Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

Човек не е живял истински докато не публикува 4 700 думи статия в Offnews за това какво коментират хората във Фейсбук.

Разследващ журнализъм at its finest!
 
Ха ха ха... Най големия тулуп на държавата за хората с различното мнение и неудобните въпроси...
Screenshot_20200503_094838.jpg
 
Последно редактирано:
Екстремните мерки за и против изолацията, както и екстремните морални квалификации са в най-добрия случай нелепи, а по-вероятно – опасни. Яростното гребане в две различни посоки е безсмислено при положение, че всички сме в една лодка, а капитанът е зает с рекламните си обиколки с джип. Затова би било добре да се споразумеем за някаква посока на плаване. Неминуемо ще се наложи да правим компромиси в интерес на други хора, както и най-сетне да признаем, че разумни предложения дават и привърженици на курса „А ла Мутафчийски“, и тези на курса „А ла Мангъров. Ако вместо това обаче продължаваме да се млатим с думи и да се удряме с гребла по главите, то вирусът и неговият екипаж от каквито се сетите още кризи рано или късно ще ни вземе на абордаж. И ще имаме късмет, ако ни остави поне бутилка ром.

Много добър анализ на ситуацията.

@NovaPS, Не е мой анализът. Ще ми се да имах капацитета за подобна обективност. :)
 

Нещата дето пише тук са толкова в стил Доналд Тръмп, че не е истина. Аз не вярвам да е бил болен от каквото и да е. Този е лъжец и просто си прави представление. Не знам дали е най-големия фен на Доналд по собствено желание или по желание на оригинала, но очевидно нещо не е наред и това не може да е добре. Тръмп откакто е президент не е направил нищо по-различно от всяка друга кукла на конци преди него - военни конфликти и икономически манипулации, примесени с много лъжи за да изглеждат като постижения. При това положение оптимистичните надежди за Борис Тръмп Джонсън могат да са само, че ще стори по-малко поражения от своя идол.
 

Нещата дето пише тук са толкова в стил Доналд Тръмп, че не е истина. Аз не вярвам да е бил болен от каквото и да е. Този е лъжец и просто си прави представление. Не знам дали е най-големия фен на Доналд по собствено желание или по желание на оригинала, но очевидно нещо не е наред и това не може да е добре. Тръмп откакто е президент не е направил нищо по-различно от всяка друга кукла на конци преди него - военни конфликти и икономически манипулации, примесени с много лъжи за да изглеждат като постижения. При това положение оптимистичните надежди за Борис Тръмп Джонсън могат да са само, че ще стори по-малко поражения от своя идол.

Колко хора според теб са нужни за да се скрие конспирация от рода на това, че не е болен всъщност? Що говорите само тъпотии без никакви факти?

На никой не му пука в какво вярваш, имаш ли факти, че е конспирация или нещо, което да го потвърждава освен личното ти мнение, което казвам пак, че не е важно, ако твърдиш такива неща дай доказателства и факти. То има и хора дето вярват във въображаеми приятели ( господ ), говорещи змии, ад, рай, и т.н.. Не ги прави истина.


What can be asserted without evidence can also be dismissed without evidence."
 
То тея подходи са ясни, за 1 минута може да се извади повече информация относно въпросният доктор

Конспираторите много обичат да се позовават на authority, например невярващите в еволюцията, ще кажат : има СТОТИЦИ професори, които смятат, че идваме от създател, а еволюция не съществува. Като разбира се, не се споменава, че 99.99 процента от въпросните професори, смятат това за bullshit. Същото е и тук.
 
Колко хора според теб са нужни за да се скрие конспирация от рода на това, че не е болен всъщност?
Не много. Даже по-малко, отколкото и за да манипулираш вота на британците за брекзит, обикаляйки с рейс, на който пише доказуеми лъжи. ;)

И спрете да спекулирате с това 99.9%. Знаем откъде ги вадите тия проценти, както знаем и, че не се запознавате подробно с тезите на не-официалните източници. Те, официалните източници заслужават най-малко доверие, всъщност.

Това от тази сутрин. Не е креативно, пускането на нов линк, но имаме нужда от мнението на доцента. Воала: :)

 
Последно редактирано:
Ха ха ха... Най големия тулуп на държавата за хората с различното мнение и неудобните въпроси...
Виж файлът 19184


95330172_3457386510943215_7938948503479255040_n.jpg
 
личното ти мнение, което казвам пак, че не е важно

Кажи го пак, че не запомних :) Но щом твоето мнение е по-важно, дай ти доказателства, че Борис Джонсън е бил в болницата, дишал е трудно и е бил наистина зле. Аз искам да видя видео на което показва как се мъчи да диша. Нали показателите са се влошавали и се е питал как ще се измъкне докато целия свят се питаше дали ще оживее. Трябваше да има видео. Ако няма, тогава нищо не ми пречи да си мисля, че този индивид не само изглежда и говори като идола си, а и лъже като него. Съжалявам, но Доналд Тръмп си е лъжец от класа.
 
