Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Някой да има впечатления от CaRP Evolution? Това е плъгин за RSS-Generated content. Главно ме интересува наистина ли е толкова полезен, колкото го рекламират.
доста малко има писано по темата и не можах да го намеря за теглене, но има и други такива плъгини за този съм чел, че е добър http://www.wptraffic.com/
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Тези са много добри за проблогърите, обаче на мен ми трябва единствено с цел SEO. Тоест да сложа по един блог към всеки онлайн магазин, и да може да се обновява съдържанието му автоматично.
И главно се чудя дали ще има проблеми с дублирано съдържание.

Иначе ето го сейлс копито на CaRP. Линка не е афилиейт между другото. Не знам защо е такъв УРЛ-а.
 
Последно редактирано:
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Здравейте :)
Момци и моми да ви питам... инсталирах си един плъг-ин WassUp май се казваше.
За статистика на блога. Обаче... аз мислех, че има повече функции.
Трябва ми нещо което да ми показва колко пъти е цъкано върху дадена картинка и колко върху линковете. Искам просто да си правя статистика кой продукт е най - търсен и на него да наблегна.
Мислех да го направя с phpAdsNew, обаче там е много играчка.
Та.. някой може ли да ми предложи такова каквото си търся? :)

поздрави, айбиемчо
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Ето и списъкът на резширенията, които ползвам аз на повечето си сайтове базирани на WordPress:
  • AddThis Social Bookmarking Widget (drop-down)
  • AdSense Manager
  • delicious-plus widget
  • Akismet
  • Easy Contact
  • EasyDonation
  • FeedStats
  • Google XML Sitemaps
  • Jaiku for Wordpress
  • Login LockDown
  • Subscribe To Comments
  • WordPress.com Stats
  • Wordpress Video Plugin
  • WP-Ban
  • WP-OpenID
  • WP-PageNavi
  • WP-Polls
  • WP-PostRatings
  • WP Google Analytics
  • WP-Sticky
  • WP-UserOnline

Повечето разширения на Lester са отлични и съм ги имплементирал в блоговете. Сред тях от горе изброените са: UserOnline, Sticky, Polls, PageNavi, Ban и PostRatings.
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Един малко глупав въпрос, тъй като темата си е точно написана - Ще ми препоръчате ли плъг-ин, който да скъсява публикациите и автоматично да се добавя линк "виж още" в края на текста след n символа? Пробвах преди няколко дни PostTeaser (не съм сигурен за името), но той изкарва още дузина ненужни неща, а при опит за редакция на линковете - пълна каша е, няма и описателни тагове, чрез които да му стане ясно на човек, кое точно къде трябва да пипне.

Предварителни благодарности.
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

<!--more--> ми прави големи мизерии с темплейта понякога, ще пробвам evermore да видим как ще се представи :)

Благодарности!
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

бате рсс е много по добър от имеила този плугин няма ли да ти врши работа

http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe2/

екстрите на тоя плъгин ме устройват и мен, но как да го настроя?

в смисъл как да добавя формата за 'регистриране' ?

настройките съм си ги направил, но не се сещам как да го добавя в сайта за да може хората да се абонират... с тия фийдове много рядко се занимавам :(
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Ето и няколко плъгина които аз ползвам в добавка на предишните:
WP-SuperCache-Plus - в пъти по-добър от стандартния Wp-SuperCache, ако разполагате с php cacher от сорта на eAccelerator, Xcache, memcaced. Издържам натоварване от сорта на 250 онлайн и 35000-40000 дневно на сравнително малък ВПС.
WP-Pagenavi - по-добра навигация
AskApache Google 404 - Както идва от заглавието - по-добра 404 страница, по някой път има нужда от такова нещо :)
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

повечето от казаните плугин ги ползвам,само не видях и ще се радвам ако някой ми даде плугин,който като напиша определан думичка да я линква..автоматично.
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

незнам дали въпроса ми е точно за тази тема, но Как си добавяте нещо в CSS кода на Wordpress? Защото при мен пише, че трябва да си купя някакъв ъпгрейд, за да ми позволи. Мога да си видя кода, но да добавям...
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

:oops:незнам дали въпроса ми е точно за тази тема, но Как си добавяте нещо в CSS кода на Wordpress? Защото при мен пише, че трябва да си купя някакъв ъпгрейд, за да ми позволи. Мога да си видя кода, но да добавям...
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Бутони за Svejo, DoFollow & Embedded Video.
За мен тези са най-важните, но то си зависи и от темата на блога.
 
От: Кои WordPress Plugins ползвате и смятате за задължителни

Здравейте, може ли да ми препоръчате някой плъг-ин, чрез който да се появява отделна страница за регистрация към блога.
 

Горе