Кой метод за получаване на пари от Cashburners е най-добър?

rak

Active Member
Кой метод за плащане е най-добър за получаване на пари от Cashburners - имам опция за банков трансфер, пей пал, epassporte и други. За сега съм дала пей пал, но мисля дали мога да дам опция банков трансфер и да дам номера на сметката на визата, която ми е верифицирана в пей пала и така да ми преведат директно парите в банковата сметка. Правил ли го е някой това и става ли така?
 
От: Кой метод за получаване на пари от Cashburners е най-добър?

Щом имаш ПейПал, аз бих ползвал него. epassporteе по принцип опцията, която най много харесвам, но ако не ти се дават $40 за карата, да ти я извадят - paypal е твоя метод. ;)
 
От: Кой метод за получаване на пари от Cashburners е най-добър?

Щом имаш ПейПал, аз бих ползвал него. epassporteе по принцип опцията, която най много харесвам, но ако не ти се дават $40 за карата, да ти я извадят - paypal е твоя метод. ;)

Доколкото разбрах, всяка година трябва да плащам по $40 за поддръжка на epassporte. Обаче ако може директно от банка в банка да се преведат парите, като се прескочи пай пал, ще е най-бързо и лесно и с по-малка комисиона, предполагам. Но засега съм оставила пей пал, че ние тука сме за тях третия свят и може да не признават подобни банкови трансфери, знам ли.
 
по банков път има такси за wire трансфер които са от рода на $30 при малки суми няма смислъ при суми над хиляда долара е безплатен. Вариянта е по подходящ за фирми.
 
От: Кой метод за получаване на пари от Cashburners е най-добър?

Да, оставам на пей пал, както си е сега и това е.
 

Горе