Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

rak

Active Member
Има нещо гнило в цялата работа и вече започнаха да излизат тук там съобщения, че на хората, провокиращи протестите се плаща - дори излезе информация, че над 200 000 лв. са раздадени на разни агитки, а хора на Алексей Петров са сред провокаторите. Според мен, нищо спонтанно няма - просто мафията, която ни управлява вече повече от 20 търси намери нов начин да спечели управлението. Герб вече се износи като идея, останалите партии отдавна никой не им вярва, така че трябва нещо ново. Сега няма да се изненадам никак, ако след седмица се появи ново гражданско сдружение, сформирано от средите на протестиращите и точно то ще спечели следващите избори. Само че това е сценарий много добре подготвен предварително. Не вярвам народа да излезе просто така и да скандира по улиците, особено българския народ. 10-ти ноември на нов глас.. почвата под краката ни пак се разклати и не знам катаклизмите до какво ще доведат, но не очаквам да е нещо хубаво.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Е те бая така мащабно са ги наговорили... последните 10 дена се изсипаха десетки хиляди из градовете...и все от различни възрастови групи. Процеса си беше 100% естествен, стига глупости, стига параноя. Проблемът е, че медиите пак започнаха "старата песен на нов глас" Еле па мръсните изедници от БТВ - телевизията на която трябва да бъде отнет лиценза за гавра с българите, манипулиране на гласът им и ултра платените си репортажи.

Всъщност, сега виждам колко наистина сте объркани....Как може изобщо да си помислиш такава глупост :)
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Бай дъ уей - тука имаше бая хора участвали в протестите... яяяяяяяяяяяяяяяяяя сега кажете по колко ви кихнаха, че ми стана бая бая интерестно :twisted:
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Има нещо гнило в цялата работа и вече започнаха да излизат тук там съобщения, че на хората, провокиращи протестите се плаща - дори излезе информация, че над 200 000 лв. са раздадени на разни агитки, а хора на Алексей Петров са сред провокаторите. Според мен, нищо спонтанно няма - просто мафията, която ни управлява вече повече от 20 търси намери нов начин да спечели управлението. Герб вече се износи като идея, останалите партии отдавна никой не им вярва, така че трябва нещо ново. Сега няма да се изненадам никак, ако след седмица се появи ново гражданско сдружение, сформирано от средите на протестиращите и точно то ще спечели следващите избори. Само че това е сценарий много добре подготвен предварително. Не вярвам народа да излезе просто така и да скандира по улиците, особено българския народ. 10-ти ноември на нов глас.. почвата под краката ни пак се разклати и не знам катаклизмите до какво ще доведат, но не очаквам да е нещо хубаво.

Аз бях на един от протестите, но не ми дадоха нищо. Не съм чул да се раздават пари. Аз отидох защото имам сметка 500 лв за ток и ми писна. Бойко не се появи, на взе адекватно мерки и си замина.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Ами искрено се надявам, да сте прави и всичко да е спонтанно, обаче след толкова години умело подхлъзване на всякакви партии и каузи, вече не мога да имам доверие. Да, протестите вероятно са започнали спонтанно, в което не вярвам много, но след това вече се появиха хора, които се опитват да ги използват. В това вярвам и даже съм сигурна, пък нека да е параноя, даже ще се радвам, ако се окаже, че съм параноичка, а всичко е спонтанно. Аз отдавна казвам, че много разчитам на непокорната младеж, която е възпитавана по много различен начин, не като нас, под строй и в робска дисциплина, така че, дано - само че, ако на изборите се появят същите стари муцуни, няма да гласувам за никого, пък ако ще и ДПС да спечели...
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Е провокатори винаги ще има, няма как...ама гледам вече и на тех им хванаха спатиите :wink: По-болният въпрос обаче е - как че се справиме с провокаторите от медиите. Кой ги контролира тия измикяри... Специално бтв са за въжето!!!
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Не знам, обаче ако има умни и кадърни хора, сега е момента да направят сдружение и да поведат младежта. Истински хора, нови лица, не някави мутри гадни, дето двайсет години търкат столовете в парламента. Дано да са истински, а не подставени, защото още една серия от години с мафиотско управление едва ли ще издържим.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Абе няколко футболни агитки да свалят правителството ми изглежда малко тъпо
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Абе няколко футболни агитки да свалят правителството ми изглежда малко тъпо
И аз го чух това, че агитките на ЦСК и Левски правели всички бели, ама не го вярвам, все си мисля, че там членуват свестни хора, поне тези, които познавам са свестни.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Абе няколко футболни агитки да свалят правителството ми изглежда малко тъпо

Не са те, те направиха нещо, което ни навреди според мен. Покрай тях боя изядоха и мирни хорица. Бойко няма какво да предложи и сам се махна, вие решение на проблема видяхте ли. Чехите ни мразят за пражката пролет сега още повече ще плюят, не беше това начина заслужават го, но не по този начин защото твърдя че сме цивилизована държава и не може това да бъде политическо решение. Има други механизми не знам как новата шефка на ДКЕВР не се досети за тях.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Не знам, обаче ако има умни и кадърни хора, сега е момента да направят сдружение и да поведат младежта. Истински хора, нови лица, не някави мутри гадни, дето двайсет години търкат столовете в парламента. Дано да са истински, а не подставени, защото още една серия от години с мафиотско управление едва ли ще издържим.

