Кой каза, че нямало истински Българки?

От: От: Кой каза, че нямало истински Българки?

На приказки сите българи и българки са много добри, но като опре ножа до кокалот - нема ни един. Така, че не се впечатлявай чак толкоз от приказки. :wink:

И моята теза е подобна.

В темата просто си приказвахме, всеки си има мнение. Ясно е записано, че цитираните мнения са на La Catrala, просто тя се обръща към мен - водим диалог. Прадядо ми беше преживял 3 войни и воювал в 2, хич не гореше от революционерски чувства.
 
Re: От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Българките са истински българки, съгласен съм, ако се имат за фринцузойки значи не са...

Българките са №1, няма спор. ;)

И такива с оскубани вежди и бръснати ръце и на мен ми идва малко на нагорно. ;)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз искам да знам, тази @La Catrala колко кила е?
Щото ако е кит, неща да ми се влачи в четата...
Как ще го изхранваме?
Ако го ранят, кой луд да го носи това чудо?
Хубаво е само че като стане престрелка ще е голямо петно за целене, ако и навлечем червени дрехи, може да привлече вражеската артилерия, докато се измъкне дружината.

А КОЙ ЩЕ МУ КОПАЕ ОКОП?

И ти ли мислиш да участваш в Ла Революсион? Много революционери, много нящу, бре...
 
От: От: От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Ама не може да ги познаваш от преди това...
Да не си набор на клеопатра:)

Познавам ги като мои съвременици. Навремето, вероятно жените не са обръщали внимание на епилираните крака, на някой болярин, както и мъжете пък ... на други неща.
Не разбирам по темата за истинската българка, ти какво мислиш? И в какво точно ме упрекваш? Въобще трябваше ли да ме "заговаряш" точно мен? Не ми отговаряй, ако целта ти е била да се заяждаш с мен. Аз не искам. Лека вечер.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

И ти ли мислиш да участваш в Ла Революсион? Много революционери, много нящу, бре...

Кой е тонко фотеф искам да знам аз?
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Виж сега, жената със сигурност трябва да е без мустак, но ако мъжа няма косми на гърдите какъв маж е
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

От Българката по-хубаво няма, и по-зло няма де, но това е друг въпрос :D
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Мен ме е страх да си налея, че ме боля главата вчера...

Мисля да ставам сериозен,4-5 ме отрязаха в аха бг, защото съм бил много лигав и не можело да се говори сериозно с мен, пък аз съм там да се лигавя.
Но си записах че ако искам да тресна нещо, трябва да съм по сериозен иначе само на ром, трева и онанизъм карам.

Но заради теб ще си налея има една нова фанта ще я опитам с водка и аз.


худъфакизтонкофотев???????????
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

худъфакизтонкофотев???????????

Ами, един човек - пробвах преди време да видя мога ли да кача подпис.

Не се притеснявай, ако толкова няма коя да излъжеш в аха-то, аз може все пак да сваля до лятото 50 кила.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Ай, стига сега, това е в полза на колега, ние за Българките ли ще си говорим или за Тонко..... :D
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Ай, стига сега, това е в полза на колега, ние за Българките ли ще си говорим или за Тонко..... :D

Съгласна съм! Истинските и неустоими българки, са онези, които оценят истинските българи! Не да са просто с претенции, че са балкански нецивилизовани субекти, а такива, които заслужават уважение. Аз познавам много такива българи извън баща ми и брат ми, които са ми близки и съм пристрастна. Възхищавам се на много мъже-българи :)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Щом си с черно Бентли колко са ти обръснати гърдите нема значение за българките. :D
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Лошото е, че поти ги няма вече, но виж примерно една тема как повдига всичко у нас :)
Съгласна съм! Истинските и неустоими българки, са онези, които оценят истинските българи! Не да са просто с претенции, че са балкански нецивилизовани субекти, а такива, които заслужават уважение. Аз познавам много такива българи извън баща ми и брат ми, които са ми близки и съм пристрастна. Възхищавам се на много мъже-българи :)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Е, какво, вече никой ли не цени хубавата домашна мусака, че ще трябва на барикадата да се строим, за да излезем истински и неустоими българки :-o
 
От: От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Офтопикккк:

Брат, с тебе бира нема да пия, само към разврат ме тикаш..... :lol:

:shock: щях да пускам тема за черпика, че ще стигам блинки и кулл, на 4000 , обаче изпуснах момента :cry:

Щом си с черно Бентли колко са ти обръснати гърдите нема значение за българките. :D
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Е, какво, вече никой ли не цени хубавата домашна мусака, че ще трябва на барикадата да се строим, за да излезем истински и неустоими българки :-o

Оо много обичам, но тертипа изисква първо аперитив със салатка, а българките ги уважавам, че държат на ценностите и тертипа :beer:
 

Горе