Кой каза, че нямало истински Българки?

От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Тия, дето харесват мъже с епилирани крака, харесват и такива с оскубани вежди. Нали, може, ако някой има една вежда, да се раздели лекичко, че да станат две, но чак да се изписват веждите наистина не изглежда много добре за повечето жени.

Мисълта ми беше, че има доста мъже с изтънени вежди като магистралки направо
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Мисълта ми беше, че има доста мъже с изтънени вежди като магистралки направо

Да, виждала съм и аз. Но е демоде даже и за жените вече да си изтъняват веждите. Какво остава за мъже.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Моля Блинки и Кулл, или да изтрият темата, или да и сменят автора......
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз мисля, че лилито пусна темата, ако не е така да се смени....
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Не аз, я пуснах, просто явно съм крив тази вечер.... Лилито няма общо с това :)
Аз мисля, че лилито пусна темата, ако не е така да се смени....
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

И само да не съм чул некой да плюе, бул мамите !!!!

Аз искам да знам, тази @La Catrala колко кила е?
Щото ако е кит, неща да ми се влачи в четата...
Как ще го изхранваме?
Ако го ранят, кой луд да го носи това чудо?
Хубаво е само че като стане престрелка ще е голямо петно за целене, ако и навлечем червени дрехи, може да привлече вражеската артилерия, докато се измъкне дружината.

А КОЙ ЩЕ МУ КОПАЕ ОКОП?
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Толко бърз профил, на човек, направо ме шашна брат, че те пращаме у цереуто, да им помагаш....
Аз искам да знам, тази @La Catrala колко кила е?
Щото ако е кит, неща да ми се влачи в четата...
Как ще го изхранваме?
Ако го ранят, кой луд да го носи това чудо?
Хубаво е само че като стане престрелка ще е голямо петно за целене, ако и навлечем червени дрехи, може да привлече вражеската артилерия, докато се измъкне дружината.

А КОЙ ЩЕ МУ КОПАЕ ОКОП?
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Изненадвам се, как всеки си чете както му изнася.

Аз от първия пост в тази тема, разбрах, че именно "Катрала" е българката, която би предпочела да е с истински мъж-революционер, отколкото да чака да я изнасилват и "използват" като пушечно место. Така развила се поантата, една истинска българка не би спряла мъжа си да е революционер, колкото и да й е тежко, да отглежда сама децата си или да остане вдовица.
В съвремността, когато няма война, липсата на мъж/младеж пребиваващ в казарма не е голяма липса, а по-скоро полезно за дисциплината и справянето му сам.
Накрая, това някой мъж да си епилира краката или да ги бръсне е въпрос на предпочитание и удобство за през лятото. Може просто да го дразнят космите по краката или на други места по тялото му, което няма общо с изскубани и рисувани вежди. Познавам хора и културисти и ватерполисти, които още преди да има епилация си се обезкосмяват и са не по-малко мъжествени. Но пък темата не е за истинските натурални българи, а за жените. И замълчавам. Не знам кои може да се определят като истински българки.
Баба ми, майка ми или всички жени, които са загубили мъжете си във войни и са се справили сами, или онези другите, които са успели да избягат и избягнат подобни житейски драми.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Да го уточня така, ако имаше повече жени като нея, щяха да се раждат много стойностни БЪЛГАРИ, а не тикви дето да лющат в форума по едно - две мнения само и само да пуснат тема продавам, гащитите дето мама ми ги купи!!!!
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

И Катрала ие Лилито нали така, дето загуби баса с Амур за 100 кебапа
 
От: От: Кой каза, че нямало истински Българки?

...Познавам хора и културисти и ватерполисти, които още преди да има епилация си се обезкосмяват и са не по-малко мъжествени...


