Кои са номинираните в BGSite 2012?

От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Абе, много се пънете. Само им правите реклама. Цяла България разбра за този конкурс заради такива статии. Неправдни много, но линк билндинг един. Мога да сложа пари, че конкурса стана популярен благодарение на хората, неводолни от самия него, отколкото от кривите му медийни партньори и публикации из мрежата. Силно се надявам и тази година са няма много сърдити, че голяма реклама ще им се направи за без пари. Пък и стига вече хейт, като не те кефи, не участваш или не говориш за него. На мен не ми харесва, когато някой се изпусне в тесни помещения (асансьор, кола) и за това не говоря за това и най-вече гледам да не ми се случва. Като знаете, че от миналите години все такъв в имиджа на тази формация, не знам защо тази пак сте изненадани....еее....ама айде малко по-сериозно. :)
 
Re: От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Абе, много се пънете. Само им правите реклама. Цяла България разбра за този конкурс заради такива статии. Неправдни много, но линк билндинг един. Мога да сложа пари, че конкурса стана популярен благодарение на хората, неводолни от самия него, отколкото от кривите му медийни партньори и публикации из мрежата. Силно се надявам и тази година са няма много сърдити, че голяма реклама ще им се направи за без пари. Пък и стига вече хейт, като не те кефи, не участваш или не говориш за него. На мен не ми харесва, когато някой се изпусне в тесни помещения (асансьор, кола) и за това не говоря за това и най-вече гледам да не ми се случва. Като знаете, че от миналите години все такъв в имиджа на тази формация, не знам защо тази пак сте изненадани....еее....ама айде малко по-сериозно. :)

Не си прав! Ако беше някакъв пиклив конкурс - ок. НО ДА ПЛАТИШ 40ЛВ МИНИМУМ ЗА УЧАСТИЕ И ДА СЕ ОКАЖЕ, ЧЕ НАГРАДИТЕ СА ПРЕДВАРИТЕЛНО НАГЛАСЕНИ Е АБСУРДНО! И не, нека сега им направим реклама, но който прочете статията ще си има едно на ум дали да плати за участие следващият път. Лоша реклама казват, че няма, но това не е така.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Освен това не може да се използва дума като "хейт" за Fozzy ...
Прав си е човека да е ядосан и има за какво. Изигран е и не е победен честно.
И аз го подкрепям. Няма да си мълчим.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Още по-интересно става в групата. АДМИНА ПРЕДУПРЕЖДАВА ХОРАТА, КОИТО МЕ ЗАЩИТАВАТ, а тези, които ме обиждат, минават без проблем :) Браво, браво!

А КАЖЕТЕ МИ СЕГА, ако всичко в този конкурс е прозрачно, защо не се показват гласовете на публиката и журито, а?

Абсолютно всичко тук е 100% прозрачно... айде да не се изкавам с псувни, че се изнервям!

Смятам, че е време поне веднъж да се обединим! В държавата нещата няма как да оправим, но в нашата сфера съм сигурен, че ако всички надигнем глас, той ще се чуе. Нека веднъж застанем зад интересите си.

Аз съм за и с двете си ръце ! И на мен ми омръзна от наредени и предварително спечелени схеми и конкурси!
Виж файлът 4971
Ама никой не му отговаря на човека.. е как да му отговорят ?!?!
Де... и смешната история..
 
samba, ти вярваш, че ще му отговорят :lol: Аз се чудя как от 3 часа не са го изтрили още.

Най-вероятно отговора ще е:

"В т. 1.8 от правилата пише, че всеки от журито може да участва."

Или преведено:

"Който поиска от журито печели, останалите ако искате - пробвайте се."

А ПЪК НАЙ-ЗАБАВНОТО! Драго вика, че журито е непрофесионално, те отговарят "Благодаря."
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Може да ви се струва смешно,Но защо не напишеш едно писмо на Господари на Ефира. Това си е измама правена всяка година- Все пак до сега ми се струваше доста "престижна класация" .. :evil:
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Какво е BGSite 2012? ****мерене?