Няма да стане, защото в бг-парламент се участва с партии, а народа именно от партии има вече ортикарии... Изобщо положението е яко сговнясано...и май май пак че си ядеме дървото, както изглежда
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

По Канал 3 показаха заснета маскирана агитка, водена от човек на Алексей Петров. По ясно от това не виждам как може да стане.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Протестите бяха спонтанни, но в един момент разни тъмни субекти се опитаха да се възползват.

Най-поучителния пример е например, как батко ви Бойко се измъкна по терлици. Плати на ултрасите да направят мелето, после се оправда с кървавия протест и се измъкна. Нацели перфектния момент. Така нито ще се отнемат лицензите на ЕРП-тата, нито ще се намали тока, Банско се прие ден преди това и няма да се отмени и т.н и т.н. и вместо да загубят 10% от вота си до изборите, Герб се конолидираха и ще запазят гласове като се правят на жертви (агнета).

В крайна сметка се гледа кой печели най-много. Протестите си бяха спонтанни, но ГЕРБ ги опорочиха по най-мръснишкия начин. А слуховете са нормални, ще изкарат че опозицията е плащала за протестите, макар че тя в момента е най-преебаната :)
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Не знам някой наистина ли вярва, че оставката на Бойко е заради протестите. Те бяха по-скоро удобно оправдание. Потресен съм колко наивни хора има, че и в този форум, където се предполага, че нивото е много над средното.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Е виж по-горе какво написах, точно оправдание да се измъкне от отговорност и да си запази вота за изборите
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Аз съм съгласен с теб. Мнението ми по-горе не е конкретно към някого, а по повод на писанията в различните теми по въпроса във форума.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Най-поучителния пример е например, как батко ви Бойко се измъкна по терлици. Плати на ултрасите да направят мелето, после се оправда с кървавия протест и се измъкна. Нацели перфектния момент. Така нито ще се отнемат лицензите на ЕРП-тата, нито ще се намали тока, Банско се прие ден преди това и няма да се отмени и т.н и т.н. и вместо да загубят 10% от вота си до изборите, Герб се конолидираха и ще запазят гласове като се правят на жертви (агнета).

В крайна сметка се гледа кой печели най-много. Протестите си бяха спонтанни, но ГЕРБ ги опорочиха по най-мръснишкия начин. А слуховете са нормални, ще изкарат че опозицията е плащала за протестите, макар че тя в момента е най-преебаната :)
Всяка ситуация, когато са замесени много фактори, може да се тълкува по много начини.
Но точно това обяснение хич не мога да приема.
Че чак и опозицията най-пре*бана! Ай стига, холан! До онзи ден се ревеше "Оставка!", сега пък "Ба си педе*аса, що подаде оставка?!".
Верно, че в Ада не е нужен дявол за българския казан да надзирава...

А по дефиниция опозицията си е пре*бана още при съставяне на статуквото. И е в тази поза до следващите избори. Евентуално.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Вискяре, ходи ли на протести, за да разбереш каква е нагласата на хората.

Те не искат нито Бойко, нито никоя друга партия.
За това казвам, че и опозицията е преебана.

А ако се информираш само от медиите, жалко за теб!
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Процеса си беше 100% естествен

oще малко :lol:
след като е естествен какво искат
и защо намаляха ..онзи ден 10 000 - днес 500 :D

нещо за сметките за ток - почнаха проверки и т.н
после "протестиращите" смениха темата (ако трябва да сме точни - един смени темата и всички го последваха) - искат да свалят правителството - е свалиха го

за тока вече май не се говори вече - оказа се, че няма да го намаляват, нито ще отнемат лиценза на чез :lol: (явно "протестиращите" зарязаха Главната си цел, защото намериха една друга - много по-ЯКА :D, интересна, безотговорна и опасна)

а тази новина разсмя

Едва трима полицаи “уважиха” с присъствието си протеста срещу монополите в София днес. Това “хвърли в шах” част от протестиращите, дошли да създават безредици и те решиха да прекратят протеста и да се приберат по домовете си.
На днешния протест присъстваха 500 – 600 души, сред които се забелязваше организатора на футболните агитки Янаки Ганчев и момчета с маски на лицата. Те обаче бяха изненадани от присъствието на само трима полицаи, служители на КАТ. И тримата отговаряха само за регулирането на движението по блокирания Орлов мост и не взимаха участие като охрана на протеста.
След като футболните фенове видяха, че няма с кого да се скарат и никой не пречи на протеста им, те сами освободиха Орлов мост и на висок глас обявиха, че си тръгват. Опита им за блокиране на възловото кръстовище се оказа безсмислен, тъй като още километър преди това автомобилите бяха отклонявани по бул. “Пейо Яворов” и безпроблемно стигаха до дестинациите си.
Въпреки видимата липса на полиция, част от протестиращите забелязаха присъствието на микробуси на полицията, <strong>пълни с полицаи, паркирани в готовност в близост до Орлов мост.

2528072_F.gif
 
Последно редактирано:
Плаща опозицията, а на ББ му е през кура за това, че народа не му пука, че пак могат да дойдат на власт същите стари муцуни:

http://www.youtube.com/watch?v=H9pTDIYegvE
 

Горе