честно не разбирам какъв го дирят там).

Направо да го фане яд човек, че си ги нямаме същите тия росни лавандулки тъдява... Да внесат малко хумор.

Ами вие сте виновни - тамън се регне някой подобен калъф и вие веднага "ААааааа, Ууууууу!!...:shock: ".
Ми не се прави тъй бе. Такива индивиди трябва да се прикоткват в началото. :beer:Да се направи необходимото да се почувстват уютно.
...Че да може да си ги подритваш редовно и дългосрочно, но все пак грижливо и отговорно.
За да не земат да се пръждосат.
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Фън :) .

Аудиторията са си същите ритани зелки гледам.
Изключвам мембърите дето са активни и тука (тях честно не разбирам какъв го дирят там).

Направо да го фане яд човек, че си ги нямаме същите тия росни лавандулки тъдява... Да внесат малко хумор.

Ами вие сте виновни - тамън се регне някой подобен калъф и вие веднага "ААааааа, Ууууууу!!...:shock: ".
Ми не се прави тъй бе. Такива индивиди трябва да се прикоткват в началото. :beer:Да се направи необходимото да се почувстват уютно.
...Че да може да си ги подритваш редовно и дългосрочно, но все пак грижливо и отговорно.
За да не земат да се пръждосат.

:D стана ми мъчно за катсаров :D
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Ех тия идиоти ме баннаха, защото си казах мнението в темата ;D

скоро ще има голям хейт в моя блог към тоя нескопосан неандерталец, по точно мишкар и въшкар.
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Е ти доста грубо им влезе :D - те тамън бяха наобиколили (образно) нашия кадър да го 'бият' с интелект :mrgreen: и се появяваш отникъде с едни тежки (ма тежки ти казвам) определения.
Мани мани, чак на мене ми стана неудобно зарад тях, пък не знам...

Има си хас и да те пожалят.
 
Букмарквам темата, защото явно се очертава голям фън, а не ми се ще да го пропускам.
 
От: Re: Кои за бога са тези Боклуци?

Букмарквам темата, защото явно се очертава голям фън, а не ми се ще да го пропускам.

Тази мишка която е копирала статията ако се появи, наистина ще стане интересно..
Незнам в какво се крие.. :wink:
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Хората си защитават новия шеф.Типично по български,лижат газове : D Тъпото на форумите е,че всеки оценява другия по брой мнения и репутация : )
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21032 ахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаехаха


Ощипаната госпожица се уплаши, локна темата и ме банна, хахаха, няма такъв форум като ония :D

Той ако не е виновен няма да ме банне, камо ли да заключи темата, а ще му е интересно кой прави тия мизерии, няма какво повече да се обсъжда, то се вижда кой е напраил мизерията.

Ние няма как да го баннем, но пък можете да го очервите малко, аз вече го напраих червен, от репутация 10 и зелен, директно стана червен - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23315 - та това е за банана дето ми удари защото писах в темата във форума им.
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Ех тия идиоти ме баннаха, защото си казах мнението в темата ;D

скоро ще има голям хейт в моя блог към тоя нескопосан неандерталец, по точно мишкар и въшкар.

Ха-хаха... И мен ме баннаха, така и не разбрах що преди време. Повече не ги ползвам, кат не ма щат :)
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

И на другите 2 места е зачезнала статията ти като гледам.
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

И на другите 2 места е зачезнала статията ти като гледам.

Тошков ми писа на мейла, че се е свързал с човека който е публикувал статията... и я изтрил.

А другата не знам защо е махната...просто нямам думи :oops:
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Здравейте, днес получих следния мейл и временно свалих статията, за което се извинявам.
Реших да проверя случая. С copyscape ми даде че е копирана статията, затова я оставих като чернова.
Сега я върнах, щом нещата са поставени така. Сори, nortrant!

До Google бе изпратено известие съгласно условията на Закона за авторските права в цифровото хилядолетие (DMCA), че за някои от материалите Ви се твърди, че нарушават чужди авторски права. Можете да намерите URL адресите на тези материали в края на това съобщение. Полученото от нас известие с премахната лична идентифицираща информация е налице на адрес http://www.chillingeffects.org/notice.cgi?sID=140838. Моля, обърнете внимание, че публикуването на известието на страницата по-горе може да отнеме няколко седмици. Законът за авторските права в цифровото хилядолетие (DMCA) е закон за авторските права в САЩ, който предоставя указания относно отговорността на доставчика на онлайн услуги в случай на нарушаване на авторски права. В процес сме на премахване от резултатите от търсенето с Google на материалите, за които се твърди, че нарушават чужди авторски права. Ако не го направим, срещу нас може да бъде подаден иск за нарушаване на авторски права, независимо от основанията. Вижте http://www.educause.edu/Browse/645?PARENT_ID=254 за още информация относно Закона за авторските права в цифровото хилядолетие и посетете http://www.google.com/support/bin/static.py?page=ts.cs&ts=1114905 за задължителния ни процес при подаване на жалба съгласно този закон. Ако смятате, че Вашите сайтове или страници са били премахнати погрешно поради подадена срещу Вас жалба съгласно Закона за авторските права в цифровото хилядолетие (DMCA), или ако сте предприели необходимите стъпки за премахване на съдържанието в нарушение, Google може да възстанови тези материали в резултатите си от търсенето след получаването на насрещно уведомление съгласно раздели 512(g)(2) и (3) от закона. За да подадете насрещно уведомление чрез нашия онлайн формуляр, моля, посетете http://www.google.com/support/bin/request.py?contact_type=lr_counternotice&product=websearch&hl=bg. Ако имате правни въпроси относно това известие, трябва да ангажирате свой собствен правен експерт. Моля, уведомете ни, в случай че имате други въпроси, свързани с известието. Засегнатите URL адреси са посочени по-долу:
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Тошков ми писа на мейла, че се е свързал с човека който е публикувал статията... и я изтрил.
Тоя да няма раздвоение на личността? Щото е очевадно, че си изпраща сам писма, че пък си и отговаря и извършва действия, интересно.
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Тоя да няма раздвоение на личността? Щото е очевадно, че си изпраща сам писма, че пък си и отговаря и извършва действия, интересно.

нямам си на представа...
казва, че човек който работи за него е направил това...
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

А аз съвсем се обърках... Как е са; Норт е пуснал в на брад дирката статия, същата статия се появява в същата дир ден по-късно от друг сайт.. До тук така ли е?

После, пусналият същата статия в дирката където и норт е пуснал преди това казва че статията е пусната от работещ за него човек. Ако е така, значи този фрилансер е тояга и би трябвало самият той да се появи и да се извини, щото ни 1вият ни вторият са виновни с нещо, а и гледам че се изпокарат.
А брад пък явно е получил писмо, че има сигнал...така ли е? Ако е така пък и той става потърпевш на мързеливият лансер... (ако има такъв естествено)

Извода за мен е пределно ясен: След като е станала вече такава калибристика (нищо че статията е нищожна) и се е стигнало и до сигнал от големият бот до дирката на брад, значи е задълже да излязат нещата на яве и да има извинения. А не да се трият постове и заключват теми, независимо в кой форум са. Щото сега и 3то лице яде дървото...кво праим а?? Да не говорим пък каква наглост може да се окаже това (ако е вярно), че дублиращият съзнателно е подал сигнал до бота... Това верно ще е вече Веком ту беге...
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Не знаех че ботовете могат да се самосезират :mrgreen:.
Глей кви неща научавам покрай форумните сеири.
 

Горе