Който е онлайн може да изкаже мнение

Хъм почвам едно по едно

Значи идеята за черно беше за черно и златно или за черно и зелено като на едно времешните треминали (ясно че заега няма да го пробваме щом сте ок с този

Оранжевото имах на предвид като на webmasterpark.net най големия немски уебмстърски форум

Фонът е избран в такъв цвят защото някога много блестеше бялото със светло синьото от едно време(заемам се да тестваме как ще стане с бяло например) ако много белсти да кажете

@tuger да може да се избират но едно време правеше дупликейт от това сега мисля че мога да го контролирам със параметрите уебмастър тулс ама те са от няма година :) така че ще помисля върху това :)
 
върнах малко от беличкото ако искате да тестваме и с текста в темите да е на бял фон но найстина ме притесняват отблясъците :)

Върнах и стандартните заобляния на ъглите :) ще чакам за мнения и ще продължавам нанатък :)
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Аз пак към мойта чергичка да дръпна, ама не ми обърнахте внимание по-рано. 8)
Увеличете и броя символи в прайвит групите да са поне 5-6000 символа. Много народ ще зарадвате
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Кулайс, мерси
И май ще трябва да го слагаш бялото :) Линковете въобще не си личат след обновяването :) Справка тук
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Иконките са екстра, но като не съм резетнал кеша не излизат. В ИЕ откъдето не съм влизал досега ги виждам, тук в Хрома - не. Новият шрифт тъмничкия си ми го показва и е номер 1.

М/у другото като се логна пише "Благодарим ви, че влизате в системата, $bbuserinfo[username]."
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Само при мен ли линковете се сливат с текста
 
Аз, че съм тъп - тъп съм. Ама с два браузера, чистя кеша и не виждам промяна на "статус иконите". Нали се говори за онлайн/офлайн или пак не съм разбрал правилно?
Като цяло останалото си бива. По-лесно се открояват мненията на фона на предното бледо синьо, като четеш самата тема.
Единствената забележка, която бих направил, е че цветовете са малко натрапчиви като влезеш в някой под-форум. Това #2F4456, някак си ми избочва очите на заобикалящата визия на сайта - хедъра и по-светлите тонове.
 
@ ктомов офлайн кеша виж дали го чистиш целия а не само за последните часове и излизат :) ще ги донагласяме цветовете затова събирам мнения :)


@Каприз и валдес сега мисля нещо за линковете да личат повече ама съм на няколко уискита така че не очакваите чудеса :) поне не тази вечер изсветлих фона малко

@Фози знам за проблема знам и как да го реша лесно но ще се прецака друга функционалност по лесния начин мисля че знам и как по трудния начин да го оправя но само чакам да ми остане малко време... да му отделя
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Посиняхме :D И само Левски але :clap:
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Само си зачистете кеша на браузърите и ако имате желание кажете някоя дума за новите статус икони :)

Аз влязох в тази секция, за да напиша евентуално тема от сорта: Браво за новите детайли на форума! или нещо такова
По-свежо е , а предишното ми разваляше очите. Даже,ако вкарате много леко още един цвят,пак ще е добре за отличаване
И вкарайте малко иконки 8) Тези са много малко, искам да има скачащи и весели човечета, торти и пр.
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Бе не ви ли е много замазано в момента с тва синьото ?

П.С. нямаше ли функция всеки потребител да си избира от 2-3 теми ?

А това ще е добре. Аз примерно харесва по-цветни неща(до 2-3 цвята, разбира се). Но ето, други хора си искат сив сайт....
Благодаря,че се допитвате до хората!
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Супер е, а оранжава дали ще се фитне ?
 

Горе