Който линкове събира - тук се спира

От: Който линкове събира - тук се спира

Събмитна ми един сайт в социални мрежи на английски, много съм доволен. Всичко е точно и в срок :)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Някой случайно да знае къде изчезна това момче?
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Да бе, притеснен съм и аз. Преди беше онлайн всеки ден и всичко ставаше по график, от 10 дена го няма никакъв никъде.. :S
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Здравейте,
отговорих на всички съобщения, както и на всеки за когото се сетих по скайп. Нямаше ме по здравословни причини.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Много съм доволен - създаде ми профили във форуми за много кратко време.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Поръчах си форумите + директории + соц за 2 сайта. Имаше и бонус. Препоръчвам го.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Аз си взех форумните линкове.Всичко мина точно и с репорт.Препоръчвам +1
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Човекът се загуби и в скайп. Несериозно отношение,да беше писал,че е зает
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Здравейте
Човека каза че е в болница
Който иска може да му се обади на 0878 311 451
 
Последно редактирано:
От: Който линкове събира - тук се спира

Здравейте
Човека е 100 % Измамник не се прецаквайте като мен да му платите, нищо няма да направи.
Платих му преди 1 месец и повече, обеща че ще свърши работата до 7 дена, но нищо не е пипнал.
Изчезна преди 20 дена от Skype. Имам му и телефона но не си го дига преди седмица го дигна явно се обърка и ми замаза очите уж е свършил работата щял да прати репорт.
Естествено не го прати защото няма какво да прати!!!

Виждам във форума че има и други изгорели, аз няма да го остава така и тези 60 лв. ще му дойдат нанагорно.
Моля всички които са измамени да ми пишат
Ще пускам жалба в "Защита на потребителя" и в "Полицията"

Всички допълнителни случаи ще са в плюс към жалбите моля пишете ми, не трябва да оставим измамника да продължава да вирее.......

Човека споделя и в мои сайтове като последната му публикация в социалната ми мрежа в подписа е от преди два дни така, че я вземете се разберете щото явно проблема е между вас.

Относно услугите му не мога да кажа нищо друго освен да гледа да не ме спами с еднакво съдържание. :-D
 
Каква болница какви пет лева? Мотае ни тука 5 човека от два месеца, влиза си редовно във форума, както разбираме и по социални мрежи публикува.
А няма сили да напише нещо на хората, които е замотал?!? Болница значи .... дано да се оправел .... :lol::lol: е дано, дано
 
От: Който линкове събира - тук се спира

имах предвид за "жалбите до полицията" и т.н... колективен иск още малко ще пусне :)

как да е не искам да прозвучи, че сякаш имам желание да се заяждам. Просто ми стана фън на момента. Извинявам се на колегата :)

А ако chokoev посъгва за такова нещо- да, прав си. Не му прави чест.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Трябва ми събмит в EN социални мрежи, би трябвало да имаш лично :)
 

Горе