Който е онлайн може да изкаже мнение

навбара ще го нагласям в момента с малко други цветове спокоино :) после ще трябва и логото имам си работа за днес

радвам се че с общите усили на всички напредваме ...

очаквам още мнения и казвайте блести не блести итнт
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Хах, тъкмо влизам в темата и гледам промяна, горе около логото цвета стана същото синьо, както останалата част от форума. Какво и ново и полето за търсене пък оранджеви.
На мен ми харесва като цяло каквото и да е, промяни е хубаво да се правят.
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Мен лично пък, в момента тъмно синьото много ми допада и контраста с бялото ми позволява да се ориентирам много по-лесно.

Относно оранжвеото -> САКЪН, имайте малко жал към очите на потребелите, в това число и всички топли цветове, можете да ги оставите на заден план.

За по-"бизнес" визия стига да са по-тъмни цветовете, както и да се получава контраст между важните и не толкова важните неща написани на страницата..

Лично аз също подкрепям темата за една проба на черна тема.

Ако ще правите донейт бутони, драснете и линк към тях :)


Поздрави,
Борисов


ЕДИТ: Ако ще е оранжева темата, или в друг "папагалски" цвят, моля ви оставете и една синя (по възможност тази която беше преди да се появи оранжевото горе), за да мога да си избера нея.
 
до Борисов и димитър_ак това оранжевото е само за проба в момента човъркаме в реално време как да стане чета ви мненията и продължавам

може да е едноцветно горе може да е бяло може да е някакво кремаво само отивам да заредя миляната за пет минути и се връщам

на големите монитори постояно се вижда предполагам затова пречи
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Светло синьо (горе-доле как си беше преди или по-светло), светло-утрепано-зелено или нещо също толкова нежно за сетивата. Дори светло сиво ще е много по-добре от сегашното.
Тъмно синьо, оранжево, червено - оставете ги за разни долнопробни форуми от 2002 година.
Черен фон - сакън.

Това че харесваш един цвят, не значи че ще ти е приятно да прекарваш в аналогично оцветен форум повече от 15 минути на ден.

ПС: Цвета от иконките дето са точно улево на заглавията на темите би бил добро решение ми се чини...
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

В момента както е ми харесва. Синьото и оранжевото се съчетават доста добре и стават за основни цветове на форума. Като сте тръгнали да променяте вижте темата за излишния пиксел в логото. Там някой беше пуснал по-тарикатски вариант за логото. Пробвайте го как ще стои и него.
 
Re: От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Светло синьо (горе-доле как си беше преди или по-светло), светло-утрепано-зелено или нещо също толкова нежно за сетивата. Дори светло сиво ще е много по-добре от сегашното.
Тъмно синьо, оранжево, червено - оставете ги за разни долнопробни форуми от 2002 година.
Черен фон - сакън.

Това че харесваш един цвят, не значи че ще ти е приятно да прекарваш в аналогично оцветен форум повече от 15 минути на ден.

ПС: Цвета от иконките дето са точно улево на заглавията на темите би бил добро решение ми се чини...


Ноке знам че ги разбираш повече цветовете но държим да го има строгия бизнес стил от тъмния стил без да блести много което не става със светлите тонове... а спецялно за зеленото като на ДП сме много анти и двамата с блинки разбирасе ще се радваме на още съвети от теб

В момента както е ми харесва. Синьото и оранжевото се съчетават доста добре и стават за основни цветове на форума. Като сте тръгнали да променяте вижте темата за излишния пиксел в логото. Там някой беше пуснал по-тарикатски вариант за логото. Пробвайте го как ще стои и него.

Ще погледна за логото довечера ще се оправя сега за няколко часа ще поседи така

Към остналите оранжевото беше притъмнено да не блести... моля за още мнения и съвети
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Мен това оранжевото ми идва несериозно за такава тематика. Запазете сивото и изсветлете синьото и мисля, че ще стане семпло и елегантно.
 
От .navtabs ul да се премахне border-top: 1px solid white; Тоя бял бордър в момента е отврат :)
 
Мен това оранжевото ми идва несериозно за такава тематика. Запазете сивото и изсветлете синьото и мисля, че ще стане семпло и елегантно.

хъм съвсем корпоративно идва май така се твърдеше за www.adx.bg който е малко наопаки да видим ;)

От .navtabs ul да се премахне border-top: 1px solid white; Тоя бял бордър в момента е отврат :)

така по добре лие
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Предлагам когато се стигне до оправяне на линковете, да се направят оранжеви. Така ще се виждат идеално и ще се открояват.
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

малко по осветлено да е синичкото на иконите, по-свежичко, така направо си клони към черно ....
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Сериозно,


Махнете го това оранжевото :) и най вече от a.navtab бордъра, всичко синьо и един оранжев бордър, направо ... "спи"

А относно цветовата гама на адакса и тази на форума - адакса е рекламна мрежа, нормално да е шарен, ама тука... някак си не ми допада.

П.С. Еинственото оранжево, което ми харесва е хувъра на линковете в подписите :D

Поздрави,
Борисов
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

много тежко седи по-бледото беше по-добре
 
цялото синьо много тежко

пробвах оранжвеви линкове не седят , линковете се виждат добре освен ако не е наклонен доста екрана назад сравнено с вчерашното тъмно направо светят ;)


оранжеви бордери също неседят можеби с някакво кремаво там с бутоните ?
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Направо синьото от Фейсбук и всичко е 6 :)
 
От: Който е онлайн може да изкаже мнение

Ето Ви един темплейт.
http://dox.bg/files/dw?a=86ef69ceee
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до 18.11.11
Намерих го случайно в един сайт за стилове.
Проверете дали е платен, че може да съм попаднал на пиратско копие.
Ако Ви свърши работа - здраве да е !
 
Последно редактирано от модератор:

Горе