Кажи го пак, че не запомних :) Но щом твоето мнение е по-важно, дай ти доказателства, че Борис Джонсън е бил в болницата, дишал е трудно и е бил наистина зле. Аз искам да видя видео на което показва как се мъчи да диша. Нали показателите са се влошавали и се е питал как ще се измъкне докато целия свят се питаше дали ще оживее. Трябваше да има видео. Ако няма, тогава нищо не ми пречи да си мисля, че този индивид не само изглежда и говори като идола си, а и лъже като него. Съжалявам, но Доналд Тръмп си е лъжец от класа.
retard

What can be asserted without evidence can also be dismissed without evidence."

По твоята логика трябва да доказваме, че не съществуват еднорози ?
 
Преди това искам да ми докажеш, че Дядо Коледа не съществува, и че няма леприкони, не може да се оплачеш, това е твоята логика.
 
Преди това искам да ми докажеш, че Дядо Коледа не съществува, и че няма леприкони, не може да се оплачеш, това е твоята логика.
Интернета иба майката на всичко, няма смисъл да се спори с лошия матрял.
 
В такава ситуация се подхожда с допускания. Когато става въпрос за политици, шанса да съществуват еднорози е много по-голям, отколкото политик да не лъже или да не се мъчи да извлече политически дивиденти от ситуацията.

Вярата в честните политици, е същото като вярата в Дядо Коледа и еднорозите, няма голяма разлика.
 
Кажи го пак, че не запомних :) Но щом твоето мнение е по-важно, дай ти доказателства, че Борис Джонсън е бил в болницата, дишал е трудно и е бил наистина зле. Аз искам да видя видео на което показва как се мъчи да диша. Нали показателите са се влошавали и се е питал как ще се измъкне докато целия свят се питаше дали ще оживее. Трябваше да има видео. Ако няма, тогава нищо не ми пречи да си мисля, че този индивид не само изглежда и говори като идола си, а и лъже като него. Съжалявам, но Доналд Тръмп си е лъжец от класа.
Задълба в детинщините. Не виждам смисъл да анализираме очевидното - дали даден политик лъжел...

Тръмп не е типичен политик. Което го прави да изглежда зле отстрани, но пък е ефективен откъм вземане на решения и мачкане на конкуренция.

Остава да кажеш че Хилари или Обама не лъжат.
 
В такава ситуация се подхожда с допускания. Когато става въпрос за политици, шанса да съществуват еднорози е много по-голям, отколкото политик да не лъже или да не се мъчи да извлече политически дивиденти от ситуацията.

Вярата в честните политици, е същото като вярата в Дядо Коледа и еднорозите, няма голяма разлика.

В случая политика си е кръстил туко що родения син на двама лекари който са му спасили живота ... Едва ли го е направил за да поддържа някаква лъжа - прекалено сложно а и годеницата му има дума за това едва ли ще се навие лесно ако е за лъжата ...

Тезата ми ако лъжеше щеше да си го спести това с името на детето щото е сложно
 
Задълба в детинщините. Не виждам смисъл да анализираме очевидното - дали даден политик лъжел...

Е, все пак става въпрос за коронавируса. Значи аз подозирам някои държавни глави в заговор и единия от тях разбира се е този рус англичанин. Или по-точно, само си размишлявам дали е възможно да има такъв заговор, няма да тръгна да гоня хората из форума да ги убеждавам в каквото и да е... понеже виждам че има малко изплашени. Просто си съчинявам теории за разнообразие, да е ясно на всички дето приемат темата твърде сериозно.
Та заговора би бил за това да се подсили изкуствено заплахата от коронавируса. Едно от нещата дето направи Борис Джонсън в тази посока беше онова обръщане на 180 градуса, после и това че бил болен. Но ако сега лъже, че е бил болен, то и онова му решение за карантината трябва да е взето по същия лъжлив начин, което би означавало с по-голяма вероятност, че има манипулация в цялата работа. Разбира се, може и да е твърде бъзлив и да се е уплашил повечко от коронавируса.
 
В случая политика си е кръстил туко що родения син на двама лекари който са му спасили живота ...

А може и да си им е харесвало това име от преди това. Малко неадекватно ми се струва един мъж да си кръсти детето на други двама мъже, с които е прекарал заедно 3-4 дена. Или не, чакай.... кой си краде визията и начина на изказване от трети мъж (Доналд Тръмп) :) Може винаги да си е бил такъв, когато го кефи някой мъж да си взима по нещо от него. Това пък доказва, че е бил в болницата... и че е дишал учестено... по някаква причина :)))))
 

Горе