Кой български хостинг да избера?

fAdsmaker

New Member
Искам някой да ми каже, който от двата хостинга да избера?

Superhosting или WebConnect.BG ?

Мисля да пробвам Webconnect, но не знам дали има доволни и добре ли са защитени?
 
От: Кой български хостинг да избера?

Искам някой да ми каже, който от двата хостинга да избера?

Superhosting или WebConnect.BG ?

Мисля да пробвам Webconnect, но не знам дали има доволни и добре ли са защитени?

Какво разбираш под добре защитени и как реши точно тези да сравниш?
 
От: Кой български хостинг да избера?

Ще закупя някой от тях двата и затова се допитах до Вас кой от дават да избера - ще пускам сайт за качване на музика?
 
От: Кой български хостинг да избера?

Webconnect.bg не съм ги чувал и не мога да ги коментирам какви са. Но SuperHosting.bg спокойно мога да кажа, че са супер :). Много доволен съм. А и в анкетата на форума тука, бяха ноемер 1 също :).
 
От: Кой български хостинг да избера?

И това че са "номер 1" ще му свърши работа ? Ще им хареса и ще го оставят да си прави музикален торент ако правилно съм разбрал или тем подобен за споделяне ?

fAdsmaker: Проблема не ти е кой хостинг доставчик ще избереш а това дали ще имаш проблем заради музикалните файлове, защото повечето са с права. Какви файлове ще пускаш: авторски или на кой каквото му хрумне да си качва ? Всеки ли ще може да качва и да сваля ? Ще правиш ли някакъв тип рендъринг на файловете ? Първо трябва да си изясниш какво искаш да правиш и тогава да пуснеш запитване към хостинг фирмите.
 
От: Кой български хостинг да избера?

Препоръчвам ти СуперХостинг понеже ги изплозвам от две години и нямам никакви проблеми, а и съпорта им е перфектен.
 
От: Кой български хостинг да избера?

аз много съм доволен от ICN.bg. Верно съпорт системата им е мн зле(самата система имам предвид), но другото е супер.
 
От: Кой български хостинг да избера?

Ако все още не си избрал, вземи си от Superhosting.bg или за по-малки проекти Hostbulgaria.com
 
От: Кой български хостинг да избера?

Още един глас за Супрхостинг, но ако мислиш да хостваш музикалните файлове (освен ако не с уредени авторски права) на собствен хост забрави за БГ доставчик.
 
От: Кой български хостинг да избера?

Тук имаше една анкета за класация на хостинг провайдери. Та в тази класация суперхостинг водеше убедително на първо място...прави си извод кой да избереш.:)
 
От: Кой български хостинг да избера?

Аз съм за icn.bg. Мисля че са по-добри от superhosting
 
От: Кой български хостинг да избера?

Superhosting, но до колкото си спомням в условията им пишеше, че не може да се ползват с такива цели все пак не ти пречи да се свържеш с тях и да попиташ сигурен съм, че ще получиш отговор за нула време.
Иначе ги ползвам от вече 5 години и съм очарован от тях. :)
 
От: Кой български хостинг да избера?

И аз ти препоръчкам СуперХостинг. Вече 5 година ги ползвам и съм доволен.
 
От: Кой български хостинг да избера?

Ползвал съм ICN и Superhosting и други по-малки компании. В крайна сметка преместих всичко на Superhosting. Качеството и съпорта при тях са на високо ниво, а за мен това е най-важно. Имат леки издънки, но подобни проблеми съм имал и с международни хостинг фирми. Честно казано обаче българските ми сайтове са малки, предимно на частни клиенти и нямат голямо трафик натоварване. Така, че реално от тази гледна точка Superhosting не съм ги тествал, както не съм проучвал и vps-a им.
 

Горе