Кои са тия глупаци от Publichniregistri.com

От: Кои са тия глупаци от Publichniregistri.com

Колеги, като ви звънят толкова, защо не вземете да ги проучите. Коя е фирмата, подписват ли договори, как бутат до първа позиция и някакви такива неща.
Стана ми интересно.
 
Re: От: Кои са тия глупаци от Publichniregistri.com

Колеги, като ви звънят толкова, защо не вземете да ги проучите. Коя е фирмата, подписват ли договори, как бутат до първа позиция и някакви такива неща.
Стана ми интересно.

Защото в повечето случаи е загуба на време. Може да е фирма Х, която да прави мизерии на фирма У, може да е някаква фирма еднодневка, може да е фирма, която това и е бизнес модела - да тормози хората и така. Няма какво да ти е интересно, просто предупреждаваш клиентите си, познатите си, и силно се надяваш някой да не поддаде. Това е. Някои са Ок, но не и за парите си, други са пълна скръб и точно те са най-многото и най-нахалните. ;)
 
Бате, научете се да различавате истенските бизнеси от мошенниците като тези. Това са може би най-скапания, смотан и гаден бизнес в бг нета, на който основната му идея е бухвално да мами хората. Как по дяволите ще обещаваш на клиента първи позиции при вклюване при теб? Или си Google или си някакъв циганин, не по-различен от тези, които звънят да искат пари на пенсионерите. Горе долу моделът е същия, само където си седи един легален уж бизнес зад него. ;)

Теглете им по една майна, аз даже си позволявам да им сипвам много лошо, защото ми е писнало от аматьори и нещастници, които си мислят, че правят бизнес, а в същото време са едни мишки с лайнарски бизнес, които гледат от тарикатлък да завлекат някой друг лев. И как мамка му стара успяваш да продадеш фекал без никаква стойност на доста голям % от бизнесите. И отговора е много просто - когато бизнеса не си плаща за консултация и такива услуги, веднага се лепват някакви други към тях, които лесно им разказват иргата. От тази гледна точка е хубаво да има такива фирми - за да цакат стипците. ;) Нека, нека. ;)
 
От: Кои са тия глупаци от Publichniregistri.com

Като зачетох темата, веднага направих асоциация с филма Вълкът от Уолстрийт.
Само че тези тук играят по на дребно.
Но схемата е същата, опитват се да продадат по телефона боклук на хора, които не разбират какво им продават с обещания за светло бъдеще :)

Чиста форма на легална измама!
 
От: Кои са тия глупаци от Publichniregistri.com

Като зачетох темата, веднага направих асоциация с филма Вълкът от Уолстрийт.
Само че тези тук играят по на дребно.
Но схемата е същата, опитват се да продадат по телефона боклук на хора, които не разбират какво им продават с обещания за светло бъдеще :)

Чиста форма на легална измама!
По-добре не може да се обясни!
 

Горе