Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

тъпи теми
Ми пусни една умна, бе пич. Обещавам да не се включвам в нея. Заклевам се!
 
Ми пусни една умна, бе пич. Обещавам да не се включвам в нея. Заклевам се!
Сори, аз само на наредена софра сядам.

Домакинството не е за мене.
 
Сори, аз само на наредена софра сядам.

Домакинството не е за мене.
Ми не обиждай манджите на домакините тогава. ;)

И да си продължим с омаскаряването на престижния форум пред гугле. На ви пак оня чичко швед, флатъртър, който вярва в най-новата теория на конспирацията - "стадния имунитет":

 
Това да приравняваш плоската земя. 5G и другите простотии със съмнението в ефектите от коронавируса е наистина краен дебилизъм. Аз, 100 професора, 200 доцента, 1000 доктора, абсолютно всички виросолози, микробиолози и епидемиолози, а и нандибанди, разбира се, казваме, че коронавируса не е това, което ни представят по официалните канали. Нищо общо няма едното с другото, за да се приравняват.

Имам малко опит в сеото, само откак го има гугъл, не повече и смело мога да кажа, че нищо не може да се случи на форума заради заключената тема или тази. Това е най-обсъжданата тема в интернет от 2 месеца, обсъжда се по всички възможни канали във всичките й аспекти. Точно обратното е! Гугъл ще даде приоритет на фарума, защото тук динамично се обсъждат актуалните теми от ежедневието.
 
Проблемът, драги ми biaaro не е в индексирането на форума в гугъл, нито пък в "лошите" теории, отхвърлящи официалната версия за вируса. Проблемът е в това, че вече нямат аргументи. Затова не искат темата да я има, защото не могат да дискутират адекватно. Вече и труповете не се увеличават, та да поддържат наложената им със сила психоза. Тайничко виждат, че са били излъгани и са се изложили яко, доверявайки се на хора, на които никога не би трябвало да имат доверие.
 
Най-умен излезе Бърнито обаче, тая лисица :) Като видя на къде отиват нещата, омете се овреме :) Иначе не вярвам Блинки да има интерес да заглушава нечие мнение, никога не го е правил. Просто не му е интересна темата, а вероятно се занимава с много доклади и вече му писна. Факт е че оная тема я засрахме яката...

Проблемът, драги ми biaaro не е в индексирането на форума в гугъл, нито пък в "лошите" теории, отхвърлящи официалната версия за вируса. Проблемът е в това, че вече нямат аргументи. Затова не искат темата да я има, защото не могат да дискутират адекватно. Вече и труповете не се увеличават, та да поддържат наложената им със сила психоза. Тайничко виждат, че са били излъгани и са се изложили яко, доверявайки се на хора, на които никога не би трябвало да имат доверие.
 
nandi, банко ти подшушна, че гугъл си има добри алгоритми, и никой не иска сайта му да влезе в някакви филтри, че тук се говори за теории на конспирацията, щото после трудно се излиза от там. Колко пъти при обхождане на гугъл чете думи и фрази от рода на : коронавирус не съществува, коронавирус е фейк, и другите ти подобни простотии. Дай да си съсипе целия изглед пред гугъл, щото на теб ти се пишат глупости и теории на конспирацията?

Заеби, брат. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Ми не обиждай манджите на домакините тогава. ;)
Е изпуснал съм една думичка там, голяма работа.

Ама не знам вече с кой да се заяждам.
Освен да почна да мятам по тия дето искат да закриват темата..
 
Добре, победихте, Нанди и Биаро, да, никой не умира, така е. Всичко е световна манипулация, така е. Това означава, че темата е излишна и е за ключ.
 
  • Like
Реакции: Sky
Освен да почна да мятам по тия дето искат да закриват темата..
Дай! Ама лекинко, че са много чувствителни. Да не ги уплашиш. ;)

tedkata_m - Тъпо!
 
