Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

Айде де, Блинки, дай го това ключе, ама те ще пуснат друга темичка сигурно. Я направо я кръстете "Мангурката е прав, давайте да избиваме народа, докато стигнем заветните 70 процента".
 
Нанди, Нанди, уж си демократ по душа, а мислиш като Лукашенко и либералните шведи. Те доста добре си избиват населението, следя ги как от 50 случая преди 10 дни днес са 700 и 900 на ден.
 
Нанди, Нанди, уж си демократ по душа, а мислиш като Лукашенко и либералните шведи. Те доста добре си избиват населението, следя ги как от 50 случая преди 10 дни днес са 700 и 900 на ден.
Тедка, я ми кажи какво разбираш под "случаи"? Това, че 1000 души са грипави е просто поредната зимна сряда. Предвид многократните потвърждения от експерти и от обикновени хора, че броят на смъртните случаи е умишлено завишаван, няма как тия бройки да ми сменят посоката на бретона. Тая план-демия (планирана пандемия) е създадена с определена цел, а вие сте толкова лесни за манипулиране, че чак е тъжно. Ако ти кажа "Па" ще паднеш покосен от огнестрелна рана. :)
 
Обикновено точно хората, които имат хаотичен или мизерен личен живот, независимо в какъв аспект, се хвърлят към големите каузи и конспирации, за да намерят смисъл в съществуването си, или да впечатлят приятелите си с говорене, а не с правене. Тези 5G-та, план-демии, плоски земи, петролни недостици могат да им хрумнат само на хора,които не си уважават времето достатъчно, че да го запълнят с нещо смислено, или поне доставящо удоволствие.

Бълхар квартирант на 43 години с две дИца и чакра на не-знам-си-колко от не-знам-си-кое-село се изправят срещу двуличното българско правителство, за да спрат глобалното затопляне и коронавируса със силата на вътрешното си чи.

new-warriors-2020.jpg
 
@ExTended
Брао, каза им го, друго си е да продаваш говеда и тениски :D
 
Обикновено точно хората, които имат хаотичен или мизерен личен живот, независимо в какъв аспект, се хвърлят към големите каузи и конспирации, за да намерят смисъл в съществуването си, или да впечатлят приятелите си с говорене, а не с правене. Тези 5G-та, план-демии, плоски земи, петролни недостици могат да им хрумнат само на хора,които не си уважават времето достатъчно, че да го запълнят с нещо смислено, или поне доставящо удоволствие.

Бълхар квартирант на 43 години с две дИца и чакра на не-знам-си-колко от не-знам-си-кое-село се изправят срещу двуличното българско правителство, за да спрат глобалното затопляне и коронавируса със силата на вътрешното си чи.

new-warriors-2020.jpg

Боже, и топ психолог, освен топ икономист. Браос, Шиши!

Пийвай си белина и да не ти пука. ;)
 
Нанди, Нанди, уж си демократ по душа, а мислиш като Лукашенко и либералните шведи. Те доста добре си избиват населението, следя ги как от 50 случая преди 10 дни днес са 700 и 900 на ден.
Да и те тук така го "избиваме" населението, само за момента статистиката показва точно обратното. - населението умира едно по-малко (просто защото сме и по-малко) второ продължава да си умира "основно" от рак и сърдечни съдови заболявания. "Избиването" идва тепърва - глад, обездвижване, пълна липса на не добри медицински услуги и прочие...
Това беше "поздрава" от нашия г-н Премиер преди Великден "След това ще ползват камерите на хладилниците си не за месо, а за съхранение на трупове. А площадките, дето се пързалят децата им, да не се окажат морги…“,
 
Не моем да разберем что се врете като не ви кефи темата?
Тва е като да сочЕш с пръст ПЕТ G папуряците, а цял ден да се ровиш по фейс групите им...

Чей да дам тласък..
По-последни данни, вирусО е пуснат от С. Корея, да може да покажат по новините как целиО свет тъгува за Ким, даже нема сило да излезе от домовете си от мъка. Тъй как е?
 
И ето още един човек с хаотичен и мизерен живот, който дрънка, за да впечатли приятелите си. Добавям и съдия от британския върховен съд към списъка на biaaro

 
Ще ти го кажа така, колкото и да е грубо и отвратително - Господ си знае работата, всеки заслужава съдбата си! Това че си обречен на страдание и мизерия, по никакъв начин не ме прави виновен за проблемите ти.





Обикновено точно хората, които имат хаотичен или мизерен личен живот, независимо в какъв аспект, се хвърлят към големите каузи и конспирации, за да намерят смисъл в съществуването си, или да впечатлят приятелите си с говорене, а не с правене. Тези 5G-та, план-демии, плоски земи, петролни недостици могат да им хрумнат само на хора,които не си уважават времето достатъчно, че да го запълнят с нещо смислено, или поне доставящо удоволствие.

Бълхар квартирант на 43 години с две дИца и чакра на не-знам-си-колко от не-знам-си-кое-село се изправят срещу двуличното българско правителство, за да спрат глобалното затопляне и коронавируса със силата на вътрешното си чи.

new-warriors-2020.jpg
 
Не моем да разберем что се врете като не ви кефи темата?
Тва е като да сочЕш с пръст ПЕТ G папуряците, а цял ден да се ровиш по фейс групите им...

Чей да дам тласък..
По-последни данни, вирусО е пуснат от С. Корея, да може да покажат по новините как целиО свет тъгува за Ким, даже нема сило да излезе от домовете си от мъка. Тъй как е?

94857798_2894646947279235_1712548858443071488_n.jpg
 

ТозЕ на втората снимка, дето не се смее, дали все още е сред нас или са го избутали от края на планетоТО :D
 
Имах, но като разбрах каква е истината го завих в оловно фолио и го зарових на 2 м. под земята. Накрая викнах ходжа да го чумоса за всеки случай!

слочаенос? нЕ МИСЛА

имаш ли ПЕТ Г рутер у вас?
 
По темата..
Още едно домейнче е "задържано" при опит да бъде продадено, този път дори по-предпазливо, чрез битистотинки.
coronaprevention . org

“We will not tolerate exploitation of this national emergency for personal gain,” said U.S. Attorney Tim Shea. “This office will not allow fraudsters to use anonymous online spaces and cryptocurrency to hide their harmful activities and prey on victims.”
 
И ето още един човек с хаотичен и мизерен живот, който дрънка, за да впечатли приятелите си. Добавям и съдия от британския върховен съд към списъка на biaaro

Ей т'ва е ДОКАЗАТЕЛСТВО - съдията се произнесе, медицинския въпрос е приключен.

Очакваме сега клипче от друг държавен експерт - РАНДЪМ МАШИНИСТ.

Като ви свършат машинистите, можете да минете към на бълхара специалистите - петролните спекуланти от едноименната FB група "5G умори петролните залежи. Бъдещето на две деца стана косвена жертва, бивайки отгледани от петролен магнат от Сланчака в квартира гледаща към всички недостижимо луксозни хотели, заради неумението на баща им да живее в реалността".

Скоро очаквайте в 24 часа и ШОК: "Бълхи, петрол и зле възпитани деца заляха плажовете на Слънчака, след като квартирата на 43 годишен джендер поддаде под тежестта на три туби неправилно складиран арабски петрол. Спекуланта е невредим, няма мозъчни увреждания от излагането на петролни пари, защото му липсвал напълно мозък, който да се увреди от тях".
 
Последно редактирано:

Горе