Кой е най-лекия браузър?

От: Кой е най-лекия браузър?

Мозилата от известно време се е засилила да заеме почетното място на ИЕ в класацията "най-куц браузър".
 
Re: От: Кой е най-лекия браузър?

Мозилата от известно време се е засилила да заеме почетното място на ИЕ в класацията "най-куц браузър".
Не мислях, че може да стигнат чак до там. Аз нещо не съм доволен от Хрома. Дано не сдухат лисицата, защото за мен той е браузър №1.
 
От: Re: От: Кой е най-лекия браузър?

Не мислях, че може да стигнат чак до там. Аз нещо не съм доволен от Хрома. Дано не сдухат лисицата, защото за мен той е браузър №1.

Оперката също не е лоша :).
 
Re: От: Re: От: Кой е най-лекия браузър?

Оперката също не е лоша :).
Нея я ползвам на таблета си и определено ми прави добро впечатление. ;) За PC не бях много доволен, а сега съм и с Дебиан, и грам не ми е влиза в полезрението. :)
 
От: Re: От: Re: От: Кой е най-лекия браузър?

Нея я ползвам на таблета си и определено ми прави добро впечатление. ;) За PC не бях много доволен, а сега съм и с Дебиан, и грам не ми е влиза в полезрението. :)

И на мен на РС ми прави проблеми, доста често ми забива.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

щом в ubuntu има mozilla и е по подразбиране значи е номер 1 :) така мисля

иначе да операта за мобилни устройства и таблети е номер 1 :) пробвайте puffin browser за android давидите какво е се казва бързо зареждане на мига зарежда
 
От: Кой е най-лекия браузър?

щом в ubuntu има mozilla и е по подразбиране значи е номер 1 :) така мисля

иначе да операта за мобилни устройства и таблети е номер 1 :) пробвайте puffin browser за android давидите какво е се казва бързо зареждане на мига зарежда

Според теб, кой е най-добрият за Windows 7-ца
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Google Chrome е най-бързия браузер. Firefox е готин, защото има много plugins - SEO, Firebug и т.н. но е тромав и гълта доста РАМ.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Google Chrome е най-бързия браузер. Firefox е готин, защото има много plugins - SEO, Firebug и т.н. но е тромав и гълта доста РАМ.

firefox използва сравнително по малко рам имай го впредвид
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Ползвам Хром точно защото е най-бърз но за определени неща си трябват плъгините на Мозила ...
 

Горе