Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

Ти верно ли си мислиш, че това е смешно? Това все едно олигофрен щракал безразборно по клавиатурата... Даже и в това си пълен бездарник... За нищо не ставаш мой човек!

Ей т'ва е ДОКАЗАТЕЛСТВО - съдията се произнесе, медицинския въпрос е приключен.

Очакваме сега клипче от друг държавен експерт - РАНДЪМ МАШИНИСТ.

Като ви свършат машинистите, можете да минете към на бълхара специалистите - петролните спекуланти от едноименната FB група "5G умори петролните залежи. Бъдещето на две деца стана косвена жертва, бивайки отгледани от петролен магнат от Сланчака в квартира гледаща към всички недостижимо луксозни хотели, заради неумението на баща им да живее в реалността".

Скоро очаквайте в 24 часа и ШОК: "Бълхи, петрол и зле възпитани деца заляха плажовете на Слънчака, след като квартирата на 43 годишен джендер поддаде под тежестта на три туби неправилно складиран арабски петрол. Спекуланта е невредим, няма мозъчни увреждания от излагането на петролни пари, защото му липсвал напълно мозък, който да се увреди от тях".
 
хората, които имат хаотичен или мизерен личен живот
Браво за успешния самоанализ !!!
 
Ей т'ва е ДОКАЗАТЕЛСТВО - съдията се произнесе, медицинския въпрос е приключен.

Очакваме сега клипче от друг държавен експерт - РАНДЪМ МАШИНИСТ.

Като ви свършат машинистите, можете да минете към на бълхара специалистите - петролните спекуланти от едноименната FB група "5G умори петролните залежи. Бъдещето на две деца стана косвена жертва, бивайки отгледани от петролен магнат от Сланчака в квартира гледаща към всички недостижимо луксозни хотели, заради неумението на баща им да живее в реалността".

Скоро очаквайте в 24 часа и ШОК: "Бълхи, петрол и зле възпитани деца заляха плажовете на Слънчака, след като квартирата на 43 годишен джендер поддаде под тежестта на три туби неправилно складиран арабски петрол. Спекуланта е невредим, няма мозъчни увреждания от излагането на петролни пари, защото му липсвал напълно мозък, който да се увреди от тях".


Ама не си направи труда да го изгледаш, понеже те е страх, че звучи логично и няма как да го обориш с типичното си словоблудство. Съдията каза много по-важни неща, а именно: това, че се раздухва един не чак толкова сложен проблем, за да се отнемат елементарни човешки права чрез сплашване на хората.

Относно медицинската страна на въпроса - съдията каза, че не е нужно да си експерт, а да се информираш, слушайки експертите. Думите му бяха горе долу: "специалистите са единодушни, че мерките срещу вируса ще причинят по-големи поражения от самия вирус".

И последно - нали не очакваш да бъдеш приет насериозно, изопачавайки твърденията на опонента и обобщавайки по изключително неграмотен начин казаното? Не знам за колко умен се мислиш, но поведението ти показва точно обратното. ;)

Пи ли белина днес? Да не забравиш, че зад ъгъла дебне зараза с невиждана досега ярост!
 

Ето кой не е правилния модел за справяне. Първоначално нямаше вирус, всичко е наред - сега си сърбат попарата, щото като пламне - не могат да го спрат (даже и белина да пият). А нашите видни експерти от форума се оплакват, че трябвало да ходят с маска и им били забранили да ходят в парка....

Ето и малко хорър история с разлагащи се трупове
 
Честно казано, очаквах малко повече от теб, освен линкове от съмнителни сайтове и камиони с трупове...


Ето кой не е правилния модел за справяне. Първоначално нямаше вирус, всичко е наред - сега си сърбат попарата, щото като пламне - не могат да го спрат (даже и белина да пият). А нашите видни експерти от форума се оплакват, че трябвало да ходят с маска и им били забранили да ходят в парка....

Ето и малко хорър история с разлагащи се трупове
 
Честно казано, очаквах малко повече от теб, освен линкове от съмнителни сайтове и камиони с трупове...
Демек можеш да докажеш, че инфото в статиите е лъжа ? Интересно твоите линкове от сайта поглед , са много достоверни , а тоя сайт бил съмнителен.... ако ти намеря същото инфо в анг сайт по достоверно ли ще ти е ?

Има и видео за да си сигурен

Ако пак инфото ти е съмнително ще хвана да търся и в сайта поглед - за да си вече на 100 % сигурен ?
 
