Кой / кои браузъри ползвате?

Кой / кои браузъри ползвате?

  • Firefox

    Votes: 19 57.6%
  • Google Chrome

    Votes: 22 66.7%
  • Microsoft Edge

    Votes: 4 12.1%
  • Apple Safari

    Votes: 4 12.1%
  • Opera

    Votes: 2 6.1%
  • Brave

    Votes: 7 21.2%
  • Vivaldi

    Votes: 0 0.0%
  • DuckDuckgo

    Votes: 1 3.0%
  • Chromium

    Votes: 1 3.0%
  • Epic

    Votes: 0 0.0%
  • Tor

    Votes: 1 3.0%

  • Общо гласове
    33

Blinky

Owner
Здравейте, хора.

Реших да подновя една стара тема:


А и не чак толкова актуална вече. Искам да видя как върви тренда. Според мен знам кои са топ 2, и се чудех из IT-тата дали случайно Хрома не е № 2. :) Ще дам гласа си за два от тях - Firefox и Google Chrome.

Благодарско предварително. ;)
 
аз като един НЕ IT, ако мога да се включа с отговор. Между другото, DuckDuckgo го има, като обраузър само за телефон.
За мен лично,
1. Опера с търсачка на DuckDuckgo
2. Мозила
3. Brave
Google Chrome и сафари не ги харесвам но се случва от време на време да ги ползвам
 
Аз за различни цели ползвам Chrome, Firefox, Brave и Tor. Safari на телефона. Edge само когато Chrome не ще да свали някое .exe :) За сайтове общо взети всички са еднакви.
 
1. Firefox
2. Chrome
3. Opera
4. Ie :)

Първите три заради различните акаунти в едни и същи платформи, като Firefox ми е основен.
4. заради видеонаблюдението, не баца под никой друг десктоп браузър.
 
Brave и Firefox, щото не ми стига един за всичките табове дето ми трябват отворени.
 
Отзиви за Brave? Заслужава ли си да се ползва?
По принцип го водят по-бърз и сигурен от Хром, като уж не събира толкова лична информация но е правен на хромиум , които правят и Хром. Например екстеншъните на Brave се теглят от хром уеб стора. За мен е "не врат ами шия" сравнено с Хром, но всеки сам решава ;) Аз не съм специалист, не ме взимай на сериозно :)
 
По принцип го водят по-бърз и сигурен от Хром, като уж не събира толкова лична информация но е базиран на хромиум , които правят и Хром. Например екстеншъните на Brave се теглят от хром уеб стора. За мен е "не врат ами шия" сравнено с Хром, но всеки сам решава ;) Аз не съм специалист, не ме взимай на сериозно :)
 
Абе чета в мрежата, че Майкрософт нещо много агресивно го раздават с налагането на Edge? Някой с Уиндолс 11 да има такова наблюдение? Съобщения, каращи да си останеш или да заместиш Chome с Edge.

263978750_435558378104311_1792956128243719683_n.jpg

Това го взех от фейса. Аз нали нямам новата велика операционна система, та се питах дали е наистина така. :)
 
Абе чета в мрежата, че Майкрософт нещо много агресивно го раздават с налагането на Edge? Някой с Уиндолс 11 да има такова наблюдение? Съобщения, каращи да си останеш или да заместиш Chome с Edge.

Виж файлът 22310

Това го взех от фейса. Аз нали нямам новата велика операционна система, та се питах дали е наистина така. :)
Винаги е било така, при смяна на дефолт брауъра също се пробва да го пробута.
Има и доста добри решения в него и е доста бърз но няма вход с Г акаунт и е неизползваем поне за мен.
 
Вход с Г ли? Това не са ли по сайтовете логините? Не съм го отварял Edge последно време, само за QA тестове, нали се гледа и през него все пак.

Всичко що е браузър е по-бързо от хрома. Тези мемета, с хрома ядящ рам не са чак толкова измислица. :) И в този ред на мисли се чудя за е най-използвания браузър.
 
Шегите си се сипват.


246895569_137471471953185_6998940591281009703_n.jpg
 

Горе