Кой български сайт, бихте искали да притежавате?

BG-mnenia

New Member
Помните ли детския израз "Пу за мен!", когато всеки от нас си заплюваше нещото, което му харесваше или искаше?

Еми... Пу за мен ucha.se !
:)
 
Ако го сметнем за български - Emag.bg :) Само дето няма да правя техните измами и клиентите ще се увеличат двойно....
 
По-тъпи теми не можеш ли да измислиш?
Има къде къде по-добри начини да натрупаш мнения, вземи и направи някоя полезна тема!

И жалко че няма негативна репутация.
 
По-тъпи теми не можеш ли да измислиш?
Има къде къде по-добри начини да натрупаш мнения, вземи и направи някоя полезна тема!

И жалко че няма негативна репутация.

За какво да трупам мнения?

Постът ми е закачлив, за да може под шеговит начин да похваля добри български сайтове. Когато видя добра идея, реализирана по-добър начин аз мога да кажа "БРАВО!". Ако някой не вижда достойни за похвала български проекти - жалко!

Въпрос на сила и на самочуствие е да признаваме чуждите успехи. :)
 
За какво да трупам мнения?

Постът ми е закачлив, за да може под шеговит начин да похваля добри български сайтове. Когато видя добра идея, реализирана по-добър начин аз мога да кажа "БРАВО!". Ако някой не вижда достойни за похвала български проекти - жалко!

Въпрос на сила и на самочуствие е да признаваме чуждите успехи. :)

Все едно сме teenproblem - какъв ще станеш като пораснеш, ако имаш много пари какво ще си купиш... Нищо градивно няма в темата затова и колегата я определя като "тъпа".
 

Горе