Кой каза, че нямало истински Българки?

От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Оо на мене ми харесва да приказвам и за жени, не само за политика и футбол
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

идиотка е тая, сигурно е чела коелю...

От 1979 до 1992 г., Ел Салвадор е затънал в гражданска война, които отнема живота на 75 000 души, а огромен брой са разселени или в неизвестност. Това време е белязано от конфликти и насилие: на 11 декември 1981 г., в планинското село El Mozote армията измъчва, изнасилва и убива близо 1000 цивилни, включително много деца.

май истинските мъже на салвадор са дезертирали пред варианта да участват в ескадроните на смъртта...
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Предполагам, щом си толкова "умен" знаеш какво е идиот, а и умните хора, когато се опитват да обиждат, поне имат памперс на задника и могат да го посочат с име!!!!
идиотка е тая, сигурно е чела коелю...

От 1979 до 1992 г., Ел Салвадор е затънал в гражданска война, които отнема живота на 75 000 души, а огромен брой са разселени или в неизвестност. Това време е белязано от конфликти и насилие: на 11 декември 1981 г., в планинското село El Mozote армията измъчва, изнасилва и убива близо 1000 цивилни, включително много деца.

май истинските мъже на салвадор са дезертирали пред варианта да участват в ескадроните на смъртта...
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

да, умен съм, не вземам произволни факти и не надграждам въздушни кули, и вече не проявявам фалшиво благородство спрямо простотията по света.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Личи ти ......
да, умен съм, не вземам произволни факти и не надграждам въздушни кули, и вече не проявявам фалшиво благородство спрямо простотията по света.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

а, на теб, че не спираш да плямпаш празни приказки.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

:D ами аз, две може да кажа непразни на година , но са на място :D
а, на теб, че не спираш да плямпаш празни приказки.
 

Горе