Бъзикам се бе, споко :)


Демек можеш да докажеш, че инфото в статиите е лъжа ? Интересно твоите линкове от сайта поглед , са много достоверни , а тоя сайт бил съмнителен.... ако ти намеря същото инфо в анг сайт по достоверно ли ще ти е ?
 

Ето кой не е правилния модел за справяне. Първоначално нямаше вирус, всичко е наред - сега си сърбат попарата, щото като пламне - не могат да го спрат (даже и белина да пият). А нашите видни експерти от форума се оплакват, че трябвало да ходят с маска и им били забранили да ходят в парка....

Ето и малко хорър история с разлагащи се трупове
Бърни, Бърни, Бърни... Мислех, че си се осъзнал, пък ти се завърна - with vengeance. :)

Не си видял клипчето на biaaro с двамата американски доктора, нали? Мисля, че е на 2-ра страница. Виж и друга гледна точка. ;)

п.с. Welcome back - липсваше ни. :)
 
Пак почнахте да доскучавате с тия линкове и екстърнъл сорсес.
Като некав соушъл шеринг сайт стана.

Давайте повече авторски контент, демострирайте логика, креативност и т.н.
 
Давайте повече авторски контент,

И как, викаш ще противодействаме по този начин на аргумента "вие не сте експерти"?

Собствен контент по темата аз лично не мога да предложа. Слушам и цитирам експертите. Давам знания и на другарчетата от отбор "страхливец", но те не щат да слушат успокоителни факти. Искат си труповете, барабар с фризерите, камионите и чувалите за трупове. ;)
 
Смислен контент по темата аз лично не мога да предложа. Слушам и цитирам псевдо-експертите, които опонират на 99.99% от разумните си колеги, но пък поне са съгласни с моята гледна точка. Давам наклон и на другарчетата от отбор 'нормални хора, които ги е грижа за близките, съседите им и дори непознати около тях', но те не щат да слушат измислени факти. Искат да си останат в реалността и реалната информация, която на мен ми е неприятна, защото ми пречи да ходя в парка и да застрашавам близките на всички във форума с безхаберието и конспиративните си глупости. ;)

FIFY.
 
И как, викаш ще противодействаме по този начин на аргумента "вие не сте експерти"?

Собствен контент по темата аз лично не мога да предложа. Слушам и цитирам експертите. Давам знания и на другарчетата от отбор "страхливец", но те не щат да слушат успокоителни факти. Искат си труповете, барабар с фризерите, камионите и чувалите за трупове. ;)
Новините моем си ги четем и сами.

Широкият поне се напъва да генерира собствен контент. Малко е позациклил, ама се старае.

А ти ми рециклираш чужда интелектуална собственост. Зорлем ми затлачваш бандуита с инфо дето ако ми беше интересно, щях да си го намеря. Аз съм дошъл тука да прочета собствени мнения, да се присмея на глупавите идеи и т.н.
 
Що ми се струва, че тея дето сляпо вярват, че ковид e чумата на 21 век, ще се окажат от страната на плоскоземците и 5G :)

Да видим какво ново казва германския професор - това което се случва в момента е медицински абсурд и не е научно обосновано. Интересното е че се покриват 100% с американските доктори и Мангъров, вероятно се познават и са се наговорили :)

Знам че никой няма да го изгледа цялото и няма да коментира нищо по същество, но това няма значение. И все пак тя е кръгла...

 
Незаконния брат на М. Кадафи вече му чухме безумните теории преди 1-2 месеца и му изкоментирахме компетенциите.
 
Ето и малко хорър история с разлагащи се трупове
Би ли проверил и миналата година колко души са починали в същия период? Много мразя такава информация, днес починаха ххх души, е кажи и миналата година на този ден колко са починали? В България колко са направените тестове е със гриф "строго секретно". Днес 10 души от колко теста, амуджи, утре ръст но не казват от колко теста. То не беше край на седмицата, то не беше мънкане...
 
21 пъти повече умрели от миналата година в САЩ по това време. Не 2 пъти - 21 пъти повече. Спирам да пиша, вие вярвайте, че е грипче, успех!
 
Голяма глупост каза. Може ли източник?



21 пъти повече умрели от миналата година в САЩ по това време. Не 2 пъти - 21 пъти повече. Спирам да пиша, вие вярвайте, че е грипче, успех!
 

Горе