Никога не съм казвал конспирация, никога. Специалистите казват, че това, което се случва няма нищо общо с науката и медицината, това е.

Гледали клипчето с американските доктори? Аз по-подробно и човешки обяснено не съм виждал...

Добре, победихте, Нанди и Биаро, да, никой не умира, така е. Всичко е световна манипулация, така е. Това означава, че темата е излишна и е за ключ.
 

Ти си бълхар и микишар, т.е. никой.

100 професора

Изброй им имената и по какво са професори

200 доцента

Изброй им имената и по какво са доценти

1000 доктора

Изброй им имената и по какво са доктори

абсолютно всички виросолози

Изброй ги тези абсолютно всички, аз един не съм чул да каже подобно нещо

микробиолози

Кои са тези микробиолози, имена чакаме!

епидемиолози

Жалко че ти свършиха думите с ози накрая, ама да - давай имена.

В тази мъчна България е най-мъчно, когато пълни палячовци като тоя и чакрата наспамят темата с 300% празни постове и накрая си помислят, че с цитати от ФБ месинджър които си постват от квартирата на приземния етаж са разкрили голямата конспирация. Единственото доказано извън всяка база на съмнение до момента е тяхната простота.

Айде бълхаре сега почвай да пишеш имената на тези специалисти, така по моите груби сметки трябва да напишеш поне 1300 имена без да броим ози-те дето ги напляска накрая, които сигурно ти добавят още 3-4 нули като задачата.

Можеш само име и фамилия да пишеш, бащиното недей, да ти спестим малко време.

Имена чакаме, почвай си бълхарския списък.
 
Единственото доказано извън всяка база на съмнение до момента е тяхната простота.

Това означава ли, че наличието на смъртоносен вирус, койте трепе наред с "невиждана ярост" не е доказано? :)
 
Почвай да четеш какво е хипербола, балък.


Ти си бълхар и микишар, т.е. никой.



Изброй им имената и по какво са професори



Изброй им имената и по какво са доценти



Изброй им имената и по какво са доктори



Изброй ги тези абсолютно всички, аз един не съм чул да каже подобно нещо



Кои са тези микробиолози, имена чакаме!



Жалко че ти свършиха думите с ози накрая, ама да - давай имена.

В тази мъчна България е най-мъчно, когато пълни палячовци като тоя и чакрата наспамят темата с 300% празни постове и накрая си помислят, че с цитати от ФБ месинджър които си постват от квартирата на приземния етаж са разкрили голямата конспирация. Единственото доказано извън всяка база на съмнение до момента е тяхната простота.

Айде бълхаре сега почвай да пишеш имената на тези специалисти, така по моите груби сметки трябва да напишеш поне 1300 имена без да броим ози-те дето ги напляска накрая, които сигурно ти добавят още 3-4 нули като задачата.

Можеш само име и фамилия да пишеш, бащиното недей, да ти спестим малко време.

Имена чакаме, почвай си бълхарския списък.
 
Последно редактирано:
Имена чакаме
Ти си герой на всички вицове, бе Шише. Точно като оня преподавател си, дето искал да скъса студента, който си знаел всичко, и затова го накарал да изброи поименно всички жертви на втората световна война. ;)

Всички клипове, които с biaroo сме пуснали са на експерти в точните области - не са коремни хирурзи и счетоводители като шефа на щаба и здравния ни министър. Имената им стоят в заглавието на съответния клип. Гледай - така може да спреш да се излагаш.
 
Мани го бакши, той е станал като Гьобелс повтаря си тъпизмите, ама чак вече сам си вярва.
 
Не няма да ти се получи, пиши си колкото искаш измислици премислици, няма да ти преча. Нямам намерение да ти слизам на лапешкото ниво повече.

С простака никой не се е преборил, явно няма да съм първия...

Хипербола и измислица от задника ти са две различни неща, бълхар.
 

Горе