На колко си години?
Защото епилация има още от Хан Аспарухово време.
та ми стана интересно, как ги познаваш тия пра ганьовци татари :)
?8):lol::lol::lol::-o
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Да го уточня така, ако имаше повече жени като нея, щяха да се раждат много стойностни БЪЛГАРИ, а не тикви дето да лющат в форума по едно - две мнения само и само да пуснат тема продавам, гащитите дето мама ми ги купи!!!!

Като коя Уни? Аз все още не разбирам, дали ти разбираш, че всъщност правиш евала на Катрала, а не на Лили. И, за да е коректно, покани Катрала да се защити, ако е срещу нея, защото другото е "плява". Извинявай, разбирам желанието ти да впечатлиш Лили, но аз тази тема не я виждам като да обосновеш защо и коя е "истинска българка". Пробвай.
 
От: От: От: Кой каза, че нямало истински Българки?

На колко си години?
Защото епилация има още от Хан Аспарухово време.
та ми стана интересно, как ги познаваш тия пра ганьовци татари :)
?8):lol::lol::lol::-o

Амон, не знам дали промените в облика на форума, или пиеш конякът с курвенско име (не ром, да уточня!), че нещо ти променят разбирането на четенето, но ако не схващаш съм за хората и познатите ми, които са с гладки крака и пак са мъжествени и готини. Какви Татари? к`ви пет лева?
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Като жената, която съм цитирал, мисля , че заслужава уважение. Просто рядко срешам някой да мисли по този начин...
Като коя Уни? Аз все още не разбирам, дали ти разбираш, че всъщност правиш евала на Катрала, а не на Лили. И, за да е коректно, покани Катрала да се защити, ако е срещу нея, защото другото е "плява". Извинявай, разбирам желанието ти да впечатлиш Лили, но аз тази тема не я виждам като да обосновеш защо и коя е "истинска българка". Пробвай.
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Да го уточня така, ако имаше повече жени като нея, щяха да се раждат много стойностни БЪЛГАРИ, а не тикви дето да лющат в форума по едно - две мнения само и само да пуснат тема продавам, гащитите дето мама ми ги купи!!!!


На приказки сите българи и българки са много добри, но като опре ножа до кокалот - нема ни един. Така, че не се впечатлявай чак толкоз от приказки. :wink:
 
От: От: От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Амон, не знам дали промените в облика на форума, или пиеш конякът с курвенско име (не ром, да уточня!), че нещо ти променят разбирането на четенето, но ако не схващаш съм за хората и познатите ми, които са с гладки крака и пак са мъжествени и готини. Какви Татари? к`ви пет лева?

Ама не може да ги познаваш от преди това...
Да не си набор на клеопатра:)
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Тя трета световна е близо - така че ще ви видим всички :twisted:
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Лили си е Лили, няма нищо общо с това мое мнение. Просто се изкефих на мисленето на жената!
Аз съм си Българин, и милея за всичко Българско, и няма как да не се зарадвам на тези слова!
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Българките са истински българки, съгласен съм, ако се имат за фринцузойки значи не са...
 
От: Кой каза, че нямало истински Българки?

Аз искам да знам, тази @La Catrala колко кила е?
Щото ако е кит, неща да ми се влачи в четата...
Как ще го изхранваме?
Ако го ранят, кой луд да го носи това чудо?
Хубаво е само че като стане престрелка ще е голямо петно за целене, ако и навлечем червени дрехи, може да привлече вражеската артилерия, докато се измъкне дружината.

А КОЙ ЩЕ МУ КОПАЕ ОКОП?
Seriously?!!!:-o
Брааат, забелязвам те от около 10-тина теми, само тъжни и сърцераздирателни неща пишеш, направо ми удвояваш вечерната доза водки! Може ли такава работа, бе "младеж"?!!! Но този пост направо ме разрева, коп'ле! :(
Само че от смях! :-o:lol::lol::lol: НАправо :ROFLMAO! браво оправи ми деня, само че ми дължиш една водка, че тази почти е разлях да изпълнявам предната липсваща емотикона - ROFLMAO, де!
 

Горе