каква е практическата полза да си ****2012, наистина? Да си най-добрият сред (кои)? Да имаш повече клиенти, защото си най-добрият сред (кои)?

Все едни и същи мутри (в анфас). Все едни и същи зевзеци (в профил). И има толкова много други поводи за напиване.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Първоначалното ми възмущение (основателно!) започна да прминава в неудомение, за какво ви е да участвате в подони формати? Че и да плащате. Ако ви питам как се става Мис България - всички знаете. Защо тук да е различно? (Е, крака не се вдигат, ама и вие не сте манекенки :D)
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Аз па изобщо не знаех за тая далавера :D
Сега влязох да видя за кво иде реч..ииииииииииии едно жълто като ме резна през очите и си счупих мишката да търся Х-а горе :lol:
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Първоначалното ми възмущение (основателно!) започна да прминава в неудомение, за какво ви е да участвате в подони формати? Че и да плащате. Ако ви питам как се става Мис България - всички знаете. Защо тук да е различно? (Е, крака не се вдигат, ама и вие не сте манекенки :D)

Точно затова трябва да се говори за такива неща.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Свързах се с един от спонсорите им като ги запознах със случая :)

Здравейте,

Благодарим за изпратената нотификация. Ще се запознаем подробно с всичко написано по темата и то ще бъде взето под внимание.

Поздрави,
С. И.
Търговски отдел
СуперХостинг.БГ
 
Re: От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Свързах се с един от спонсорите им като ги запознах със случая :)

Благодаря, за което. :) Трябва да се дава гласност както казва AlanFort. Именно защото сме овце, седим и мълчим, затова сме на този хал навсякъде около нас. Поне в Интернет сме много и имаме властта реално да променим случващото се. Зависи изцяло от нас!
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Точно затова трябва да се говори за такива неща.

Сьгласен съм. Ама участието ме диви. Врели и кипели хора - в капана. Да беше някой случаен...
 
Ето ги - http://btvnews.bg/bulgaria/obshtestvo/bum-na-blgarskite-uebsaitove-za-smartfoni-i-tableti.html

Сезирал съм BTV, като над 50 човека изтриха писмото ми, но 5-6 от видните лица (разбирайте лицата, които виждаме почти всяка вечер) в медията го прочетоха. Очаквам с нетърпение техният отговор!

Знам какви са ви мненията, но все пак като техен медиен партньор, те първи от медиите трябваше да научат за това.
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Абе това е пародия! За какво го коментирате изобщо да правите рейтинг
Нали знаете, че няма лоша реклама
Ай амън от тупанбгпростотии като тоя "конкурс" и целата измислена шумотевица около него
 
Re: От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Абе това е пародия! За какво го коментирате изобщо да правите рейтинг
Нали знаете, че няма лоша реклама
Ай амън от тупанбгпростотии като тоя "конкурс" и целата измислена шумотевица около него

Целта е идеална - да няма догодина 250 прецакани платили. :)
 
От: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Абе това е пародия! За какво го коментирате изобщо да правите рейтинг
Нали знаете, че няма лоша реклама
Ай амън от тупанбгпростотии като тоя "конкурс" и целата измислена шумотевица около него


Има лоша реклама, особено когато става въпрос за такива "конкурси".
 
От: Re: Кои са номинираните в BGSite 2012?

Сезирал съм BTV, като над 50 човека изтриха писмото ми...

Абе Fozzy, те и btv са замесени. Не е само твоята секция, в която си участвал с блога си, погледни и другите секции . Пример: Има секция "Медии". И какво виждаме там? Сайта на btv сред челната тройка, който продължава напред! А в секцията "Партньори" виждаме, че btv са техен партньор.

Какво излиза? За едната секция журито си гласува и класира своите си сайтове, а за другата секция гласува и класира сайтовете на своите партньори!
И ти като как очакваш точно от btv да се обърнат сериозно към този проблем, след като те самите са намесени?
 

Горе